105,5 FM Nový Jičín ON AIR

16. 8. 2018
Obrázek: 105,5 FM Nový Jičín ON AIR

Protože náš hlavní Beatový dráteník Pavel je na dovolené, tako něm dnes psát nebudeme. Místo něj tentokrát musíme pochválit Rudu. Na svých vlastních zádech odnosil veškerou techniku (a že to něco váží), šplhal po výškách, pájel, šrouboval a uzemňoval. A když to zapnul, tak to začalo vysílat BEAT v Novém Jičíně na frekvenci 105,5. Hezký poslech :-)

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

96,1 FM Slavíč ON AIR

10. 8. 2018
Obrázek: 96,1 FM Slavíč ON AIR

Obec Slavíč najdete asi 8,5 km západně od Hranic na Moravě. Encyklopedie říkají, že obcí prochází silnice I/47 a také dvoukolejná železniční trať Bohumín – Přerov. Nově také obcí Slavíč prochází signál Beatu z nového vysílače. Poznat byste to měli nejen ve Slavíči ale i cestou z Olomouce na Ostravu. Tak pěkný poslech.

---

Nářadí Uni-Max do každé rodiny

17. 8. 2018
Obrázek: Nářadí Uni-Max do každé rodiny

Co si budeme povídat Beaťáci. Člověk nemusí být kutil, aby se mu hodilo pořádné nářadí. Vyhrajte na Beatu Toolbox 125, kufr plný kvalitního nářadí od společnosti uni-max.

---

Beatová pumpa míří do Plzně

17. 8. 2018
Obrázek: Beatová pumpa míří do Plzně

Je na čase, abychom opět oprášili naši výjezdní, hudebně-čerpací stanici. Přijeďte se za námi podívat k Professional Car Wash do Plzně. Tankujeme ve středu 22. srpna, od 11 do 17 hodin.

---

Novinka od Doro právě dnes

17. 8. 2018
Obrázek: Novinka od Doro právě dnes

Dnes, tedy 17. srpna vychází u Nuclear Blast nejnovější deska německé metalistky Doro Pesch. 25 písní na 2CD nese název “Forever Warriors, Forever United” a kromě samotné Doro se na ní podíleli také Dough Aldrich z Whitesnake a bývalý kytarista Warlock Tommy Bolan.

---

Samolepková jízda rádia Beat

16. 8. 2018
Obrázek: Samolepková jízda rádia Beat

Petr Moravec se ve čtvrtečním odpoledni vydal na sever. Konkrétně do Litoměřic a Ústí nad Labem.Tak jako všude na svých cestách, i tady se setkal se spoustou skvělých "bíťáků". Dal s nimi řeč, rozdal jim samolepky, nějaké ty lupeny. Vyfotil se s nimi a příště pojede třeba k Vám. 

---

Je tu nový song Paula McCartneyho

16. 8. 2018
Obrázek: Je tu nový song Paula McCartneyho

O tom, že Paul McCartney vydává novou desku, už jsme psali. Album “Egypt Station” se na trh dostane 7.září. Singl “Fun You” je třetí zveřejněnou písní z tohoto dlouho očekávaného počinu. Doposud poslední deskou byla “New” z podzimu roku 2013.

---

Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

15. 8. 2018
Obrázek: Poslechněte si první singl z nové desky Steva Perryho

Po téměř pětadvaceti letech vydává bývalý frontman skupiny Journey sólové album. Na desce s názvem “Traces” je deset písní a právě tu první Steve Perry představil včera. Pustit si ji můžete dole. Song má název “No Erasin” a deska samotná vyjde 5. října

---

Film “Imagine” se vrací do kin

15. 8. 2018
Obrázek: Film “Imagine” se vrací do kin

Fiktivně dokumentární snímek používající prvky surrealismu a avantgardy, který režírovali John Lennon a Yoko Ono se 17. září vrátí do kin po celém Světě. Tentokrát ovšem půjde o remixovanou verzi filmu, která by měla obsahovat i pár dosud nezveřejněných záběrů.

---
Stránky: 1 2 3 4 187 372 558 743