Stránky: 1 181 360 540 713 714 715 716 717 718 719

McCARTNEY PO HÁDCE ODEŠEL BYDLET DO HOTELU

9. 9. 2002

PAUL McCARTNEY se se svojí novou ženou tak pohádal, že dvě noci strávil sám v hotelu. Americký deník THE GLOBE píše o tom, že tříměsíční manželství muzikanta s bývalou modelkou HEATHER MILLSOVOU se dostalo do potíží kvůli jejím neustálým požadavkům. Poslední kapkou bylo, když Millsová svého manžela nutila, aby odvolal svoji účast na prestižním udílení cen v newyorském KENNEDY CENTRU, protože (8. 12. 2002) akce časově koliduje s její charitativní party proti pozemním minám. Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Paul musel na veřejnosti zachovat klid, ale v soukromí pouštěl hromy blesky." McCartney ve vzteku odešel z domu na venkově, kde s Millsovou žije, a strávil dvě noci v hotelu. Po dvou dnech se oba uklidnili, ale jejich přátelé tvrdí, že jejich manželství rozhodně není a nebude klidné. Jeden z nich k tomu říká: "Paul je pohodář, který si ale všechno příliš bere, zatímco ona je prchlivá holka, která rychle vybuchne a rychle zapomene."

---

SVATEBNÍ DAR BONO VOXE

6. 9. 2002

Kapela U2 byla nucena urychlit vydání svého nového singlu ELECTRIC STORM, protože BONO dal jeho kopii jedné kamarádce DJce jako svatební dar. Na diskžokejku BBC RADIO ONE, SARAH HB, narazil náhodou na jihu Francie, krátce po její svatbě, a protože u sebe neměl žádný svatební dar, věnoval jí demonahrávku svého singlu celé měsíce před tím, než se píseň dostane do hudebních obchodů. Když Sarah nahrávku použila ve své rozhlasové show, posluchači poslali nahrávací společnosti U2 tolik žádostí, že singl kvůli tomu vyjde o dva týdny dříve, než se plánovalo - 21. 10. 2002. Skladba byla inspirována událostmi po 11. září.

---

PLANT ODMÍTÁ ZPRÁVY O SJEDNOCENÍ LED ZEPPELIN

6. 9. 2002
Obrázek: PLANT ODMÍTÁ ZPRÁVY O SJEDNOCENÍ LED ZEPPELIN

ROBERT PLANT odmítl zprávy o tom, že se LED ZEPPELIN chystají znovu zformovat pro plánované turné. Obává se dokonce, že k tomu nedojde nikdy. Plant trvá na tom, že sjednocení mezi ním, JIMMY PAGEM a JOHNEM PAULEM JONESEM je výmysl - a nejde o nic víc než zbožné přání ze strany některých fanoušků. "Stane se to vždycky, když přijedu do Ameriky," tvrdí Plant. "Ó skvělé, Plant zpívá! Teď se dá dohromady i kapela. Ale nedá," dodal.

---

STELLA PLÁNUJE DUET MCCARTNEYHO S BOWIEM

6. 9. 2002

STELLA MCCARTNEYOVÁ spřádá plány na duet jejího otce SIRA PAULA s DAVIDEM BOWIEM. Módní návrhářka a dcera někdejší hvězdy skupiny BEATLES přidala Bowieho na seznam svých svatebních hostů, protože se v příštím roce (2003) chystá provdat za vydavatele ALASDHAIRA WILLISE. Podle přátel Stella doufá, že se jí podaří přimět obě hvězdy, aby na její svatbě společně zazpívaly.

---

BOWIE ZÍSKAL OCENĚNÍ ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON

5. 9. 2002

DAVID BOWIE převzal při slavnostní ceremonii GQ MEN OF THE YEAR v Londýně prestižní ocenění za mimořádný výkon. Cenu, jejímž držitelem se loni (2001) stal SIR PAUL MCCARTNEY, předala Bowiemu v úterý (4. 9. 2002) módní návrhářka, McCartneyova dcera STELLA. Bowie získal ocenění za "odezvu na comebackové album HEATHEN."

---

ROLLING STONES VYRÁŽEJÍ NA VÝROČNÍ TURNÉ

5. 9. 2002

Rockoví dinosauři ROLLING STONES se na své světové turné, které začalo tento týden (3. 9. 2002) v Bostonu připravovali důkladně a nacvičili neuvěřitelných 130 písní. Skupina hodlá své 40. výroční turné oslavit a zahrát své klasické písničky a několik skladeb, které nikdy živě nehráli. Pokud s neznámými písničkami nebudou mít úspěch, mají v zásobě celou řadu svých zlatých hitů. Bostonská hala FLEETCENTER se stala prvním svědkem nové dosud nejpropracovanější světelné a zvukové show; dnes (5. 9. 2002) Stouni vystoupí na novém stadionu GILLETTE STADIUM ve Foxboro se 68.000 místy. V neděli (8. 9. 2002) se pak rockeři ztiší při intimnější show v bostonském divadle ORPHEUM THEATER s pouhými 2.800 sedadly. Turné se již dnes může měřit s předchozími stoneovskými megaturné - většina koncertů je již dopředu vyprodaná a poslední lístky se prodávají až za 350 dolarů. Při koncertu ve Fleetcenter fanoušci odmítli nechat kapelu po koncertu odejít z pódia. Stouni zahráli 22 svých hitů jako STREET FIGHTING MAN, HONKY TONK WOMAN, BROWN SUGAR a JUMPIN' JACK FLASH stejně jako svoji novou skladbu DON'T STOP. KEITH RICHARDS k vystoupení řekl: "Na velkých pódiích mám někdy pocit, že jsem jen kolečko v soukolí, vždycky mě ohromí velikost stadionu. Těžko dostat nějakou intimitu do fotbalového stadionu; přesto se o to vždycky snažíme. ... Na menších pódiích mám rád, že na sebe můžeme mrknout a říct si, 'Teď si dáme MIDNIGHT RAMBLER,' a nemusíme to mít předem domluvené."

