Stránky: 1 182 363 544 716 717 718 719 720 721 722 725

DENSMORE KRITIZUJE CHAMTIVOST THE DOORS

16. 9. 2002

Důvody, proč bubeník JOHN DENSMORE odřekl účast na pátečním (6. 9. 2002) koncertě THE DOORS ve Fontaně v Kalifornii nesouvisely zřejmě pouze s jeho zdravím - pohádal se totiž s bývalým kolegou RAYEM MANZAREKEM. V kapele, kde není k hádkám nikdy daleko, se nyní řeší spor kvůli koncertům pořádaným kvůli zisku - antikapitalisticky laděný Densmore se zlobí na Manzareka, který údajně myslí jen na to, jak zbohatnout. Densmore kvůli údajným zdravotním problémům od páteční show ustoupil a nahradil jej bývalý bubeník skupiny THE POLICE, STEWART COPELAND. Na internetové stránce bývalá hvězda skupiny Doors uvádí: "Leze mi na nervy jeden konkrétní kolega (ten, co nosí brýle a hraje na klávesy)." Jeho první otázkou totiž prý vždycky je 'Za kolik?'

---

SKUPINA SLADE - ČERSTVÍ ABSOLVENTI

16. 9. 2002

Přestože bývají řazeni mezi představitele zlaté éry - rockeři ze skupiny SLADE jsou stále dost mladí na to, aby se stali absolventy univerzity. Hvězdy 70. let, k jejichž hitům patří CUM ON FEEL THE NOIZE či MERRY XMAS EVERYBODY, získali minulý týden (9. 9. 2002) čestné členství na univerzitě WOLVERHAMPTON UNIVERSITY v Anglii. NODDY HOLDER, JIM LEA, DON POWELL a DAVE HILLS přišli osobně převzít ocenění za uznání hudebních zásluh a za propagaci rockové muziky.

---

SIR PAUL A PŘÁTELÉ ZAVZPOMÍNAJÍ NA GEORGE HARRISONA

16. 9. 2002

SIR PAUL MCCARTNEY a řada dalších rockových velikánů chystají koncert na památku zesnulého GEORGE HARRISONA. Sir Paul s jediným dalším dosud žijícím členem nesmrtelné skupiny, RINGO STARREM, se spojili s ERICEM CLAPTONEM, BOBEM DYLANEM, TOMEM PETTYM a JEFFEM LYNNEM, aby v Londýně zazpívali u příležitosti prvního výročí Georgovy smrti (29. 11. 2002). Kytarista loni (2001) přesně v tento den zemřel na rakovinu. S takovým hvězdným zastoupením bude koncert pro fanoušky přímo lahůdkou.

---

BASÁK KAPELY WHO ZEMŘEL V NÁRUČI STRIPTÉRKY

16. 9. 2002

Podle oficiální zprávy byl baskytarista kapely THE WHO, JOHN ENTWISTLE, těsně před svou smrtí v posteli s jednou striptérkou z Las Vegas. Koronerova zpráva odhalila, že šlo o exotickou tanečnici "SIENNU," skutečným jménem ALISON ROWSEOVOU. John se s Alison setkal v klubu DEJA VU, v hotelovém baru v Las Vegas a odešel s ní do svého pokoje. Striptérka tak byla zřejmě tím, kdo se baskytarovou legendu pokoušel v poslední chvíli vzkřísit, než John skonal (27. 6. 2002) na infarkt způsobený nadměrným užíváním kokainu.

---

CAGE STAVÍ REPLIKU ELVISOVA DOMU

16. 9. 2002

Hollywoodský herec NICOLAS CAGE se chystá utratit 19,5 miliónu dolarů za repliku domu GRACELAND rockového boha ELVISE PRESLEYHO. Od té doby, co se minulý měsíc (8/2002) na Havaji oženil s Presleyho dcerou LISOU MARIÍ, projednává vše s architekty. Kamarádka slavného páru uvedla: "Lisa strávila v Gracelandu v Memphisu nejšťastnější dny svého života a stejně tak šťastný domov by chtěla dopřát v Los Angeles svým a Nickovým dětem."

