Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

13. 8. 2018
Obrázek: Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

Kytarista Doyle Bramhall II hrával v letech 2004 - 2009 druhou kytaru v doprovodné skupině Erica Claptona. 5. října mu vyjde už v pořadí pátá vlastní deska a v písni “Everything You Need” si s ním zahrál i zazpíval jako host právě Eric Clapton. Song si můžete pustit dole.

---

Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

14. 8. 2018
Obrázek: Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

Nástroj Maton Mastersound MS-500 George Harisson odehrál v roce 1963 poslední vystoupení The Beatles v liverpoolském klubu The Carven Club, jde do dražby. Jeho vlastní kytara značky Gretsch musela v době onoho vystoupení do opravy a tak si musel půjčit MS pětistovku.

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

13. 8. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

Krátce po vydání druhého sólového alba "Big Bad Blues" (vyjde 21.září), si zakladatel ZZ Top Billy Gibbons sbaalí fidlátka a rozjede turné po USA. Čeká ho čtyřiadvacet vystoupení a setlist bude obsahovat jak novinky, tak i pár kousků z první sólovky Perfectamundo.

---

96,1 FM Slavíč ON AIR

10. 8. 2018
Obrázek: 96,1 FM Slavíč ON AIR

Obec Slavíč najdete asi 8,5 km západně od Hranic na Moravě. Encyklopedie říkají, že obcí prochází silnice I/47 a také dvoukolejná železniční trať Bohumín – Přerov. Nově také obcí Slavíč prochází signál Beatu z nového vysílače. Poznat byste to měli nejen ve Slavíči ale i cestou z Olomouce na Ostravu. Tak pěkný poslech.

---

Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

10. 8. 2018
Obrázek: Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

To musíte vidět! Ne jeden, ale rovnou šestice Grohlů v jednom studiu. Každý si bere jeden nástroj a společně pak hrají jako naprosto fantasticky sehraná kapela. Tak vypadá video, které si můžete celé pustit dole. Podle producentů jde o dvoudílný mini-dokument režiséra Dave Grohla.

---

Ace Frehley představil nový singl

9. 8. 2018
Obrázek: Ace Frehley představil nový singl

Píseň s názvem "Rockin 'With The Boys" je druhým singlem z nové sólové desky Ace Frehleyho, která vyjde na podzim. Datum vydání alba bylo stanovano na 19. října a ponese název “Spaceman”. Singl "Bronx Boy", který zveřejnil už koncem dubna, stejně jako novinku, si můžete pustit dole.

---

Paul McCartney v Carpool Karaoke

9. 8. 2018
Obrázek: Paul McCartney v Carpool Karaoke

Podívejte se jak obstál Paul McCartney v pořadu Carpool Karaoke, který vysílá televizní stanice CBS. Formát pořadu nabízí hudební osobnosti v netradiční situaci. moderátor pořadu James Corden vždy se svým hostem projíždí známými i neznámými místy a kromě rozhovoru si s nimi také zazpívá.

---

Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

8. 8. 2018
Obrázek: Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

Když bývalý bubeník skupiny Pink Floyd Nick Mason v květnu tohoto roku zakládal formaci “Nick Mason’s Saucerful of Secrets”, bral to spíš jako poctu Sydu Barretovi a vzpomínku a počátky skupiny. Nepředpokládal, že by odehráli víc než pár koncertů.

---

Chystá se něco kolem AC/DC?

8. 8. 2018
Obrázek: Chystá se něco kolem AC/DC?

Jde o ryzí spekulaci, nebo je na drbech, které se šíří, něco pravdy? Na to si budeme muset počkat. Příčinu ke spekulacím ohledně najaké formy návratu AC/DC zavdal fakt, že ve Vancouveru byli spolu viděni Stevie Young a Phil Rudd. Samo o sobě by to asi nestačilo, ale své k tomu řekl...

---
Stránky: 1 2 3 4 186 372 557 742