Stránky: 1 181 361 540 711 712 713 714 715 716 717 720

SEX PISTOLS SE NA FESTIVALU NAŠTVALI

17. 9. 2002

Kapelu SEX PISTOLS začali fanoušci na nedělním (15. 9. 2002) punkovém festivalu v Kalifornii bombardovat plechovkami od piva. Čtveřice, která se po krátkém, ale masivním úspěchu v 70. letech opět sjednotila, byla na pódiu GLEN HELEN PAVILIONU, kde se představili rovněž BLINK 182, THE DAMNED a THE BUZZCOCKS, zkropena pivem. Přestože je u punkového publika zvykem fyzicky i slovně napadat výkony předváděné na pódiu, vedoucí zpěvák JOHNNY ROTTEN z toho výrazně nadšený nebyl. Kromě padesátitisícového publika zlořečil Rotten rovněž sponzorům festivalu - LEVI STRAUSS AND CO, hudební stanici MTV, ale i bubeníkovi PAULU COOKOVI za nesprávný rytmus u skladby BELSEN WAS A GAS od SIDA VICIOUSE.

---

McCARTNEY SVÉ DĚTI VYDĚDÍ

17. 9. 2002

SIR PAUL MCCARTNEY údajně ze své poslední vůle zcela vynechal vlastní děti a veškeré jmění odkázal své novomanželce HEATHER MILLSOVÉ. Podle internetové stránky MSNBC.COM všechno zařídil tak, že veškerý majetek shrábne Millsová. Zprávy o nevraživosti McCartneyho dětí HEATHER, MARY, STELLY a JAMESE vůči maceše se objevují od chvíle, kdy se Paul s Millsovou zasnoubil, přestože Paulova nová manželka usilovně tvrdí opak. Stella její slova v tisku údajně popřela a McCartney se teď chce obrátit ke svým dětem zády. Předmanželskou smlouvu Paul s Heather údajně nepodepsal. Když zemřela LINDA MCCARTNEYOVÁ, odkázala všechno Paulovi a nyní, po Paulově smrti všechno připadne Heather. Když prý některé z dětí Paula žádaly, aby si mohly po matce nechat nějakou maličkost na památku, byly odmítnuty. Cítí, že se Heather dostala mezi ně a otce, a že k němu už nemají přístup. McCartneyho mluvčí odmítl věc komentovat.

---

LIAM A NICOLE SE ZASNOUBILI

16. 9. 2002

LIAM GALLAGHER a bývalá zpěvačka skupiny ALL SAINTS, NICOLE APPLETONOVÁ, jsou zasnoubeni. Nicole začala se zpěvákem skupiny OASIS chodit přede dvěma roky (2000) po jeho rozchodu s první manželkou PATSY KENSITOVOU a nedávno (12. 9. 2002) se pochlubila svým diamantovým zásnubním prstenem při natáčení hudební show pro BBC - TOP OF THE POPS. "Je to pravda. Liam a já jsme se zasnoubili," uvedla šťastná Nicole. Datum sňatku však zatím nestanovili. Liam (29) ji požádal o ruku předminulý víkend (7. - 8. 9. 2002), přestože se po nevydařeném manželství s herečkou Kensitovou nikdy víc ženit nechtěl. Nicole, která je zároveň matkou jejich čtrnáctiměsíčního syna GENA, jej však přinutila změnit názor. Zdroj v britském plátku THE SUN uvedl, že Nicole je pro Liama ta pravá. Dohromady s Genem vytvoří skvělou rodinu, která společně také zestárne.

---

DENSMORE KRITIZUJE CHAMTIVOST THE DOORS

16. 9. 2002

Důvody, proč bubeník JOHN DENSMORE odřekl účast na pátečním (6. 9. 2002) koncertě THE DOORS ve Fontaně v Kalifornii nesouvisely zřejmě pouze s jeho zdravím - pohádal se totiž s bývalým kolegou RAYEM MANZAREKEM. V kapele, kde není k hádkám nikdy daleko, se nyní řeší spor kvůli koncertům pořádaným kvůli zisku - antikapitalisticky laděný Densmore se zlobí na Manzareka, který údajně myslí jen na to, jak zbohatnout. Densmore kvůli údajným zdravotním problémům od páteční show ustoupil a nahradil jej bývalý bubeník skupiny THE POLICE, STEWART COPELAND. Na internetové stránce bývalá hvězda skupiny Doors uvádí: "Leze mi na nervy jeden konkrétní kolega (ten, co nosí brýle a hraje na klávesy)." Jeho první otázkou totiž prý vždycky je 'Za kolik?'

