Stránky: 1 178 355 532 698 699 700 701 702 703 704 709

KRAVITZ VYPRODÁVÁ SVŮJ DŮM

20. 9. 2002

LENNY KRAVITZ (38) se snaží prodat nábytek ze svého domu v New Orleans, který chce kompletně zrekonstruovat. Zpěvák nabízí přes 1.700 kusů starožitného nábytku a různých drobností na prodej veřejnosti. V aukci se objeví svícny, polštáře, židle, pohovky a zrcadla. MICHAEL DEGEORGE, nákupčí neworleanské galerie k tomu říká: "Myslím, že si z toho všeho ponechal asi tři věci." Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Mění celý styl, celou náladu domu. Všechno předělává. Střídá auta a střídá domy. Jeho život je jedna velká změna a rád své prostředí přizpůsobuje svému momentálnímu životu."

---

BONO ZAHRÁL NA KONCERTU ROLLING STONES

19. 9. 2002

Fanoušci ROLLING STONES byli překvapeni, když se na jejich koncertu v Chicagu (16. 9. 2002) objevil na jevišti jako host zpěvák U2 - BONO a překvapil fanoušky v hale ARAGON BALLROOM. Když se zničehonic objevil bez ohlášení na pódiu, odzpíval stounovský hit IT'S ONLY ROCK AND ROLL (BUT I LIKE IT), a zmizel. Bono do Chicaga přiletěl kvůli rozhovoru s královnou televizních talk show OPRAH WINFREYOVOU o jeho práci v kampani na pomoc zemím třetího světa.

---

KRITIKA INSPIRUJE SKUPINU COLDPLAY

19. 9. 2002

Když muž, který objevil skupinu OASIS, ALAN MCGEE, označil hudbu skupiny COLDPLAY jako "muziku špatného počasí", vzala to rocková čtveřice spíš jako inspiraci, než že by je to urazilo. Bývalý šéf společnosti CREATION RECORDS o skupině prohlásil, že "není dost rokenrolová", a také další kritici hodnotí jejich hudbu jako "sentimentálně ubrečenou" - zpěvák CHRIS MARTIN to všechno však bere jako výzvu, aby pochybovačům dokázali, jak se mýlí. Říká k tomu: "Víte co? Rád bych Alanu McGeemu potřásl rukou. Udělal dobře, že řekl, co si myslí. My vám ještě ukážeme."

---

BON JOVI SI UŽÍVALI VE STRIPTÝZOVÉM BARU

19. 9. 2002

Rockeři ze skupiny BON JOVI utratili 15.000 dolarů za noc v londýnském striptýzovém klubu. Zpěvák JON BON JOVI a kytarista RICHIE SAMBORA strávili ve čtvrtek (12. 9. 2002) 3,5 hodiny v klubu SPEARMINT RHINO. Ve V.I.P. sekci klubu hvězdy zaplatily 9.000 dolarů za taneční vystoupení krásek na jejich stole a dalších 6.000 utratily za nápoje. Richie, který je ženatý s televizní herečkou HEATHER LOCKLEAROVOU, si dopřál šestnáctkrát za sebou vystoupení svých favoritek JACKIE a PAMMIE. Zdroj z klubu k tomu říká: "Holky byly celé pryč, když přišli Bon Jovi. A jak noc ubíhala, bylo jasné, že rockerům se tam líbí také. Utráceli jako o život a Richie se opravdu bavil. Dvě dívky ho zaujaly a on je nechal tančit 16krát za sebou. To už by se mělo zapsat jako rekord."

---

HEROIN ZABIL DEE DEE RAMONEHO

19. 9. 2002

Punk-rocker DEE DEE RAMONE (50) zemřel na předávkování heroinem - potvrdil to nyní úřad soudního koronera. Basistu legendární skupiny THE RAMONES, vlastním jménem DOUGLASE GLENNA COLVINA, našla 5. června 2002 jeho žena VERA mrtvého v jeho domě. Mluvčí koronera DAVID CAMPBELL v úterý (17. 9. 2002) oznámil výsledek toxikologického rozboru krevního vzorku, získaného poté, co pitva odhalila smrtelné množství heroinu v jeho těle. Rocker zemřel pouhých 11 týdnů poté, co svět opustil i hlavní zpěvák skupiny JOEY RAMONE, který podlehl rakovině lymfatických žláz (15. 4. 2002). Dee Dee Ramone o svých problémech s drogami a alkoholem psal ve své autobiografické knize LOBOTOMY: SURVIVING THE RAMONES.

