Soutěž s Fortunou

16. 6. 2018
Obrázek: Soutěž s Fortunou

Fotbalové mistrovství světa už v Rusku odstartovalo. Všichni fanoušci s napětím sledují, jak se daří favoritům i outsiderům. My samozřejmě také. Ale protože našim tentokrát fandit nemůžeme, tak si spolu zavzpomínáme na časy, kdy jsme fandit mohli. Schválně, jak jste na tom s fotbalovým dějepisem?

---

Guns N 'Roses a Foo Fighters to rozjeli společně v Itálii

15. 6. 2018
Obrázek: Guns N 'Roses a Foo Fighters to rozjeli společně v Itálii

Foo Fighters se na svém turné snaží každé vystoupení osvěžit nějakým speciálním překvapením. Na festivalu Firenze Rocks v Italské Florencii tak byli diváci svědky vystoupení, při kterém se na jednu píseň stali plnohodnotnými členy kapely tři hvězdy z Guns N 'Roses.

---

Hvězdnou sestavu účinkujících na festivalu Rock Heart 2018 uzavírají W.A.S.P.!

15. 6. 2018
Obrázek: Hvězdnou sestavu účinkujících na festivalu Rock Heart 2018 uzavírají W.A.S.P.!

Zámecký amfiteátr v Moravském Krumlově bude ve dnech 17.-18.8., již potřetí dotvářet unikátní atmosféru festivalu Rock Heart, který letos láká na dosud nejsilnější program ve své historii. Ten budou zdobit především Hammerfall,  Epica, Sodom a nově také W.A.S.P.

---

O koncerty Grety Van Fleet je velký zájem

14. 6. 2018
Obrázek: O koncerty Grety Van Fleet je velký zájem

Greta Van Fleet zahájila své letošní turné. Počet příznivců této kapely se rozrůstá geometrickou řadou a všichni do jednoho netrpělivě očekávají první album, které se skupina chystá vydat. Zatím si mohou čas krátit na některém z téměř šedesáti koncertů, které Greta Van Fleet letos odehraje.

---

Beatová pumpa v Chomutově

13. 6. 2018
Obrázek: Beatová pumpa v Chomutově

Od dnešního dopoledne je posádka rádia Beat na cestách. Dnes jsme rozbalili naší Beatovou pumpu v Chomutově a kromě samolepek a triček rozdáváme i dobrou náladu, čepujeme písničky a když dorazíte do páté odpolední, tak na Vás možná i něco z grilovačky zbyde. 

---

Ivan Král zahraje v Lucerna Music baru 18.září

13. 6. 2018
Obrázek: Ivan Král zahraje v Lucerna Music baru 18.září

A bude to jeho letošní jediný pražský koncert. Rocková legenda Ivan Král je jedním z mála českých umělců, který dosáhl na světovou slávu. Držitel Grammy hrál s Patti Smith i Blondie, psal písně pro Iggyho Popa, Davida Bowieho nebo Johna Calea.

---

Ghost vyrazí na tour

12. 6. 2018
Obrázek: Ghost vyrazí na tour

Krátce po vydání posledního alba “Prequelle” oznámila skupiny Ghost, že rozjíždí velké turné. Bezmála padesát koncertních vystoupení potěší příznivce kapely zpočátku v Evropě, ale pak se Ghost přesunou za Oceán a větší část tour odehrají v Americe.

---

Zemřel bubeník Jon Hiseman

12. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bubeník Jon Hiseman

Dnes, 12. června zemřel ve věku 73 let bubeník skupiny Colosseum Philip John Hiseman, známý jako Jon Hiseman. Kromě toho, že bubnoval v Colosseu, byl také textařem, hudebním producentem, zvukařem a v neposlední řadě i hudebním publicistou. 

---

V kolik a jak na Ozzyho

12. 6. 2018
Obrázek: V kolik a jak na Ozzyho

Už zítra, ve středu 13.6. se v pražských Letňanech uskuteční dlouho očekávaný koncert Ozzyho Osbourna. Abyste byli v obraze i Vy - beaťáci, kteří se tam chystáte, máme tu pro Vás takový souhrn toho, co je potřeba před koncertem samotným vědět. Než tedy vyrazíte, přečtěte si pozorně tento článek.

---

Beatová pumpa jede!!!

12. 6. 2018
Obrázek: Beatová pumpa jede!!!

V květnu jsme slibovali, že Beatová pumpa opět brzy odtajní svou další zastávku. Tak tady to je. 13. června se na Vás těšíme v Chomutově, v areálu společnosti Sotila. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty.

---
Stránky: 1 2 3 4 184 368 551 734