---

SKUPINA SLADE - ČERSTVÍ ABSOLVENTI

16. 9. 2002

Přestože bývají řazeni mezi představitele zlaté éry - rockeři ze skupiny SLADE jsou stále dost mladí na to, aby se stali absolventy univerzity. Hvězdy 70. let, k jejichž hitům patří CUM ON FEEL THE NOIZE či MERRY XMAS EVERYBODY, získali minulý týden (9. 9. 2002) čestné členství na univerzitě WOLVERHAMPTON UNIVERSITY v Anglii. NODDY HOLDER, JIM LEA, DON POWELL a DAVE HILLS přišli osobně převzít ocenění za uznání hudebních zásluh a za propagaci rockové muziky.

---

SIR PAUL A PŘÁTELÉ ZAVZPOMÍNAJÍ NA GEORGE HARRISONA

16. 9. 2002

SIR PAUL MCCARTNEY a řada dalších rockových velikánů chystají koncert na památku zesnulého GEORGE HARRISONA. Sir Paul s jediným dalším dosud žijícím členem nesmrtelné skupiny, RINGO STARREM, se spojili s ERICEM CLAPTONEM, BOBEM DYLANEM, TOMEM PETTYM a JEFFEM LYNNEM, aby v Londýně zazpívali u příležitosti prvního výročí Georgovy smrti (29. 11. 2002). Kytarista loni (2001) přesně v tento den zemřel na rakovinu. S takovým hvězdným zastoupením bude koncert pro fanoušky přímo lahůdkou.

---

BASÁK KAPELY WHO ZEMŘEL V NÁRUČI STRIPTÉRKY

16. 9. 2002

Podle oficiální zprávy byl baskytarista kapely THE WHO, JOHN ENTWISTLE, těsně před svou smrtí v posteli s jednou striptérkou z Las Vegas. Koronerova zpráva odhalila, že šlo o exotickou tanečnici "SIENNU," skutečným jménem ALISON ROWSEOVOU. John se s Alison setkal v klubu DEJA VU, v hotelovém baru v Las Vegas a odešel s ní do svého pokoje. Striptérka tak byla zřejmě tím, kdo se baskytarovou legendu pokoušel v poslední chvíli vzkřísit, než John skonal (27. 6. 2002) na infarkt způsobený nadměrným užíváním kokainu.

---

CAGE STAVÍ REPLIKU ELVISOVA DOMU

16. 9. 2002

Hollywoodský herec NICOLAS CAGE se chystá utratit 19,5 miliónu dolarů za repliku domu GRACELAND rockového boha ELVISE PRESLEYHO. Od té doby, co se minulý měsíc (8/2002) na Havaji oženil s Presleyho dcerou LISOU MARIÍ, projednává vše s architekty. Kamarádka slavného páru uvedla: "Lisa strávila v Gracelandu v Memphisu nejšťastnější dny svého života a stejně tak šťastný domov by chtěla dopřát v Los Angeles svým a Nickovým dětem."

---

COBAINŮV DŮM ZA 40 MILIÓNŮ DOLARŮ

13. 9. 2002

Nabídky na koupi domu, kde strávil KURT COBAIN část svého dětství, dosáhly výše 40 miliónů dolarů - prodejci však tvrdí, že nabídky nejsou seriózní. Cobainův dům ve Washingtonu je na prodej na internetové stránce WWW.EBAY.COM, kam nabídku umístili stávající majitelé ED a JENNIFER McKEEOVI minulý čtvrtek. Nejvyšší seriózní nabídka podle nich dosud činí 210.000 dolarů. Převážná část domu, včetně Cobainova pokoje se od dob, kdy tu hvězda žila, prakticky nezměnila a bude tedy potřebovat trochu zrenovovat. Cobain se 8. 4. 1994 ve věku 27 let v Seattlu zastřelil.

---

BONO ZPÍVÁ SINATRU

13. 9. 2002
Obrázek: BONO ZPÍVÁ SINATRU

BONO by mohl začít plánovat změnu ve svém hudebním směru. Frontman skupiny U2 nahrál totiž cover verzi klasického hitu FRANKA SINATRY - THAT'S THE LIFE k soundtracku nového snímku NEILA JORDANA, THE GOOD THIEF. Soundtrack bude také obsahovat A THOUSAND KISSES DEEP od LEONARDA COHENA.

---
Stránky: 1 181 361 540 711 712 713 714 715 716 717 720