Stránky: 1 178 355 532 702 703 704 705 706 707 708 709

STING BUDE MÍT ZPÍVAJÍCÍ SOUSEDY

11. 9. 2002

STINGA čeká kruté procitnutí, až zjistí totožnost svých nových londýnských sousedů. Britský televizní gigant BBC se totiž chystá vedle Stingova sídla za 4,5 miliónu dolarů v londýnském Hampsteadu nastěhovat 12 finalistů nové talentové show FAME ACADEMY. Klid, který hvězda tolik miluje, by tak brzy mohl být narušen trylkováním tuctu nadějných hvězd. Porotci nové show, která je verzí show POP IDOL rivalské stanice ITV, hledají nové talenty. Jejich show se má začít vysílat ještě tento měsíc (9/2002). Dvanáct finalistů se pak přesune do luxusního sídla za 7,5 miliónu dolarů. Bývalý frontman skupiny POLICE o tom však dosud nemá podle reportérů nejmenší tušení. Zdroj v britském plátku DAILY MIRROR uvádí, že Stinga novinka dozajista nepotěší. Kolem domu se bude s velkou pravděpodobností potloukat spousta fanoušků, kteří budou chtít své favority vidět.

---

ELIZABETH JAGGEROVÁ DOHÁNÍ V PŘÍJMECH SVÉHO OTCE

11. 9. 2002

Dcera MICKA JAGGERA, princezna kočičích lávek ELIZABETH (18), svého otce pomalu dohání - za denní práci si totiž dnes již účtuje 30.000 dolarů. Modelka, která nedávno uzavřela smlouvu na 750.000 dolarů s francouzskou kosmetickou firmou LANCOME, nyní vydělává desetkrát víc než si mohla účtovat její matka JERRY HALLOVÁ na vrcholu své slávy. Do modelingové agentury MODELS ONE byla zapsána ve čtrnácti letech, profesně se však práci nemohla věnovat na zákaz svého otce, který si přál, aby dokončila školu. K věhlasu jí částečně dopomohla sláva rodičů, jako tvář firmy Lancome je však nyní uznávána po celém světě. Obvykle se modelka k takovému platu může dopracovat až tak za čtyři nebo pět let tvrdé práce.

---

BÝVALÁ TYLEROVA ŽENA ZEMŘELA NĚKOLIK DNÍ PO SVÉ TŘETÍ SVATBĚ

11. 9. 2002

CYRINDA FOXEOVÁ-TYLEROVÁ, bývalá manželka STEVEA TYLERA z Aerosmith, prohrála svůj boj s rakovinou několik dní poté, co se potřetí v životě provdala. Tyler přišel v pondělí (9. 9. 2002) na pohřeb vzdát úctu této někdejší herečce a své bývalé manželce (1977 - 87). Jejich vztah se rozpadl, když se Foxeová snažila publikovat fotografie nahé hvězdy jako průvodní materiál ke své odhalující knize o svém manželství s Tylerem. Usmířili se, když lékaři u padesátileté Cyrindy nalezli nádor na mozku. Rocker své bývalé manželce dokonce platil léčebné výlohy a do jednoho peněžního fondu věnoval svou elektrickou kytaru. Cyrinda se 28. srpna 2002 v newyorském GRAMERCY PARK HOTELU, kde pobývala během léčby, potřetí provdala za hudebníka KEITHA WAA. Waa o slavnostním večírku uvedl: "Cítí se moc špatně a chtěli jsme to udělat, než bude příliš pozdě."

---

LENNONOVA SCÉNA S PISTOLÍ V PERNÉM DNU NEOBSTÁLA

11. 9. 2002

Scéna, v níž si legenda skupiny BEATLES - JOHN LENNON - představuje, jak postřílí londýnské společenské ctižádostivce, byla z kultovního snímku PERNÝ DEN z roku 1964 vystřižena. Výkonným zástupcům UNITED ARTISTS se kontroverzní scéna, v níž zesnulá hvězda postřílí podnikatele jedoucí svými auty do práce, zdála příliš drsná pro image slavné čtveřice. Do výsledné podoby filmu neprošla ani scéna, kde SIR PAUL MCCARTNEY radí nadějné herečce, jak po "liverpoolsku" zahrát svou roli.

