Stránky: 1 180 358 537 709 710 711 712 713 714 715

JAGGER MÁ U HALLOVÉ STÁLE ŠANCI

11. 9. 2002

Bývalá modelka JERRY HALLOVÁ naznačila, že usmíření mezi ní a jejím výstředním bývalým manželem MICKEM JAGGEREM z Rolling Stones není tak docela nemožné. Jejich bouřlivý vztah ztroskotal, když vyšlo najevo, že je Jagger otcem malého LUCASE brazilské modelky LUCIANY MORADOVÉ. Nicméně k sobě mají oba bývalí manželé stále blízko a žijí dokonce vedle sebe. "Stále ho miluji z těch důvodů, pro které jsem se do něj zamilovala. Jenom s ním prostě nemohu žít. Není to dobrý manžel a jsem ráda, že jsem se tak rozhodla," uvedla Hallová. Ačkoli sama chodí několik měsíců s bankéřem TIMEM ATTIASEM, zprávy o chystaném sňatku Texasanka odmítá. Stále tráví hodně času s Jaggerem a jejich čtyřmi dětmi. Zda je rozchod trvalý, však říci nedokáže. "Žiji pro dnešek. Věci se prostě stanou tak, jak se stát mají. Mick by se musel hodně změnit," dodává.

---

BOWIE: BYL JSEM KOSTLIVEC

10. 9. 2002

DAVID BOWIE byl v sedmdesátých letech tak hubený, že nechápe, jak to mohl přežít. Bowie, jehož divoký životní styl během této doby je dokonale zdokumentovaný, nad starými fotkami nechápe. David k tomu říká: "Mám různé fotky z té doby, na kterých vypadám jako kostra. Připomíná mi to, jak špatně jsem se v sedmdesátých letech choval. Jsou mezi nimi i snímky z polaroidu; ty vypadají obzvláš? hrůzně, protože jsou navíc špatně nasvícené. Příležitostně se na ně dívám a říkám si, 'Jak jsem se mohl dostat do takového stavu? Jak to, že jsem to přežil? Člověk může vážně vypadat jako kostlivec.'"

---

HARRISONOVI VYCHÁZÍ POSMRTNĚ ALBUM

10. 9. 2002

Výročí smrti GEORGE HARRISONA oslaví jeho přátelé vydáním jeho nedokončeného alba BRAINWASHED. Album je prvním Harrisonovým studiovým projektem od jeho multiplatinového alba CLOUD NINE z roku 1987. George loni v listopadu (29. 11. 2001) prohrál svoji bitvu s rakovinou. Album Brainwashed bude obsahovat 11 písniček, na kterých George pracoval ještě dva měsíce před svojí smrtí. Harrisonův syn DHANI a přítel JEFF LYNNE v současné době dokončují poslední práce na desce, která má vyjít letos v listopadu. Jeff je nadšený: "George chodil za mnou domů a vždycky přinesl nový nápad na písničku. Vždycky mi ji zahrál na kytaru nebo na ukulele. Ty písničky mě vždycky dostaly. George neustále mluvil o tom, jak chce, aby to album vyznělo. Do svých textů a hudby vždy vkládal spoustu duchovní energie." Mluvčí společnosti EMI k tomu dodává: "George Harrison byl naprosto legendární umělec. Tohle je výjimečná deska a jedinečná zpověď jeho génia. Jsme hrdí, že můžeme světu nabídnout toto album."

---

NOVOSELIC: NOVÉ PÍSNIČKY NIRVANY NEZACHRÁNÍ SVĚT

10. 9. 2002

Bývalý baskytarista kapely NIRVANA, KRIST NOVOSELIC, varoval fanoušky legendární Nirvany, aby nečekali nic světoborného od jejich nově vydaného materiálu. Muzikant, který v současné době vede spor s vdovou po KURTU COBAINOVI, COURTNEY LOVE, o autorská práva ke skladbám Nirvany, tvrdí, že nahrávky jsou sice dobré, ale nepřinášejí v hudbě nic nového. Novoselic tak reaguje na tvrzení Courtney Love, která nahrávky přeceňuje, zvláště pak písničku YOU KNOW YOU'RE RIGHT. Říká k tomu: "Je mi z toho všeho špatně. Prostě tu muziku vydejte a nechte lidi, a? si udělají vlastní názor. Courtney tvrdí, že tahle písnička je tak skvělá, že zachrání lidstvo. Žijeme v tak zasrané kultuře, že si lidi vážně myslí, že je nějaká písnička zachrání! Jako nový Mesiáš! Jsem na ty písničky pyšný, ale tohle je moc."

