Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730

Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

18. 4. 2018
Obrázek: Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

Dává za tímto účelem dohromady superskupinu, která by měla odehrát první čtyři koncerty v Londýně už v květnu. V sestavě se objeví kytarista Gary Kemp, Lee Harris z Blockheads a taky basák Guy Pratt, který svého času nahradil u Pink Floyd Rogera Waterse

---

Beatová pumpa na Černém Mostě

18. 4. 2018
Obrázek: Beatová pumpa na Černém Mostě

Nastal opět čas, abychom oprášili naše pumpařské vybavení a vyrazili do ulic. Na tento rok už máme plán hotový a první zastávka? Ta bude v Praze 18.4. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Živák Dokken vyjde už tento pátek

17. 4. 2018
Obrázek: Živák Dokken vyjde už tento pátek

20. dubna oficiálně vyjde živák skupiny Dokken s názvem “Return Te East Live (2016)”. Na CD, Vinylu, DVD i Blu-ray zde bude zachyceno vše podstatné, co se dělo na turné skupiny před dvěma lety v Japonsku. Ukázku z chystaného alba si můžete pustit dole.

---

TNT představili novinku

17. 4. 2018
Obrázek: TNT představili novinku

"Tears In My Eyes" má název nový singl, který předchází album norsko - španělské hardrockové formace TNT. Deska samotná vyjde 8. června a jejím názvem bude pouze římská číslice “XIII". 

---

Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

16. 4. 2018
Obrázek: Joe Lynn Turner byl hospitalizován pro srdeční potíže

O události informoval na svém facebooku zpěvákův spoluhráč a přítel Graham Bonnet. S informací přišla i tisková agentura RIA. Ta upřesnila, že bývalý frontman Rainbow a Deep Purple Joe Lynn Turner byl hospitalizován v Běloruském Minsku s infarktem myokardu

---

Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

16. 4. 2018
Obrázek: Bon Jovi a Richie Sambora na jednom pódiu

Sice se tak stalo jen na jeden večer, ale jak pro samotné aktéry, tak i pro fanoušky kapely to byl velký zážitek. Bon Jovi byli v sobotu v Clevelandu uvedeni do Rock & Roll Hall of Fame. Pozván byl i Richie Sambora, který v roce 2013 skupinu opusti uprostřed probíhajícího turné.

---

15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

15. 4. 2018
Obrázek: 15.4. Bob Dylan Brno, Sportovní hala Vodova

Letos šestasedmdesátiletý zpěvák tentokrát vystoupí v brněnské hale Vodova a představí svoji poslední nahrávku „Triplicate“ i zásadní skladby své dlouholeté kariéry!

---

S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

13. 4. 2018
Obrázek: S Arcade Fire si zazpívala Chrissie Hynde

11. dubna koncertovali americko-kanadští rockeři Arcade Fire v Londýnské Wembley Aréně. K překvapení přítomných se spolu s nimi na pódiu na chvíli objevila i zpěvačka Chrissie Hynde ze skupiny The Prettenders. Ta si se skvěle šlapající kapelou zazpívala svůj nejslavnější hit “Don’t Get Me Wrong”

---

Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

13. 4. 2018
Obrázek: Nová deska Offspring bude letos...nebo taky ne

Kytarista a také doprovodný zpěvák skupiny OFFSPRING Kevin "Noodles" Wasserman potvrdil, že skupina dokončila své dlouho očekávané desáté studiové album. Je to už tři roky od vydání singlu "Coming For You", o němž se mluvilo jako o první vlaštovce z chystané desky.

---

Minuta s Monetou na Radiu Beat

13. 4. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 183 366 548 730