Uriah Heep a U.D.O. v únoru v Praze

9. 1. 2019
Obrázek: Uriah Heep a U.D.O. v únoru v Praze

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilo na polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem. Buďte si tedy jisti, že 15. února ovládne Forum Karlín nadupaný metal.

---

Debut Keitha Richardse se dočká reedice

16. 1. 2019
Obrázek: Debut Keitha Richardse se dočká reedice

A nebude to jen tak ledajaká reedice. Sólová prvotina tohoto slavného kytaristy “Talk Is Cheap” z roku 1988 vyjde v rozšířeném vydání. Tzv. deluxe box bude doplněn o bohatý bonusový materiál. Mimo jiné v krabici najdeme například 7” singly či knihu fotografií.

---

Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

15. 1. 2019
Obrázek: Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich letošního evropského turné vrací na začátku příštího roku do Evropy. Čeští fanoušci se Rival Sons dočkají 20. února, kdy vystoupí v pražském klubu Roxy.

---

Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

14. 1. 2019
Obrázek: Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

“The End Machine” je nová formace, kterou dali dohromady hudebníci z Dokken - George Lynch, Jeff Pilson a Mick Brown. Sestavu doplnil zpěvák Robert Mason z Warrant (dříve Lynch Mob). Skupina vydává své debutové eponymní album a na Světě je i první videoklip

---

The Who mají v plánu desku i turné

14. 1. 2019
Obrázek: The Who mají v plánu desku i turné

V letošním roce se po více jak deseti letech dočkáme nového alba skupiny The Who. Prozradil to v rozhovoru pro časopis Rolling Stone kytarista kapely Pete Townshend. Po vydání desky prý skupina varyzí i na turné. To ovšem zatím počítá jen se zastávkami v Americe.

---

Další sběratelská kolekce Bowieho je na obzoru

11. 1. 2019
Obrázek: Další sběratelská kolekce Bowieho je na obzoru

8. ledna jsme si připomněli nedožité dvaasedmdesáté narozeniny zpěváka, herce, hudebního producenta, skladatele a multiinstrumentalisty, Davida Bowieho. Vydavatelství Parlophone při této příležitosti oznámilo, že na jaře vydá nový boxset.

---

Lupeny na Parkway Drive

11. 1. 2019
Obrázek: Lupeny na Parkway Drive

Už tuto neděli budete mít šanci získat v pořadu Hard and Heavy exkluzivní lupeny na koncert australských Parkway Drive (18.2. Forum Karlín). Máme jich dost a nejsou to lupeny obyčejné. Sice nejsou kouzelné, ale jsou kouzelně zabaleny do dárkových krabiček. Takže si můžete vyžehlit všechny ty měkké dárky na Vánoce…

---

Woodstock letos oslaví padesátiny

10. 1. 2019
Obrázek: Woodstock letos oslaví padesátiny

Michael Lang, spoluorganizátor slavného festivalu Woodstock Music & Art Festival z roku 1969, představil své plány na oslavu 50. výročí události. Plánuje víkendový festival napříč generacemi. Uskuteční se od 16. do 18 srpna na závodní dráze ve Watkins Glen v New Yorku.

---

Rocksymphony II. zavítá do Ostravy, Brna a Prahy

10. 1. 2019
Obrázek: Rocksymphony II. zavítá do Ostravy, Brna a Prahy

Koncert ROCKSYMPHONY II. spojuje na první pohled neslučitelné. Rockové pecky a evergreeny, které rezonují rádiovým éterem již mnoho let a klasický symfonický orchestr. Když se tyto dva žánry spojí, vzniká unikátní projekt, ve kterém si přijdou na své fanoušci každého hudebního stylu.

---

JCM opět zahrají publiku v Praze

9. 1. 2019
Obrázek: JCM opět zahrají publiku v Praze

JCM v nové sestavě uctí památku Jona Hisemana na koncertním turné „In Memory Of Jon Hiseman. Jednou ze zastávek tohoto turné bude opět i Praha. Skupina bývalých členů legendární formace Colloseum vystoupí 2. května v Lucerna Music Baru.

---
Stránky: 1 2 3 4 192 382 573 763