---

JOHN ENTWISTLE ZEMŘEL SE STRIPTÉRKOU V POSTELI

19. 9. 2002

Baskytarista skupiny THE WHO, JOHN ENTWISTLE, zemřel zfetovaný kokainem, opilý koňakem a v posteli se striptérkou - ale to není vše. Tanečnice, o kterou se jedná, ALISON ROWSEOVÁ, odhalila detaily z jejich sexuálních hrátek. Prozrazuje, že John měl speciální požadavky při každé jejich schůzce. Tanečnice měla na sobě mít bikiny v barvě britské vlajky, šestipalcové podpatky a měla předvést vystoupení na písničku kapely WHO BORIS THE SPIDER. Jeden z přátel Rowseové k tomu říká: "Byla hrdá na to, že ze všech holek, kterým mohl zavolat, si vždycky vybral ji. Volal jí vždycky hned, jak dorazil do města. Ali vždycky začínala jeho oblíbeným vystoupením na Borise. Říkala, že to Johna vždycky vzrušilo."

---

MCCARTNEY A WILSON ZPÍVAJÍ SPOLU

19. 9. 2002

Tři měsíce poté, co se sešli na koncertu k 50. výročí vlády královny ALŽBĚTY II. V Londýně, se PAUL McCARTNEY a bývalý BEACH BOY BRIAN WILSON vrací společně na jeviště. Zdá se, že v zákulisí megakoncertu se oba dohodli na další spolupráci a Wilson souhlasil, že se Sirem Paulem vystoupí na charitativním koncertu pro nadaci jeho ženy HEATHER MILLSOVÉ: ADOPT A MINEFIELD. McCartney k tomu říká: "Brian má fenomenální talent. On je jediný, kdo mě hudbou dokáže dojmout k slzám." Společně v losangeleském hotelu CENTURY PLAZA zazpívali například hity LET IT BE od Beatles a GOD ONLY KNOWS od Beach Boys.

---

KID ROCK MÁ PROBLÉMY S DUETEM S SHERYL CROWOVOU

19. 9. 2002

Naděje KIDA ROCKA na duet se svou bývalou přítelkyní SHERYL CROW zmařila její nahrávací společnost. Oba společně natočili písničku PICTURE na Rockovo album COCKY a Rock ji nyní chce vydat také jako singl. Šéfům společnosti A&M však tímto plánem nejsou nadšeni a trvají na tom, že Crowová duet nahrála pouze pro použití na albu. Kid Rock nyní hodlá duet nazpívat znovu s countryovou zpěvačkou ALISON MOOREROVOU.

---

FRONTMAN MOTLEY CRUE ZAŽALOVÁN ZA NAPADENÍ

18. 9. 2002

Hudební producent z L.A., jehož údajně napadl frontman skupiny MOTLEY CRUE, VINCE NEIL (41), hudebníka zažaloval o 1 milión dolarů. Neil byl MICHAELEM SCHUMANEM obviněn z ublížení na těle a záměrného způsobení emoční újmy. Žaloba se vztahuje k incidentu, k němuž mělo dojít 28. 4. 2002, když Schuman vystoupil ze svého auta před RAINBOW BAR AND GRILL na Sunset Strip v Západním Hollywoodu. Neil jej údajně brutálně napadl, aniž by jej producent vyprovokoval. Schuman upadl na zem a poranil si loket a udeřil se do hlavy. Žaloba jmenuje také majitele Rainbow MARIA MAGLIERIHO, který nezajistil patřičnou ochranku, přestože o Neilově "sklonu k násilí" věděl. Schuman požaduje náhradu škody ve výši 1 miliónu dolarů plus soudní výlohy a výlohy za advokáta. Neil byl 7. srpna 2002 v Západním Hollywoodu obviněn v souvislosti s incidentem z ublížení na těle.

---

NOELA GALLAGHERA VYŠETŘUJE POLICIE

18. 9. 2002

NOELA GALLAGHERA vyšetřuje v jeho rodném Manchesteru policie, nebo? jeden z jeho bývalých přátel uvedl, že se k němu hrubě chovala Noelova ochranka. PAUL ASHBEE, který se s kapelou bratrů Gallagherů soudil již před čtyřmi lety (1998), protože údajně nedostal zaplaceno za to, že pomohl Oasis objevit, tentokrát tvrdí, že mu Gallagher sprostě nadával a pak jej nechal násilím vyvést ze soukromého salónku v LANCASHIRE CRICKET CLUBU, kde skupina v neděli (15. 9. 2002) vystupovala. Ashbee - který zaměstnával Noelova bratra LIAMA ve své myčce aut předtím, než jej podnítil k založení OASIS, když jej představil kytaristovi PAULU 'BONEHEAD' ARTHURSOVI - byl v salónku společně s hráči Gallagherova oblíbeného fotbalového týmu MANCHESTER CITY, kteří hádku viděli. Ashbee tvrdí, že musel být po incidentu ošetřen v nemocnici MANCHESTER ROYAL INFIRMARY, kde mu na pohmožděniny podali prášky proti bolesti. Mluvčí Oasis potvrdil, že byl Ashbee ze salónku vyveden, ale o žádném zranění neví. Vyšetřování je nyní v rukou policie.

---
Stránky: 1 178 355 532 698 699 700 701 702 703 704 709