Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 184 366 549 731

Rainbow zahráli v O2 Aréně

22. 4. 2018
Obrázek: Rainbow zahráli v O2 Aréně

V pátek se před solidně zaplněnou O2 Arénou v Praze představili Rainbow s Ritchie Blackmorem. Ten si odskočil od svého projektu Blackmore's Night. Rainbow nezklamali své příznivce a v průběhu večera došlo jak na průřez tvorbou jednotlivých období, tak i na klasiku z repertoáru Deep Purple.

---

Smršť lupenů na Radiu Beat

20. 4. 2018
Obrázek: Smršť lupenů na Radiu Beat

I když víkendové, v pravdě letní počasí, neslibovalo žádné výkyvy teplot a prudké větry, my Vám bouři slíbit rozhodně můžeme. Co slíbit, zaručit. Ničeho se nebojte, tahle bude příjemná. Může Vám totiž donést lupeny na Ozzyho, nebo Iron Maiden.

---

Vylepšený art rockový víkend na Beatu

20. 4. 2018
Obrázek: Vylepšený art rockový víkend na Beatu

Sobota a neděle na Radiu Beat budou plné muziky pro náročné posluchače. Vybereme to nejlepší z art rocku a progresivního rocku. Navíc Vám dáme šanci získat vstupenky na koncert Rogera Waterse. A to se vyplatí, ne? Tak buďte na příjmu, Beaťáci…

---

Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

19. 4. 2018
Obrázek: Foo Fighters si zahráli s popovou hvězdou

Stalo se na Tokijském "Summer Sonic" festivalu v loňském roce  a Dave Grohl před publikem na pódiu přivítal jako svého “nového největšího přítele” Ricka Astleyho aby si společně zahráli a zazpívali do rockového kabátu oděnou píseň "Never Gonna Give You Up" .

---

Soto feat. Jeff Scott Soto mají nového basáka

19. 4. 2018
Obrázek: Soto feat. Jeff Scott Soto mají nového basáka

Metalová formace, jejíž vůdčí postavou je zpěvák Jeff Scott Soto (známý ze Sons Of Apollo, Journey...), oznámila přijetí nového basového kytaristy. Stává se jím Tony Dickinson z Trans Siberian Orchestra. Ten nahrazuje  Davida "Dave Z" Zablidowského, který loni zemřel při autonehodě.

---

Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

19. 4. 2018
Obrázek: Joe Perry říká, že Aerosmith plánují další turné

Kytarista skupiny se o tom zmínilv nedávném rozhovoru. Skupina Aerosmith sice v loňském roce odehrála sérri koncertů pod názvem “Aero-Vederci Tour”, což vedlo k ne nepodloženým spekulacím, že jde pravděpodobně o poslední koncertní šňůru této rockové formace.

---

Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

18. 4. 2018
Obrázek: Pivo Motörhead “Röad Crew” míří do USA

Reklama avizuje, že na americký trh přichází pivo pro skutečné rockery a ve spotu, který uvedení nové značky piva oznamuje, vystupují i samotní členové skupiny Motörhead. Podívat se na zmíněný spot, ale i na etiketu svým způsobem kultovního piva, se můžete podívat dole.

---

Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

18. 4. 2018
Obrázek: Nick Mason bude hrát ranou tvorbu Pink Floyd

Dává za tímto účelem dohromady superskupinu, která by měla odehrát první čtyři koncerty v Londýně už v květnu. V sestavě se objeví kytarista Gary Kemp, Lee Harris z Blockheads a taky basák Guy Pratt, který svého času nahradil u Pink Floyd Rogera Waterse

---

Beatová pumpa na Černém Mostě

18. 4. 2018
Obrázek: Beatová pumpa na Černém Mostě

Nastal opět čas, abychom oprášili naše pumpařské vybavení a vyrazili do ulic. Na tento rok už máme plán hotový a první zastávka? Ta bude v Praze 18.4. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---

Živák Dokken vyjde už tento pátek

17. 4. 2018
Obrázek: Živák Dokken vyjde už tento pátek

20. dubna oficiálně vyjde živák skupiny Dokken s názvem “Return Te East Live (2016)”. Na CD, Vinylu, DVD i Blu-ray zde bude zachyceno vše podstatné, co se dělo na turné skupiny před dvěma lety v Japonsku. Ukázku z chystaného alba si můžete pustit dole.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 184 366 549 731