Stránky: 1 184 366 549 700 701 702 703 704 705 706 731

BON JOVI PLATÍ ZA FANOUŠKY POKUTY

16. 12. 2002
Obrázek: BON JOVI PLATÍ ZA FANOUŠKY POKUTY

BON JOVI zřejmě zaplatí pokutu za jednoho ze svých fanoušků, který přeplaval k jejich plovoucímu pódiu zátoku v australském Sydney. Neznámý muž (32) byl přitom vydatně povzbuzován dvacetitisícovým australským publikem. Zpěvák JON BON JOVI pak odvážlivci pomohl vyšplhat na pódium. Čin už ale méně pobavil oficiální autority v Sydney, které chtějí muži udělit pokutu. Zpěvák Bon Jovi se ale nechal slyšet, že kapela pokutu za muže zaplatí.

---

Rockeři co kopou

16. 12. 2002

Co dělají lidi z Beatu mimo studio? Hodně věcí je nepublikovatelných, za některé se dá i stydět, ale když je se čím pochlubit, tak se chlubíme. Třetí adventní neděli jsme zasvětili fotbalu. Fotbalový klub Bohemians Praha pořádal turnaj partnerů a přátel v malé kopané. Hrálo se v hezkém hotýlku kousek za Prahou ; konkrétně v tenisové hale, která k hotelu patří. Pravidla byla jasná, dát víc gólů během 10. minut. V případě remízy následovaly trestné kopy. Protože se hrálo čtyři na čtyři bez brankáře, trestňáky se střílely do prázdné brány (což se později ukázalo - nebyla zase taková brnkačka). Ještě než jsme se pustili do díla, přišlo losování o hráče Staré (při pohledu na přítomné pány - nevím proč) gardy Bohemky. Kdo by nechtěl přihrávat Tondovi Panenkovi? My jsme se spokojili s méně slavnějším jménem. Čestným členem (a především hlavním tahounem) Beat teamu se stal velký sympa?ák Tibor Mičinec.
Do bojů v základní skupině jsme vstoupili suverénně. Porazili jsme tři teamy a s jednou prohrou (od FC Bohemians mix - D. Uhrin ml. nám dal dva góly :o( ) jsme vyhráli skupinu. Bohužel tím jsme naše herní štěstí vyčerpali. Po prohře s celkem, který nakonec celý turnaj vyhrál, jsme opět stanuli tváří tvář proti mixu Klokanů. V sázce byly bronzové medaile. Tři minuty před koncem jsme prohrávali 1:3. Pak se do toho kluci zakousli (já raději okusovala nehty na střídačce) a stav po deseti minutách? 3:3 !!! Bohužel penalty nám moc nevyšly a skončili jsme čtvrtí, ale spokojení (a odření). Fotbalu zdar a za rok si odvezem pohár. (Mimochodem, o ten jsme stejně nestáli, protože je putovní a museli by jsme ho vrátit :o)
Kachna

Foto: Vlastik
Tak tohle byl nejmladší hrající člen našeho teamu, jediný aktivní fotbalista (Tibora berem jako Fotbalistu). Vlasta Firman junior mi na otce proradil, že by ho strašně rád taky viděl kopat (prý by jsme se asi všichni dost pobavili). Vlastík měl taky jako jediný kopačky do haly, ale pořadatelé turnaje mu je zuli, prý by špunty poničily tenisový povrch - na kterém se celý turnaj hrál. Jak je z fotky vidět: Vlastík nakonec bos nebyl. (pozn. pro rockerky- je to fešák po tátovi)

Foto: Pred
Opravdu sehraný team jedna radost. Pravda před tím, než nám fotbalový bůh losem přidělil Tibora, jsme si moc nevěřili (někteří). Nejvíce optimismu měl David (v černém triku). Správě smýšlejí Ti, kteří si myslí, že zastupoval roli brankáře. Až na to, že nám až před prvním utkáním pořadatelé řekli, že se hraje systémem čtyři proti čtyřem bez gólmana. Davida jsem domů neposlali a udělali jsme dobře.

