Film “Imagine” se vrací do kin

15. 8. 2018
Obrázek: Film “Imagine” se vrací do kin

Fiktivně dokumentární snímek používající prvky surrealismu a avantgardy, který režírovali John Lennon a Yoko Ono se 17. září vrátí do kin po celém Světě. Tentokrát ovšem půjde o remixovanou verzi filmu, která by měla obsahovat i pár dosud nezveřejněných záběrů.

---

Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

15. 8. 2018
Obrázek: Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

“Vím, že to je opravdu dlouhá doba”. Zdánlivě nic neříkající věta se před časem objevila na účtu, jehož majitelem je na sociální síti Steve Perry. Ten z hudebn ího Světa prakticky zmizel koncem devadesátých let a až do roku 2014 o sobě nedával znát. Nyní je tedy skutečně zpět.

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

15. 8. 2018
Obrázek: Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

Po téměř pětadvaceti letech vydává bývalý frontman skupiny Journey sólové album. Na desce s názvem “Traces” je deset písní a právě tu první Steve Perry představil včera. Pustit si ji můžete dole. Song má název “No Erasin” a deska samotná vyjde 5. října

---

Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

14. 8. 2018
Obrázek: Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

Nástroj Maton Mastersound MS-500 George Harisson odehrál v roce 1963 poslední vystoupení The Beatles v liverpoolském klubu The Carven Club, jde do dražby. Jeho vlastní kytara značky Gretsch musela v době onoho vystoupení do opravy a tak si musel půjčit MS pětistovku.

---

Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

13. 8. 2018
Obrázek: Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

Kytarista Doyle Bramhall II hrával v letech 2004 - 2009 druhou kytaru v doprovodné skupině Erica Claptona. 5. října mu vyjde už v pořadí pátá vlastní deska a v písni “Everything You Need” si s ním zahrál i zazpíval jako host právě Eric Clapton. Song si můžete pustit dole.

---

Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

13. 8. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

Krátce po vydání druhého sólového alba "Big Bad Blues" (vyjde 21.září), si zakladatel ZZ Top Billy Gibbons sbaalí fidlátka a rozjede turné po USA. Čeká ho čtyřiadvacet vystoupení a setlist bude obsahovat jak novinky, tak i pár kousků z první sólovky Perfectamundo.

---

96,1 FM Slavíč ON AIR

10. 8. 2018
Obrázek: 96,1 FM Slavíč ON AIR

Obec Slavíč najdete asi 8,5 km západně od Hranic na Moravě. Encyklopedie říkají, že obcí prochází silnice I/47 a také dvoukolejná železniční trať Bohumín – Přerov. Nově také obcí Slavíč prochází signál Beatu z nového vysílače. Poznat byste to měli nejen ve Slavíči ale i cestou z Olomouce na Ostravu. Tak pěkný poslech.

---

Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

10. 8. 2018
Obrázek: Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

To musíte vidět! Ne jeden, ale rovnou šestice Grohlů v jednom studiu. Každý si bere jeden nástroj a společně pak hrají jako naprosto fantasticky sehraná kapela. Tak vypadá video, které si můžete celé pustit dole. Podle producentů jde o dvoudílný mini-dokument režiséra Dave Grohla.

---

Ace Frehley představil nový singl

9. 8. 2018
Obrázek: Ace Frehley představil nový singl

Píseň s názvem "Rockin 'With The Boys" je druhým singlem z nové sólové desky Ace Frehleyho, která vyjde na podzim. Datum vydání alba bylo stanovano na 19. října a ponese název “Spaceman”. Singl "Bronx Boy", který zveřejnil už koncem dubna, stejně jako novinku, si můžete pustit dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 186 372 557 742