Stránky: 1 183 366 548 705 706 707 708 709 710 711 730

MCCARTNEYHO SHOW MUSÍ POKRAČOVAT

25. 11. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO SHOW MUSÍ POKRAČOVAT

SIR PAUL MCCARTNEY se snaží tak vehementně fanoušky ujistit o tom, že jeho manželství s HEATHER MILLSOVOU vzkvétá, že dokonce návštěvníkům svého koncertu sdělil, že je manželka v publiku, přestože byla ve skutečnosti na míle daleko. Podle amerického plátku THE STAR bývalý zpěvák skupiny BEATLES během koncertu v Las Vegas věnoval jednu z písní JOHNU LENNONOVI, GEORGI HARRISONOVI a své bývalé ženě LINDĚ McCARTNEYOVÉ. Pak se vytasil s další písní - tentokrát pro Heather, která měla být podle jeho slov "kdesi v publiku." Millsová byla ovšem ve skutečnosti v Los Angeles, protože se večer předtím dvojice pohádala.

---

OZZY A SHARON NACHÁZEJÍ SOUKROMÍ POUZE NA ZÁCHODĚ

25. 11. 2002
Obrázek: OZZY A SHARON NACHÁZEJÍ SOUKROMÍ POUZE NA ZÁCHODĚ

OZZY OSBOURNE a jeho manželka SHARON se musí vždycky, když potřebují trochu soukromí, zavřít v koupelně. Všude jinde je totiž sledují kamery televizní stanice MTV. Rodina právě natáčí druhou sérii své domácí reality show a Sharon, která trpí rakovinou, přiznává, že nalézt doma trochu soukromí je opravdu těžké. "Bavíme se proto na záchodě, což je dost romantické," říká Sharon. Občas se ale zapomene a vyběhne ze sprchy nahá. Naštěstí existuje cenzura, která MTV nedovolí pustit do vysílání záběry, na nichž je Sharon bez šatů. Manžel Ozzy si dokonce postěžoval, že kamery toho ze Sharon viděly více, než v poslední době on.

---

Víkend 100. rockových alb

22. 11. 2002

Protože si neustále píšete o seznam alb hraných tento víkend , máte možnost si ho stáhnout zde :

---

OFFSPRING CHYTAJÍ INSPIRACI NA SURFU

22. 11. 2002
Obrázek: OFFSPRING CHYTAJÍ INSPIRACI NA SURFU

Leader skupiny OFFSPRING DEXTER HOLLAND se dostal do tvůrčí krize, a tak místo psaní písniček chytá vlnu se svým surfovým prknem. Zpěvák si pronajal byt u moře, kde celé dny tráví se surfem. Zpěvák hitu GOTTA GET AWAY k tomu říká: "Mám už pár měsíců tvůrčí blok. Je to divný pocit, protože vždycky mě něco napadalo. Tak jsem si pronajal malý domek na pláži v San Clemente mezi LA a San Diegem, a vypnul jsem telefon a přestal dávat rozhovory. Už měsíc tu každý den chodím surfovat a čekám, až se inspirace vrátí. Musím říct své nahrávací společnosti, že nápady mám jenom při surfování.... Chceme mít jistotu, že naše další písničky budou fakt dobré. Chceme dát lidem za jejich dolar tu nejlepší zábavu. Nová deska bude možná ještě punkovější, než ty předchozí. Je dost tvrdá a agresívní."

---

CLASH SE DÁVAJÍ DOHROMADY

22. 11. 2002
Obrázek: CLASH SE DÁVAJÍ DOHROMADY

Legendární punkovou skupinu THE CLASH čeká comeback; MICK JONES a JOE STRUMMER společně minulý pátek (15. 11. 2002) vystoupili na benefičním koncertu Unie britských hasičů v Londýně. Dvojice spolu zahrála tři písničky Clash poprvé po téměř dvaceti letech. Improvizované vystoupení potvrzuje zprávy, že pionýrům punku se podaří dát se dohromady pro své uvedení do Rock'n'rollové síně slávy, ke kterému má dojít příští rok v březnu (2003).

---

NEPRODALA SE LENNONOVA KRABIČKA NA MARIHUANU

22. 11. 2002
Obrázek: NEPRODALA SE LENNONOVA KRABIČKA NA MARIHUANU

Zdobená krabička na marihuanu JOHNA LENNONA se v aukci neprodala - přestože řada dalších lennonovských předmětů se vydražila dobře. Nikdo nenabídl za krabičku víc než 39.500 dolarů, což byla její vyvolávací cena. Naopak ručně psaný Lennonův text k písničce STEEL AND GLASS z roku 1974 se prodal za 23.700 dolarů. Mezi další předměty prodané na úterní (19. 11. 2002) aukci v Londýně patří Lennonův autoportrét s karikaturou Hitlera prodávajícího cigarety "Death", který nakreslil v období, kdy se snažil přestat kouřit. Podepsaná Lennonova pracovní knížka z roku 1959, s poznámkou "neschopný vodních prací", se prodala za 10.270 dolarů. Neprodaly se ani dvě kazety s nahrávkou rozhovorů Lennona se svojí nevlastní dcerou KYOKO - dcerou YOKO ONO z předchozího manželství - nikdo nepřekročil vyvolávací cenu 94.800 dolarů.

