Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 182 363 544 725

Judas Priest s Firepower lámou rekordy

19. 3. 2018
Obrázek: Judas Priest s Firepower lámou rekordy

S novou deskou “Firepower” už pár dnů po jejím uvedení na trh (9.března) sklízejí Judas Priest úspěchy na obou březích Atlantiku.  Hned v prvním týdnu se deska “Firepower” vyšplhala do čela prodejních žebříčků jak v Británii, tak i v USA.

---

Thunder představili živák Stage

19. 3. 2018
Obrázek: Thunder představili živák Stage

Píseň “Higher Ground” ze svého debutového alba “Backstreet Symphony” nyní po letech představili Thunder jakožto první videoukázku z nové kolekce, která vyjde pod názvem Stage. Jde o živou nahrávku z Motoprint Arény v Cardiffu z března loňského roku.

---

18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

19. 3. 2018
Obrázek: 18.3. Black Label Society - Praha, malá sportovní hala

Zakk Wylde se svojí partou Black Label Society vystoupí 18. března 2018 v Malé sportovní hale v Praze. Koncert v rámci „European Tour 2018“ s legendárním kytaristou v samostatné headline show si nemůžete nechat ujít. 

---

Roger Daltrey vydá letos nové album

16. 3. 2018
Obrázek: Roger Daltrey vydá letos nové album

Stane se tak 1. června  a deska s názvem “As Long As I Have You” bude už devátým sólovým počinem zpěváka, textaře a zakladatele skupiny The Who. Desku, která je podle slov samotného zpěváka návratem ke kořenům, produkoval Dave Ering.

---

Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

15. 3. 2018
Obrázek: Valčík upírů nabízejí k poslechu Saxon

Skupina Saxon vydala 2. února své dvaadvacáté album “Thunderbolt” a právě z této desky nyní na internetu nabídli metalisté z britského Yorkshire videoklip k singlu Nosferatu s podtitulem The Vampire's Waltz. Jak se upíří valčík povedl, na to se podívejte dole.

---

Joe Perry propaguje svojí sólovku

15. 3. 2018
Obrázek: Joe Perry propaguje svojí sólovku

Legendární kytarista a spoluzakladatel skupiny Aerosmith vydal v lednu svojí sólovou desku s názvem “Sweet Switzerland Manifesto”. Nyní oznámil první termíny koncertů, které na podporu této desky hodlá absolvovat. A jako spoluhráče si pozval opravdu skvělé muzikanty.

---

Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

14. 3. 2018
Obrázek: Procol Harum se chystají do Londýnského Palladia

V plánu je speciální koncert, na kterém hodlají Procol Harum odehrát celé své live album z roku 1972. Stejně jako tehdejší ooriginál, bude i toto jejich vystoupení doprovázeno symfonickým orchestrem a velkým pěveckým sborem. Chybět prý nebudou ani největší hity a nějaké rarity.

---

Poslechněte si novinku Pearl Jam

14. 3. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku Pearl Jam

Pearl Jam se chystají letos vydat své jedenácté řadové album. Jako jeho předzvěst nyní představili první singl - nahrávku s názvem “Can't Deny Me”. Na novou desku čekají příznivci skupiny už dlouhých pět let. Zatím poslední řadovka “Lightning Bolt” vyšla v roce 2013

---

Don Airey zahrál v neděli v Brně

14. 3. 2018
Obrázek: Don Airey zahrál v neděli v Brně

Minulý týden jsme Vám - Bíťákům rozdávali lístky na koncert Dona Aireyho. Ten spolu se svými přáteli vystoupil v neděli večer v Berněnském klubu Metro Music Bar a podle ohlasů, které se nám sešly, to byl hodně podařený večírek. Bíťák Zdeněk, který od nás lupeny získal, pořídil i pár fotek. 

---

Britská formace FM se pochlubila novinkou

13. 3. 2018
Obrázek: Britská formace FM se pochlubila novinkou

Nový singl Londýnské skupiny FM je prvním zveřejněnýcm songem z chystaného alba  Atomic Generation. Video “Playin Tricks On Me” si můžete pustit dole. Deska samotná by se měla na pulty dostat 30. března a do té doby chystají FM představit ještě dvě další písně.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 182 363 544 725