Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730

Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

19. 4. 2018
Obrázek: Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

Kytarista skupiny se o tom zmínilv nedávném rozhovoru. Skupina Aerosmith sice v loňském roce odehrála sérri koncertů pod názvem “Aero-Vederci Tour”, což vedlo k ne nepodloženým spekulacím, že jde pravděpodobně o poslední koncertní šňůru této rockové formace.

---

Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

18. 4. 2018
Obrázek: Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

Reklama avizuje, že na americký trh přichází pivo pro skutečné rockery a ve spotu, který uvedení nové značky piva oznamuje, vystupují i samotní členové skupiny Motörhead. Podívat se na zmíněný spot, ale i na etiketu svým způsobem kultovního piva, se můžete podívat dole.

---

Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

18. 4. 2018
Obrázek: Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

Dává za tímto účelem dohromady superskupinu, která by měla odehrát první čtyři koncerty v Londýně už v květnu. V sestavě se objeví kytarista Gary Kemp, Lee Harris z Blockheads a taky basák Guy Pratt, který svého času nahradil u Pink Floyd Rogera Waterse

---

Beatová pumpa na Černém Mostě

18. 4. 2018
Obrázek: Beatová pumpa na Černém Mostě

Nastal opět čas, abychom oprášili naše pumpařské vybavení a vyrazili do ulic. Na tento rok už máme plán hotový a první zastávka? Ta bude v Praze 18.4. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Živák Dokken vyjde už tento pátek

17. 4. 2018
Obrázek: Živák Dokken vyjde už tento pátek

20. dubna oficiálně vyjde živák skupiny Dokken s názvem “Return Te East Live (2016)”. Na CD, Vinylu, DVD i Blu-ray zde bude zachyceno vše podstatné, co se dělo na turné skupiny před dvěma lety v Japonsku. Ukázku z chystaného alba si můžete pustit dole.

---

TNT představili novinku

17. 4. 2018
Obrázek: TNT představili novinku

"Tears In My Eyes" má název nový singl, který předchází album norsko - španělské hardrockové formace TNT. Deska samotná vyjde 8. června a jejím názvem bude pouze římská číslice “XIII". 

---

Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

16. 4. 2018
Obrázek: Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

O události informoval na svém facebooku zpěvákův spoluhráč a přítel Graham Bonnet. S informací přišla i tisková agentura RIA. Ta upřesnila, že bývalý frontman Rainbow a Deep Purple Joe Lynn Turner byl hospitalizován v Běloruském Minsku s infarktem myokardu

---

Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

16. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

Sice se tak stalo jen na jeden večer, ale jak pro samotné aktéry, tak i pro fanoušky kapely to byl velký zážitek. Bon Jovi byli v sobotu v Clevelandu uvedeni do Rock & Roll Hall of Fame. Pozván byl i Richie Sambora, který v roce 2013 skupinu opusti uprostřed probíhajícího turné.

---

15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

15. 4. 2018
Obrázek: 15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

Letos šestasedmdesátiletý zpěvák tentokrát vystoupí v brněnské hale Vodova a představí svoji poslední nahrávku „Triplicate“ i zásadní skladby své dlouholeté kariéry!

---

S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

13. 4. 2018
Obrázek: S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

11. dubna koncertovali americko-kanadští rockeři Arcade Fire v Londýnské Wembley Aréně. K překvapení přítomných se spolu s nimi na pódiu na chvíli objevila i zpěvačka Chrissie Hynde ze skupiny The Prettenders. Ta si se skvěle šlapající kapelou zazpívala svůj nejslavnější hit “Don’t Get Me Wrong”

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730