---

COLLINS DÁVÁ ZELENOU SJEDNOCENÍ GENESIS

22. 11. 2002
Obrázek: COLLINS DÁVÁ ZELENOU SJEDNOCENÍ GENESIS

Legendární zpěvák a bubeník PHIL COLLINS dává zelenou svým bývalým kolegům z GENESIS, aby zorganizovali sjednocení kapely. Rád by s PETEREM GABRIELEM a MIKEM RUTHERFORDEM spolupracoval znovu, ale jen pod podmínkou, že zařídí společné vystoupení. "Když domluví zkoušku, přijdu," uvedl Collins. V případném sjednocení vidí jen jediný problém - je přesvědčený, že fanoušci nebudou s jejich hudbou z let 1970 až 1975 příliš spokojeni.

---

BRATŘI GALLAGHEROVI SPOLU NEMLUVÍ

21. 11. 2002
Obrázek: BRATŘI GALLAGHEROVI SPOLU NEMLUVÍ

Sourozenci LIAM a NOEL GALLAGHEROVI se pohádali a už spolu prý šest týdnů nemluví. K hádce došlo, když Liam na začátku koncertu OASIS v Japonsku v zákulisí vybuchl. Z pódia ve FUKUOKA KOKUSAI CENTER se vypoklonkoval po tom, co mu údajně selhal hlas. Noela to rozzuřilo, protože musel zbytek koncertu odezpívat sám. Podle britské internetové rockové stránky NME.COM si Liam během turné neustále na něco stěžoval, až to Noela vytočilo a vyjel na něj. Liam na to reagoval tím, že jako rozmazlená žena praštil tamburínou a odešel. Odzpíval čtyři písničky a už se na pódium nevrátil. Od té doby spolu bratři nemluví.

---

GARBAGE SE MÁLEM ROZPADLI

21. 11. 2002
Obrázek: GARBAGE SE MÁLEM ROZPADLI

Bubeník skupiny GARBAGE BUTCH VIG přiznal, že se skotská rocková skupina po loňském neúspěchu s novým albem málem rozpadla. Přestože se jejich poslední LP VERSION 2.0 stalo všeobecně známým, kritiku příliš neoslovilo. Vig tvrdí, že pouze pozitivní odezva fanoušků a úspěch společného turné s NO DOUBT přesvědčilo kapelu v čele se SHIRLEY MANSONEM, aby to nevzdala. V březnu příštího roku (2003) se Garbage chystají nahrávat nové album.

---

COURTNEY LOVE S GUNS 'N' ROSES?

19. 11. 2002
Obrázek: COURTNEY LOVE S GUNS 'N' ROSES?

Bývalé hvězdy skupiny GUNS 'N' ROSES - SLASH, DUFF McKAGAN, IZZY STRADLIN a MATT SORUM - požádali COURTNEY LOVE, aby se k nim přidala. Kvartet odehrál pár menších koncertů, poté co se letos v létě znovu dal dohromady, a nyní by chtěl hvězdnou zpěvačku, aby s nimi natočila album a vyjela na turné. Slash k tomu říká: "Něco nás k sobě táhne. Nikdo z nás neplánoval, že se znovu dáme dohromady. Nikdo nevěděl, že se to stane. Ale nakonec to tak dopadlo, prostě to nějak klaplo." Staronová skupina stále ještě nemá jméno, ale je nabitá energií získanou na společných koncertech a nyní hledá vhodný hlas. Slash říká, že si již vyslechli "asi 500 zpěváků", včetně PATA BRIGGSE ze skupiny PSYCHOTICA a A. JAYE POPOFFA ze skupiny LIT, ale jedna jim vyhovuje ze všech nejvíc - vdova po KURTU COBAINOVI. Slash k tomu říká: "Potřebujeme hoku, která má hlas jako JANIS JOPLINOVÁ říznutá JOAN JETTOVOU se špetkou TINY TURNEROVÉ, to by byla síla. Bylo by to něco bezprecedentního, nikdo by to nečekal. Ale moc holek se nám nepřihlásilo. Mluvili jsme o Courtney, i když nevím, jestli má zájem. Ale víte co? Ještě jsme ten nápad neopustili."

---
Stránky: 1 183 366 548 705 706 707 708 709 710 711 730