Nové lyže od Beatu

15. 11. 2018
Obrázek: Nové lyže od Beatu

A také od společnosti Hope Sport. Jedny by se tu nás našly a jsou opravdu exkluzivní. Zabojujte o ně a buďte na sjezdovkách za hvězdu. Zapojit se není zase tak těžké.

---
Airbourne: Diamond Cuts

(Deluxe Box Set)

Cena: 1 200 Kč

Víkend nad dopisy posluchačů

5. 11. 2018
Obrázek: Víkend nad dopisy posluchačů

Stejně jako Martin Kraus zavzpomínáme, jak to bylo „Za starejch časů“. Vrátíme do doby, kdy nebyly mobily, ani maily a vše jsme spolu vyřizovali rukou psaným písmem. Zapojte se také a napište nám dopis.

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Jižanský rock a blues přivážejí Larkin Poe

21. 11. 2018
Obrázek: Jižanský rock a blues přivážejí Larkin Poe

Amerika má nový hudební objev. Jsou jím Larkin Poe. Nejlepší esence americké hudební tradice, doplněná o žhavou současnost. Když člověk vidí dvě ještě ne třicetileté sestry Rebeccu a Megan Lovellovy, mohl by si myslet, že jde o další produkt amerického country byznysu.

---

Foo Fighters budou koncertovat v Evropě

20. 11. 2018
Obrázek: Foo Fighters budou koncertovat v Evropě

I na rok 2019 přichystali Foo Fighters několik koncertních vystoupení v Evropě. Česká republika sice na seznamu nefiguruje, ale daleko od nás rozhodně nebudou. Zároveň se dá předpokládat i to, že aktuální seznam termínů může být ještě doplněn.

---

Kdo nestihl "Stouny" v Letňanech, musí na ně do USA

20. 11. 2018
Obrázek: Kdo nestihl "Stouny" v Letňanech, musí na ně do USA

Rolling Stones oznámili nové termíny a místa koncertů pro rok 2019. No Filter Tour se přesouvá za Atlantik a skupina hodlá zaplnit obří stadiony napříč Spojenými státy. Do USA se Stouni vracejí po dvou letech. Naposledy tu zahráli na Desert Trip Festivalu v Kalifornii v říjnu 2016.

---

BeatCup 2018 ovládli Iron Maiden

20. 11. 2018
Obrázek: BeatCup 2018 ovládli Iron Maiden

Aneb jen je nechme, ať se perou. 256 interpretů a kapel se utkalo o Vaši přízeň a Vaše hlasy. Boj to byl opravdu nelítostný, rozhodování to bylo těžké ale je to za námi. Známe vítěze. 

---

MTV Unplugged od Nirvany slaví čtvrt století

19. 11. 2018
Obrázek: MTV Unplugged od Nirvany slaví čtvrt století

Přesně 18. listopadu 1993 natočila v Sony Music Studios v New Yorku skupina Nirvana svůj legendární Unplugged koncert. Premiéra tohoto koncertního vystoupení proběhla na MTV 16.prosince a poté byl záznam během 25ti let vysílán opakovaně mnohokrát.

---

Kalifornské požáry zničily slavnou kytarovou dílnu

19. 11. 2018
Obrázek: Kalifornské požáry zničily slavnou kytarovou dílnu

Wayne Charvel začal vyrábět vlastní kytary v 50. letech a jeho značka je spojena s takovými jmény kytaristů jako jsou Eddie Van Halen, Richie Sambora, Vinnie Vincent, Jake E. Lee a další. Bohužel jeho dílna i přilehlé budovy, tedy obchod i rodinný dům lehly popelem.

---

Země se otřásá – projekt Zemětřesení se vrací po 25 letech!

16. 11. 2018
Obrázek: Země se otřásá – projekt Zemětřesení se vrací po 25 letech!

Před pětadvaceti lety senzace, která notně zahýbala zdejší rockovou a metalovou scénou, dnes legenda, která podniká comeback po čtvrtstoletí. A právě při té příležitosti se čtveřice, která je poctou prvnímu českému hardrockovému zpěvákovi Jiřímu Schelingerovi, vrací na scénu.

---
Stránky: 1 2 3 4 190 379 567 756