Foto: Zasah
Do všech šesti zápasu jsme kromě sil dali i srdce. Když se balón blížil k naší bráně, snažili jsme se všichni do ní nacpat. Pak je velká šance, že se tam dobře mířený míč prostě nevleze. (alespoň z toho důvodu jsem do brány lezla já)

Foto: To jsou oni
HTFaTDRB (hvězdný team fotbalistů a těch druhých radia Beat. Horní řada: David, Katka, Tibor (bývalý hráč FC Bohemians a mozek /i nohy a plíce/ Beat teamu), Šárka (maskot), Míla. Spodní řada: Dan, Pavel, Vlasta ml.

---

OASIS VYTROUBENI Z PÓDIA

13. 12. 2002
Obrázek: OASIS VYTROUBENI Z PÓDIA

Skupinu OASIS vytroubili fanoušci z pódia poté, co NOEL GALLAGHER řekl, že doufá, že všichni "zemřou na přehřátí". Skupina si koncert v Brightonu ve středu (11. 12. 2002) protrpěla - zpěvák LIAM GALLAGHER, který přišel minulý týden v Mnichově o dva zuby při rvačce, si stěžoval na mikrofon. Při refrénu k baladě STOP CRYING YOUR EYES OUT pak pouze syčel. Noel ztratil nervy, když fanoušci začali zpívat s ním při akustické verzi WONDERWALL. Zařval: "Držte huby, nebo přestanu hrát... Všichni sráči, kteří se mnou zpívali Wonderwall, doufám, že umřete přehřátím." Skupina, která se potýká s vnitřním napětím mezi bratry Liamem a Noelem, odcházela z jeviště za hlasitého bučení.

---

OZZY BYL NERVÓZNÍ Z KRÁLOVNY

13. 12. 2002
Obrázek: OZZY BYL NERVÓZNÍ Z KRÁLOVNY

SHARON OSBOURNEOVÁ prozradila, že její manžel OZZY OSBOURNE byl tak nervózní ze setkání s britskou královnou ALŽBĚTOU II., že ji oslovoval "Důstojnosti". Bývalý zpěvák skupiny BLACK SABBATH byl ze setkání tak zmatený, že zapomněl, že královnu má oslovovat "Vaše veličenstvo." Sharon se směje: "Bylo to jako ze skeče Montyho Pythona." Ozzy měl při audienci navíc na rameni plyšového žabáka Kermita; Sharon k tomu dodává: "To se může stát jenom mému manželovi!"

---

BUBENÍK DOORS KRITIZUJE TOWNSHENDA A STINGA

13. 12. 2002
Obrázek: BUBENÍK DOORS KRITIZUJE TOWNSHENDA A STINGA

Bubeník skupiny THE DOORS - JOHN DENSMORE - kritizuje rockery PETA TOWNSHENDA a STINGA za to, že propůjčili své písničky televizním reklamám. Rocker, který se snaží udržet písničky skupiny Doors mimo svět reklamy, naléhá na své rockové souputníky, aby se přestali zaprodávat. Densmore soptí: "Tihle nevinní angličtí umělci se stali obětmi. Pete Townshend se zaprodal reklamě na auta. Doufám, že Sting také svezl šamany a náčelníky z deštných pralesů svým jaguárem, který propaguje. To auto žere benzín a produkuje skleníkové plyny."

---

ERIC CLAPTON MÁ VLASTNÍ ZNAČKU OBLEČENÍ

13. 12. 2002
Obrázek: ERIC CLAPTON MÁ VLASTNÍ ZNAČKU OBLEČENÍ

ERIC CLAPTON zakládá vlastní značku oblečení. Značka CLAPTON CLASSICS je kolekcí sak, klobouků, bot a triček dostupných pouze při jeho turné. Mluvčí k tomu říká: "Eric ty věci sám nenavrhuje, ale podílí se na designu a má poslední slovo při schvalování." Je totiž podruhé, co se kytarista vložil do designu - již dříve spolupracoval na kolekci šperků londýnského zlatnictví JESS JAMES.

