Minuta s Monetou na Radiu Beat

31. 8. 2018
Obrázek: Minuta s Monetou na Radiu Beat

MONETA Money Bank a Rádio Beat věnují živnostníkům čas. Ostatním Beaťákům zase ukáže, kam se mají vypravit, pokud chtějí být mezi svými. Na silnicích se totiž poznáme podle samolepky, ale víte jaká firma ve Vašem okolí patří Beaťákovi? 

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Radio Beat fandí off-roadu

19. 9. 2018
Obrázek: Radio Beat fandí off-roadu

Další díl seriálu mezinárodních závodů v OFFROAD TRIALU se bude konat 28. a 29. září v Pístovských mokřadech. DAKARSKÉ PÍSTOVSKÉ MOKŘADY letos nabídnou nejen závodění, ale program pro děti i dospělé, muziku, přednášky a dakarský speciál Tomáše Ouředníčka.

---

Ronnie James Dio ve fotografii

18. 9. 2018
Obrázek: Ronnie James Dio ve fotografii

Kniha “A Life In Vision: 1975 - 2009”, bude fotoprůřezem kariérou jednoho z nejobdivovanějších a nejuznávanějších rockových zpěváků. Fotograf Frank White zachytil svým objektivem nejdůležitěší okamžiky Diových vystoupení od jeho prvního koncertu s Rainbow v roce 1975, až do roku 2009.

---

Zemřel Vláďa Šafránek

18. 9. 2018
Obrázek: Zemřel Vláďa Šafránek

Smutná a nečekaná zpráva dorazila už i do Beatu. Dnes odpoledne zemřel Vláďa Šafránek, zpěvák a muzikant spojený například s kapelami Harlej a Walda Gang.  (foto: FCB Walda Gang)

---

Heart chystají comeback

17. 9. 2018
Obrázek: Heart chystají comeback

Sestry Ann a Nancy Wilsonovy se rozešly spíš osobně, než hudebně. Stalo se to v roce 2016, kdy se mluvilo o jistých zákulisních hádkách. Problém se měl týkat konfliktů mezi manželem Ann a dětmi Nacy. Nyní je, jak se zdá, vše urovnáno a nic nebrání další spolupráci. 

---

Soutěž s Fortunou

16. 9. 2018
Obrázek: Soutěž s Fortunou

Je tu nový týden, na Beatu je nová výzva. Téma pro tentokrát zní UEFA. A my se v ní zaměříme tentokrát na fotbalové rozhodčí. I to jsou lidé jako my, a někteří jsou také rockeři. Přesně jako my.

---

S novinkou jdou na trh i Nazareth

14. 9. 2018
Obrázek: S novinkou jdou na trh i Nazareth

K oslavám padesátin si Nazareth nadělili čtyřiadvacátou studiovou desku. Na pulty se album s názvem "Tattooed On My Brain" dostane 12.října a k dispozici bude jak v digitálních formátech, tak i na CD a LP. Singl “State Of Emergency” si můžete pustit dole.

---

Dvojalbum Jimiho Hendrixe “Electric Ladyland” vychází opět po 50 letech

14. 9. 2018
Obrázek: Dvojalbum Jimiho Hendrixe “Electric Ladyland” vychází opět po 50 letech

A jak už je zvykem, nebude to jen tak ledajaké vydání. “Electric Ladyland” vjde 9. listopadu v tzv. Deluxe 50th Anniversary Boxu. Kolekce to bude nabitá. V masivní krabici najdeme sadu tří disků CD / Blu-ray nebo šesti LP / Blu-ray. V obou verzích bude samozřejmě i původní album na vinylu

---

Night Ranger představují nový videoklip

14. 9. 2018
Obrázek: Night Ranger představují nový videoklip

To, že se Night Ranger vrátili a hrají ve skvělé formě, víte i z vysílání rádia Beat, kde jejich novinky hrajeme. Jejich poslední deska “Do not Let Up” už je na trhu od loňského jara, ale nyní skupina vypustila do Světa nový videoklip k písni Truth. Podívat se na něj můžete dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 188 374 561 747