105,5 FM Nový Jičín ON AIR

16. 8. 2018
Obrázek: 105,5 FM Nový Jičín ON AIR

Protože náš hlavní Beatový dráteník Pavel je na dovolené, tako něm dnes psát nebudeme. Místo něj tentokrát musíme pochválit Rudu. Na svých vlastních zádech odnosil veškerou techniku (a že to něco váží), šplhal po výškách, pájel, šrouboval a uzemňoval. A když to zapnul, tak to začalo vysílat BEAT v Novém Jičíně na frekvenci 105,5. Hezký poslech :-)

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

96,1 FM Slavíč ON AIR

10. 8. 2018
Obrázek: 96,1 FM Slavíč ON AIR

Obec Slavíč najdete asi 8,5 km západně od Hranic na Moravě. Encyklopedie říkají, že obcí prochází silnice I/47 a také dvoukolejná železniční trať Bohumín – Přerov. Nově také obcí Slavíč prochází signál Beatu z nového vysílače. Poznat byste to měli nejen ve Slavíči ale i cestou z Olomouce na Ostravu. Tak pěkný poslech.

---

Samolepková jízda rádia Beat

16. 8. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia Beat

Petr Moravec se ve čtvrtečním odpoledni vydal na sever. Konkrétně do Litoměřic a Ústí nad Labem.Tak jako všude na svých cestách, i tady se setkal se spoustou skvělých "bíťáků". Dal s nimi řeč, rozdal jim samolepky, nějaké ty lupeny. Vyfotil se s nimi a příště pojede třeba k Vám. 

---

Je tu nový song Paula McCartneyho

16. 8. 2018
Obrázek: Je tu nový song Paula McCartneyho

O tom, že Paul McCartney vydává novou desku, už jsme psali. Album “Egypt Station” se na trh dostane 7.září. Singl “Fun You” je třetí zveřejněnou písní z tohoto dlouho očekávaného počinu. Doposud poslední deskou byla “New” z podzimu roku 2013.

---

Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

15. 8. 2018
Obrázek: Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

Po téměř pětadvaceti letech vydává bývalý frontman skupiny Journey sólové album. Na desce s názvem “Traces” je deset písní a právě tu první Steve Perry představil včera. Pustit si ji můžete dole. Song má název “No Erasin” a deska samotná vyjde 5. října

---

Film “Imagine” se vrací do kin

15. 8. 2018
Obrázek: Film “Imagine” se vrací do kin

Fiktivně dokumentární snímek používající prvky surrealismu a avantgardy, který režírovali John Lennon a Yoko Ono se 17. září vrátí do kin po celém Světě. Tentokrát ovšem půjde o remixovanou verzi filmu, která by měla obsahovat i pár dosud nezveřejněných záběrů.

---

Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

15. 8. 2018
Obrázek: Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

“Vím, že to je opravdu dlouhá doba”. Zdánlivě nic neříkající věta se před časem objevila na účtu, jehož majitelem je na sociální síti Steve Perry. Ten z hudebn ího Světa prakticky zmizel koncem devadesátých let a až do roku 2014 o sobě nedával znát. Nyní je tedy skutečně zpět.

---

Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

14. 8. 2018
Obrázek: Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

Nástroj Maton Mastersound MS-500 George Harisson odehrál v roce 1963 poslední vystoupení The Beatles v liverpoolském klubu The Carven Club, jde do dražby. Jeho vlastní kytara značky Gretsch musela v době onoho vystoupení do opravy a tak si musel půjčit MS pětistovku.

---

Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

13. 8. 2018
Obrázek: Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

Kytarista Doyle Bramhall II hrával v letech 2004 - 2009 druhou kytaru v doprovodné skupině Erica Claptona. 5. října mu vyjde už v pořadí pátá vlastní deska a v písni “Everything You Need” si s ním zahrál i zazpíval jako host právě Eric Clapton. Song si můžete pustit dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 186 372 557 742