---

COBAINŮV DŮM ZA 40 MILIÓNŮ DOLARŮ

13. 9. 2002

Nabídky na koupi domu, kde strávil KURT COBAIN část svého dětství, dosáhly výše 40 miliónů dolarů - prodejci však tvrdí, že nabídky nejsou seriózní. Cobainův dům ve Washingtonu je na prodej na internetové stránce WWW.EBAY.COM, kam nabídku umístili stávající majitelé ED a JENNIFER McKEEOVI minulý čtvrtek. Nejvyšší seriózní nabídka podle nich dosud činí 210.000 dolarů. Převážná část domu, včetně Cobainova pokoje se od dob, kdy tu hvězda žila, prakticky nezměnila a bude tedy potřebovat trochu zrenovovat. Cobain se 8. 4. 1994 ve věku 27 let v Seattlu zastřelil.

---

BONO ZPÍVÁ SINATRU

13. 9. 2002
Obrázek: BONO ZPÍVÁ SINATRU

BONO by mohl začít plánovat změnu ve svém hudebním směru. Frontman skupiny U2 nahrál totiž cover verzi klasického hitu FRANKA SINATRY - THAT'S THE LIFE k soundtracku nového snímku NEILA JORDANA, THE GOOD THIEF. Soundtrack bude také obsahovat A THOUSAND KISSES DEEP od LEONARDA COHENA.

---

RUSSEL VYRAZÍ NA TURNÉ S THE PRETENDERS

13. 9. 2002

Herec RUSSELL CROWE se jako muzikant dočkal nenadálého úspěchu - jeho kapela byla totiž pozvána na turné s rockovými veterány THE PRETENDERS. Ti se nedávno zapsali u stejné společnosti jako Croweova 30 ODD FOOT OF GRUNTS, se v lednu a únoru příštího roku (2003) chystají na turné po Severní Americe. Čelní představitelka skupiny CHRISSIE HYNDEOVÁ je údajně tak velkou fanynkou GLADIÁTOROVI muziky, že trvala na tom, aby je držitel Oscara s kapelou na turné doprovodil.

---

KELLY PUSTILA FILMOVOU ROLI

13. 9. 2002
Obrázek: KELLY PUSTILA FILMOVOU ROLI

Hvězda reality show a novopečená zpěvačka KELLY OSBOURNEOVÁ se vzdala svého filmového debutu. Kelly se měla společně s ANNETTE BENINGOVOU představit v remaku snímku FREAKY FRIDAY z roku 1976, o vztahu matky a dcery. Kelly měla ztvárnit nejlepší kamarádku hlavní hrdinky, herečky LINDSAY LOHANOVÉ, jejíž roli proslavila JODIE FOSTEROVÁ. Osbourneová měla také přispět alespoň jednou písní k filmovému soundtracku. Nyní podle WWW.HOLLYWOODREPORTER.COM od projektu z osobních důvodů ustoupila a nahradí ji CHRISTINA VIDALOVÁ. Kelly tak učinila poté, co u její matky lékaři zjistili rakovinu.

---

COURTNEY ZÁVISLÁ NA PRÁŠKÁCH?

13. 9. 2002

COURTNEY LOVE necítila při natáčení svého nového snímku TRAPPED žádnou bolest, nebo? během natáčení spolykala tuny prášků. Vdova po KURTU COBAINOVI ze skupiny NIRVANA se o přední role ve filmu dělí s KEVINEM BACONEM a CHARLIZE THERONOVOU. Podle amerického plátku STAR však hvězda pravidelně posílá jednoho ze svých asistentů do lékárny nedaleko kanadského Vancouveru, kde se snímek natáčí, aby jí přinesl prášky na uklidnění a analgetika. Během čtyřdenního natáčení jí místní obecný lékař předepsal čtyři recepty. Jednalo se údajně o 100 XANAX, PERCODAN a PERCOCET, které jsou podle odborníků silně návykové. Podle mluvčího zpěvačky to však mělo své opodstatnění. Courtney, kdysi závislá na heroinu, totiž během natáčení potratila a léky proto skutečně potřebovala.

---
Stránky: 1 182 363 544 716 717 718 719 720 721 722 725