---

NOVÁ RADOST PRO ERICA CLAPTONA

11. 9. 2002

ERIC CLAPTON září radostí - to vše díky své nové rodině. Stárnoucí rocker, který se v lednu (2002) oženil s bývalou prodavačkou MELIÍ McENERYOVOU, krátce poté, co porodila jejich dceru JULII ROSE, byl spatřen na pláži na Sardinii, kde strávil den volna se svou novou rodinou. Podle jednoho z náhodných pozorovatelů se choval jako dokonale obětavý otec a dítě mu očividně dodávalo energii. Holčička právě začala chodit a oba rodiče kolem ní vytrvale pobíhali.

---

MILIARDÁŘ CHCE ZAPLATIT STOUNŮM ZA VYSTOUPENÍ NA VEČÍRKU

11. 9. 2002

Kapele ROLLING STONES bylo nabídnuto 6,75 miliónu dolarů za jednorázové vystoupení na oslavě narozenin jednoho miliardářského podnikatele. Stouny, kteří jsou momentálně na turné v Americe, oslovil ředitel irských aerolinií RYANAIR, DAVID BONDERMAN, s prosbou, zda by nevystoupili na jeho narozeninovém večírku v Las Vegas. V minulosti, když oslavoval uzavření smlouvy, tento někdejší 'hipík' podobně zaplatil skupině B 52. Ani jedna strana zatím nepotvrdila, zda se koncert uskuteční.

---

DURST CHCE PRODÁVAT ČEPICE

11. 9. 2002
Obrázek: DURST CHCE PRODÁVAT ČEPICE

FRED DURST ze skupiny LIMP BIZKIT se chce dát na módní dráhu - s vlastní řadou baseballových čepic. Kolekce bude k mání koncem roku a ponese název FLAWLESS CAP COLLECTION. Čepice budou k dostání v barvách všech velkých baseballových týmů a na své si přijdou i méně odvážné nátury.

---

RATM PROTI EXTREMISMU

11. 9. 2002

Členové kapely RAGE AGAINST THE MACHINE, TOM MORELLO a SARJ TANKIAN společně vytvořily neziskovou politickou organizaci THE AXIS OF JUSTICE, která má podporovat společenské uvědomění. Rockové fanoušky by měla vzdělávat v otázkách rasismu a varovat je před nebezpečnou politikou. Muzikanti organizaci založili poté, co si u svého publika všimli agresivního a rasistického chování. Morello si údajně na loňském OZZFESTU povšiml lidí z Klanu a s tetováním "bílé moci." "Řekl jsem si, že tohle je moje hudba a žádné projevy podobného smýšlení v ní nemají místo," uvedl.

---

JAGGER MÁ U HALLOVÉ STÁLE ŠANCI

11. 9. 2002

Bývalá modelka JERRY HALLOVÁ naznačila, že usmíření mezi ní a jejím výstředním bývalým manželem MICKEM JAGGEREM z Rolling Stones není tak docela nemožné. Jejich bouřlivý vztah ztroskotal, když vyšlo najevo, že je Jagger otcem malého LUCASE brazilské modelky LUCIANY MORADOVÉ. Nicméně k sobě mají oba bývalí manželé stále blízko a žijí dokonce vedle sebe. "Stále ho miluji z těch důvodů, pro které jsem se do něj zamilovala. Jenom s ním prostě nemohu žít. Není to dobrý manžel a jsem ráda, že jsem se tak rozhodla," uvedla Hallová. Ačkoli sama chodí několik měsíců s bankéřem TIMEM ATTIASEM, zprávy o chystaném sňatku Texasanka odmítá. Stále tráví hodně času s Jaggerem a jejich čtyřmi dětmi. Zda je rozchod trvalý, však říci nedokáže. "Žiji pro dnešek. Věci se prostě stanou tak, jak se stát mají. Mick by se musel hodně změnit," dodává.

---

BOWIE: BYL JSEM KOSTLIVEC

10. 9. 2002

DAVID BOWIE byl v sedmdesátých letech tak hubený, že nechápe, jak to mohl přežít. Bowie, jehož divoký životní styl během této doby je dokonale zdokumentovaný, nad starými fotkami nechápe. David k tomu říká: "Mám různé fotky z té doby, na kterých vypadám jako kostra. Připomíná mi to, jak špatně jsem se v sedmdesátých letech choval. Jsou mezi nimi i snímky z polaroidu; ty vypadají obzvláš? hrůzně, protože jsou navíc špatně nasvícené. Příležitostně se na ně dívám a říkám si, 'Jak jsem se mohl dostat do takového stavu? Jak to, že jsem to přežil? Člověk může vážně vypadat jako kostlivec.'"

---
Stránky: 1 178 355 532 702 703 704 705 706 707 708 709