Poznej kozy na Beatu a vyhraj Playboy

10. 12. 2018
Obrázek: Poznej kozy na Beatu a vyhraj Playboy

Svět je plný koz. Jsou malé, velké, tlusté, tenké. Je s nimi opravdu zábava. Není nikdo, kdo by netušil jak kozy vypadají a k čemu jsou dobré. Vám navíc můžou přinést výhru - Playboy na celý rok.

---
Airbourne: Diamond Cuts

(Deluxe Box Set)

Cena: 1 200 Kč

Matadoři a Rebelové na Beatu!

10. 12. 2018
Obrázek: Matadoři a Rebelové na Beatu!

V úterý 11.12. se na Beatu setkají, bohužel už ne v kompletní sestavě, členové dvou legendárních skupin České rockové historie. Uplynulo totiž padesát let od vzniku dvou legendárních beatových alb české hudební historie – The Rebels: Šípková Růženka a eponymního alba The Matadors.

---

Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

7. 12. 2018
Obrázek: Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilona polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem. Buďte si tedy jisti, že 15. února ovládne Forum Karlín nadupaný metal.

---

Kalendář Radia Beat na příští ro©k

27. 11. 2018
Obrázek: Kalendář Radia Beat na příští ro©k

Jsou hotové, jsou velmi podařené, a jsou také velmi nostalgické. Příští ro(c)k to bude 30 let od revoluce a proto i snímky, které najdete v Beatovém kalendáři jsou 30 let staré a vznikly na výjimečných koncertech. Každý den Vám připomenou, jak moc se toho změnilo. Pomůžou Vám alespoň na chvíli se zastavit a zavzpomínat. Kalendář Beatu 2019 najdete ZDE.

---

Československý beat-festival - Koncert legend

6. 12. 2018
Obrázek: Československý beat-festival - Koncert legend

Po velkém úspěchu loňského koncertu Československý beat-festival po 50 letech se tento projekt do Lucerny vrací natrvalo, tentokrát jako dvoudenní festival. Oba koncerty se uskuteční tradičně v pražské Lucerně a opět budou nabité domácími rockovými legendami.

---

Nová nahrávka Guns N’ Roses zatím s otazníkem

10. 12. 2018
Obrázek: Nová nahrávka Guns N’ Roses zatím s otazníkem

Na každém šprochu, pravdy trochu...je to zatím s velkým otazníkem a nikdo nechce zprávu potvrdit, ale Guns N’ Roses prý natočili vlastní verzi slavného hitu Marca Bolana “Children Of The Revolution”. Píseň by se měla objevit na nové kompilaci, věnované právě písním T-Rex.

---

Arch Enemy “Reason To Believe” - video které musíte vidět!

9. 12. 2018
Obrázek: Arch Enemy “Reason To Believe” - video které musíte vidět!

Švédská deathmetalová formace Arch Enemy v pátek představila zbrusu nový, skvělý videoklip. K překvapení všech příznivců kapely je nová píseň balada. Video samotné musíte vidět už proto, že bylo natočeno při vystoupení v Česku a na první dobrou to taky poznáte.

---

Další hudební film na obzoru

6. 12. 2018
Obrázek: Další hudební film na obzoru

Filmové verze svého neuvěřitelného životního příběhu se dočká i frontman skupiny Journey Arnel Pineda. Zpěvákovu životní cestu a proměnu z filipínského bezdomovce až k mikrofonu v jedné z nejslavnějších rockových kapel bude režírovat americký režisér asijského původu Jon M. Chu.

---

“Živák” Heart vyjde v lednu

6. 12. 2018
Obrázek: “Živák” Heart vyjde v lednu

Sestry Wilsonovy už spolu zase mluví a tak kapela Heart, která po jejich vzájemné rozepři od roku 2016 stagnovala, opět funguje naplno. Jedním z důkazů obnovení dobrých vztahů bude i vydání alba “Heart - Live in Atlantic City”. Videoukázku z koncertu si můžete pustit dole.

---

Nikki Sixx má v plánu trilogii

5. 12. 2018
Obrázek: Nikki Sixx má v plánu trilogii

Podle jeho slov se to bude týkat už příštího roku, ale podrobnosti zatím tají. Prostřednictvím sociálních sítí basák sdělil svým fanouškům: “Zítra začínám oficiálně pracovat na novém albu, které bude součástí projektu trilogie, chystaného na rok 2019.”

---
Stránky: 1 2 3 4 191 380 570 759