---

KEITH RICHARDS VDĚČÍ SLEPÉ FANYNCE ZA SVOBODU

13. 12. 2002
Obrázek: KEITH RICHARDS VDĚČÍ SLEPÉ FANYNCE ZA SVOBODU

Slepá fanynka skupiny ROLLING STONES pomohla kytaristovi KEITHU RICHARDSOVI z vězení v sedmdesátých letech - když uprostřed noci přišla soudce žádat o milost. Richards se již připravoval na noc za mřížemi kvůli drogovému obvinění v kanadském Torontu v roce 1977, ale nevidomá fanynka ho zachránila. Kytarista k tomu říká: "Potkal jsem se s touhle slepou holkou cestou ze Států do Montrealu. Chodila na všechny naše koncerty, slepá stopovala z koncertu na koncert. Vzali jsme ji a já jí říkám, že to není bezpečné. Měl jsem strach, aby ji něco nepřejelo, ale věděl jsem, že si stejně udělá, co chce... Pak jsem měl průšvih, a ona zašla za soudcem, řekla mu ten příběh, a on začal věci vidět v jiném světle. Je to můj slepý anděl."

---

R.E.M. LÁKADLEM FESTIVALU T IN THE PARK

12. 12. 2002
Obrázek: R.E.M. LÁKADLEM FESTIVALU T IN THE PARK

Americká rocková skupina R.E.M. má být v příštím roce (2003) hlavním lákadlem hudebního festivalu T IN THE PARK ve Skotsku. Hudební těleso s charismatickým frontmanem MICHAELEM STIPEM uzavřelo s pořadateli koncertu DF CONCERTS smlouvu na 1,5 miliónu dolarů. Podle odhadů se na jejich vystoupení v sobotu 12. 7. 2003 přijde podívat více než 50.000 fanoušků. Přítomnost slavné kapely dokládá podle šéfa festivalu GEOFFA ELLISE fakt, že se T IN THE PARK stal během deseti let své existence jedním z nejlepších hudebních festivalů na světě. R.E.M. vystoupí v příštím roce také na festivalu v Glastonbury.

---

JAGGER A MORADOVÁ UZAVŘELI PŘÍMĚŘÍ

12. 12. 2002
Obrázek: JAGGER A MORADOVÁ UZAVŘELI PŘÍMĚŘÍ

Bývalí milenci MICK JAGGER a LUCIANA MORADOVÁ uzavřeli příměří a při té příležitosti si udělali výlet do SHORE CLUBU v South Beach na Floridě. Jako jedni z mnoha celebrit se minulý víkend (6. 12. 2002) zúčastnili ART BASEL MIAMI INTERNATIONAL. Jaggerův krátký románek s Moradovou byl příčinou rozpadu jeho manželství s texaskou supermodelkou JERRY HALLOVOU, když Luciana před třemi lety (1999) porodila jejich syna LUCASE. V poslední době se pouto mezi bývalými milenci obnovilo a jihoamerická kráska se dokonce nechala slyšet, že by ráda s Mickem otěhotněla podruhé. Na to má Mick ovšem poněkud jiný názor. Moradová si je prý ale ochotná počkat, než si to Jagger rozmyslí.

---

STEWART: ZA DOBROU MUZIKU MOHL ALKOHOL

12. 12. 2002
Obrázek: STEWART: ZA DOBROU MUZIKU MOHL ALKOHOL

Zpěvák ROD STEWART (57) se domnívá, že jeho někdejší kapela THE FACES byla tak dobrá díky tomu, že její členové byli "bandou opilců." Jejich nejistota se schovala za vytrvalé nasávání a díky tomu mohla vzniknout skvělá muzika. "Trávili jsme pět hodin v hospodě a hodinu ve studiu a takový byl výsledek," říká. Ovšem kvůli smrti baskytaristy RONNIEHO LANEA v roce 1997 nepřipadá znovu-sjednocení kapely v úvahu.

---
Stránky: 1 184 366 549 700 701 702 703 704 705 706 731