---

BOWIE SNĚDL VEJCE VAŘENÉ V KOŇSKÉ MOČI

10. 9. 2002

DAVID BOWIE kdysi snědl vejce vařené v koňské moči - když ho JOHN LENNON napálil. Bowie byl s bývalým členem skupiny BEATLES na nočním tahu na Dálném Východě. Bowie vzpomíná: "Šel ven, pak přiběhl, a říká, 'Otevři pusu'. Dal mi to do pusy. Bylo to hnusné. On říká, 'Tohle je tisíc dnů staré vejce vařené v koňské moči.' Já říkám, 'Ty bastarde'. Bylo to hrozné!"

---

McCARTNEY PO HÁDCE ODEŠEL BYDLET DO HOTELU

9. 9. 2002

PAUL McCARTNEY se se svojí novou ženou tak pohádal, že dvě noci strávil sám v hotelu. Americký deník THE GLOBE píše o tom, že tříměsíční manželství muzikanta s bývalou modelkou HEATHER MILLSOVOU se dostalo do potíží kvůli jejím neustálým požadavkům. Poslední kapkou bylo, když Millsová svého manžela nutila, aby odvolal svoji účast na prestižním udílení cen v newyorském KENNEDY CENTRU, protože (8. 12. 2002) akce časově koliduje s její charitativní party proti pozemním minám. Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Paul musel na veřejnosti zachovat klid, ale v soukromí pouštěl hromy blesky." McCartney ve vzteku odešel z domu na venkově, kde s Millsovou žije, a strávil dvě noci v hotelu. Po dvou dnech se oba uklidnili, ale jejich přátelé tvrdí, že jejich manželství rozhodně není a nebude klidné. Jeden z nich k tomu říká: "Paul je pohodář, který si ale všechno příliš bere, zatímco ona je prchlivá holka, která rychle vybuchne a rychle zapomene."

---

SVATEBNÍ DAR BONO VOXE

6. 9. 2002

Kapela U2 byla nucena urychlit vydání svého nového singlu ELECTRIC STORM, protože BONO dal jeho kopii jedné kamarádce DJce jako svatební dar. Na diskžokejku BBC RADIO ONE, SARAH HB, narazil náhodou na jihu Francie, krátce po její svatbě, a protože u sebe neměl žádný svatební dar, věnoval jí demonahrávku svého singlu celé měsíce před tím, než se píseň dostane do hudebních obchodů. Když Sarah nahrávku použila ve své rozhlasové show, posluchači poslali nahrávací společnosti U2 tolik žádostí, že singl kvůli tomu vyjde o dva týdny dříve, než se plánovalo - 21. 10. 2002. Skladba byla inspirována událostmi po 11. září.

---

PLANT ODMÍTÁ ZPRÁVY O SJEDNOCENÍ LED ZEPPELIN

6. 9. 2002
Obrázek: PLANT ODMÍTÁ ZPRÁVY O SJEDNOCENÍ LED ZEPPELIN

ROBERT PLANT odmítl zprávy o tom, že se LED ZEPPELIN chystají znovu zformovat pro plánované turné. Obává se dokonce, že k tomu nedojde nikdy. Plant trvá na tom, že sjednocení mezi ním, JIMMY PAGEM a JOHNEM PAULEM JONESEM je výmysl - a nejde o nic víc než zbožné přání ze strany některých fanoušků. "Stane se to vždycky, když přijedu do Ameriky," tvrdí Plant. "Ó skvělé, Plant zpívá! Teď se dá dohromady i kapela. Ale nedá," dodal.

---

STELLA PLÁNUJE DUET MCCARTNEYHO S BOWIEM

6. 9. 2002

STELLA MCCARTNEYOVÁ spřádá plány na duet jejího otce SIRA PAULA s DAVIDEM BOWIEM. Módní návrhářka a dcera někdejší hvězdy skupiny BEATLES přidala Bowieho na seznam svých svatebních hostů, protože se v příštím roce (2003) chystá provdat za vydavatele ALASDHAIRA WILLISE. Podle přátel Stella doufá, že se jí podaří přimět obě hvězdy, aby na její svatbě společně zazpívaly.

---

BOWIE ZÍSKAL OCENĚNÍ ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON

5. 9. 2002

DAVID BOWIE převzal při slavnostní ceremonii GQ MEN OF THE YEAR v Londýně prestižní ocenění za mimořádný výkon. Cenu, jejímž držitelem se loni (2001) stal SIR PAUL MCCARTNEY, předala Bowiemu v úterý (4. 9. 2002) módní návrhářka, McCartneyova dcera STELLA. Bowie získal ocenění za "odezvu na comebackové album HEATHEN."

---
Stránky: 1 180 358 537 709 710 711 712 713 714 715