---

MCCARTNEY ODMÍTL PŘEDMANŽELSKOU SMLOUVU

5. 9. 2002

PAUL MCCARTNEY odmítl nabídku své nynější ženy HEATHER MILLSOVÉ na předmanželskou smlouvu, kterou by pro všechny případy ochránil své multimilionové jmění. Bývalá modelka chtěla Paulovi dokázat, že miluje jeho a ne jeho peníze, jak zlé jazyka tvrdily. Nicméně McCartney byl o její lásce natolik přesvědčen, že tuto její nabídku odmítl. Hvězdný pár měl svatbu v červnu (11. 6. 2002) v Irsku, čtyři roky po smrti jeho ženy LINDY, která zemřela na rakovinu prsu. Přestože Sir Paul disponuje pohádkovým jměním, je Millsová rozhodnuta zůstat na zpěvákovi finančně nezávislá. Bývalá modelka k tomu říká: "Myslím, že každá žena by měla mít svoji rezervu, protože nikdy nevíte, co se stane. Chlap se vás může nabažit, zvláš? když má pocit, že on vás vytáhl nahoru."

---

GEORGE HARRISON VYDÁVÁ ALBUM ZE ZÁHROBÍ

5. 9. 2002

GEORGI HARRISONOVI vyjde album nových písní - a bývalý člen skupiny BEATLES na přípravu alba údajně dohlíží ze záhrobí. Harrison po sobě zanechal detailní instrukce na sestavení alba dosud nevydaných skladeb - a nahrávací společnost se při práci na albu jeho přání pevně drží. Nicméně bližší údaje o albu jsou zatím tajemstvím. Archivář Beatles KEITH BADMAN k tomu říká: "Všichni, kdo jsou do projektu zapojeni, museli přísahat mlčenlivost. Šéfové nahrávací společnosti dosud slyšeli čtyři skladby z alba a byli nadšeni. George také zanechal návrh obrázkového scénáře k jeho budoucímu klipu. Všechny jeho instrukce přesně plníme."

---

VYHOZENÝ BUBENÍK HROZÍ OASIS POMSTOU

4. 9. 2002

Bubeník vyhozený z kapely OASIS pohrozil pomstou - hodlá vydat knihu. TONY McCARROLL - který před sedmi lety musel skupinu opustit - hodlá vydat vše odhalující knihu o svém životě v kapele a slibuje, že kniha se nevyhne ničemu z maratónu drogových mejdanů, fanynek a skandálů skupiny. Podle britského listu THE SUN McCarroll, který nyní hraje s vlastní skupinou RAIKA, hodlá NOELA GALLAGHERA vykreslit jako bezohledného surovce, který ho ze skupiny vyhnal. Jeden z bubeníkových přátel k tomu říká: "Je spousta věcí, které se musí říct, a které budou pro spoustu lidí překvapující. To, jak lidi vnímají bratry Gallagherovy, je něco jiného, než jací skutečně jsou. Tony dlouhou dobu mlčel, ale nyní má pocit, že je na čase, aby lidi věděli, jak to bylo v letech se kapela rodila. Musí se říct spousta věcí a většina z nich o některých členech kapely nevypovídá nic hezkého. Zná spoustu tajemství o pozadí Oasis." McCarroll byl donucen ze skupiny odejít v roce 1995, poté co s Oasis nahrál debutové album DEFINITELY MAYBE a jednu písničku z dalšího alba (WHAT'S THE STORY) MORNING GLORY, a nahradil ho ALAN WHITE. Jako odškodnění dostal 825.000 liber, ale tvrdí, že stále ze svého odchodu cítí hořkost, a tvrdí, že Noel proti němu vedl válku od samého začátku. Při jednom z rozhovorů v té době Gallagher na otázku, co chce k Vánocům, řekl: "Nového bubeníka." McCarroll by měl v příštích měsících podepsat na knihu smlouvu.

---

AUTOBUS, KDE ZEMŘEL ZPĚVÁK SKUPINY DROWNING POOL, JE NA PRODEJ

4. 9. 2002

Členové kapely DROWNING POOL jsou rozhořčeni poté, co zjistili, že autobus, ve kterém při turné zemřel jejich zpěvák DAVE WILLIAMS, je na prodej v internetové aukci eBay. Williams zemřel v srpnu (2002) v autobusu ve spánku a vůz je nyní na prodej. DALE SEIGFREID, majitel společnosti ZIGGY'S CUSTOM COACHES, který skupině autobus pronajal, tvrdí že aukce je jedno velké nedorozumění. Říká k tomu: "Řekl jsem, 'Tenhle autobus je prokletý. Prodáme ho.' A tenhle idiot agent ho dal do dražby." C.J. PIERCE ze skupiny Drowning Pool k tomu říká: "Jsme rozhořčeni. Tenhle autobus je náš domov."

---
Stránky: 1 181 360 540 713 714 715 716 717 718 719