Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 181 360 540 719

Zemřel někdejší basák skupiny Foghat Craig MacGregor

11. 2. 2018
Obrázek: Zemřel někdejší basák skupiny Foghat Craig MacGregor

Craigu MacGregorovi bylo 68 let. V roce 2015 mu byla diagnostikována rakovina plic. MacGregor se ke skupině Foghat připojil v roce 1976, když v sestavě nahradil původního basáka Nicka Jamesona. Zprávu o jeho úmrtí zveřejnila jak rodina, tak i členové rockové skupiny.

---

V San Franciscu zněly hity Journey i Santany

11. 2. 2018
Obrázek: V San Franciscu zněly hity Journey i Santany

V pátek večer 9. ůnora se na pódiu Sanfranciského klubu Independent sešla hodně zajímavá sestava muzikantů. Kytarista a zakladatel Journey - Neal Schon si pozval pár přátel a společně odehráli charitativní koncert pro oběti požárů z loňska. 

---

Ritchie Sambora natočil dvě novinky se svou přítelkyní

9. 2. 2018
Obrázek: Ritchie Sambora natočil dvě novinky se svou přítelkyní

To, že bývalý kytarista Bon Jovi, Ritchie Sambora je bláznivě zamilovaný do své přítelkyně, není nic nového. Nové jsou ale dvě písně, které spolu natočili a zveřejnili při příležitosti svátku svatého Valentýna. rvní z obou songů je Cover letitého hitu dvojice Sony And Cher "I Got You Babe".

---

Poslechněte si akustické Manic Street Preachers

9. 2. 2018
Obrázek: Poslechněte si akustické Manic Street Preachers

Skupina Manic Street Preachers zveřejnila akustickou verzi písně International Blue (The Bluer Skies Version), která se objeví na novém albu, jehož vydání je naplánováno na 6. duben  tohoto roku. Poslechnout si ji můžete pod článkem.

---

Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc

9. 2. 2018
Obrázek: Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc

Po jednoznačně úspěšném albu Neměj strach z roku 2016, ke kterému skupina vydala dva videoklipy : Neměj strach a Nepátrej po stopách (oba k vidění na youtube), získala ocenění Album roku 2016 v Rock And Popu a nominaci na Žánrové ceny Anděl, vychází album Tak se věci mají.

---

Zemřel bubeník Pat Torpey

9. 2. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Pat Torpey

Ve věku 64 let zemřel ve středu 7. února bubeník a percussionista, zakládající člen skupiny Mr. Big, Pat Torpey

---

Jeff Lynne v hledáčku Genesis Publications

8. 2. 2018
Obrázek: Jeff Lynne v hledáčku Genesis Publications

Britské nakladatelství Genesis Publications Limited je unikátním projektem v rámci kterého vycházejí už od roku 1974 knihy, věnované významným osobnostem ze Světa hudby. Knihy, které po hlavičkou Genesis Publications Limited vycházejí, jsou vždy vysoce ceněnými dokumenty.

---

Satriani věří, že rozhýbe Chickenfoot

8. 2. 2018
Obrázek: Satriani věří, že rozhýbe Chickenfoot

V nedávném rozhovoru pro rádio WRIF z Detroitu se Joe Satriani nechal slyšet, že by ještě letos mohla superskupina Chickenfoot začít natáčet nějaké nové věci. Chickenfoot jsou kromě Satrianiho také někdejší frontman Van Halen - Sammy Hagar, basák Michael Anthony a bubeník Chad Smith.

---

Poison a Cheap Trick na společné šňůře

7. 2. 2018
Obrázek: Poison a Cheap Trick na společné šňůře

Další dvě legendární skupiny z éry osmdesátek se spojily aby společně pobavili své příznivce sérií nezapomenutelných koncertů. Bohužel je živě uvidí a uslyší zatím jen Amerika. Ale bude to prý veliké. Společná Tour čeká skupiny Poison a Cheap Trick. 

---

Ozzy už brzy vyrazí na cesty

7. 2. 2018
Obrázek: Ozzy už brzy vyrazí na cesty

Turné Ozzyho Osbourna pod názvem  "No More Tours 2." už se pomalu blíží ke své pomyslné startovní čáře. Odstartuje 27. dubna v Jacsonville na Floridě a po necelém měsíci hraní se z Ameriky přesuna do Evropy. Na svých cestách se Ozzy letos zastaví i u nás v Praze.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 181 360 540 719