Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

12. 10. 2018
Obrázek: Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

Správně bychom měli o skříň, protože je opravdu pořádná a hlavně plná vercajku, který se hodí nejen v profi dílně. Zapojte se do boje a získejte od uni-max jednu takovou. Je to vlastně velmi jednoduché…

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Série koncertů Rocksymphony 2019 se blíží

18. 10. 2018
Obrázek: Série koncertů Rocksymphony 2019 se blíží

Rocksymphony 2019 je spojení rockových evergreenů a symfonického orchestru. Koncert s názvem Rocksymphony spojuje rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru, pro jeho obrovský úspěch jej již po několikáté předkládáme příznivcům rockové hudby. 

---

Amaranthe vydávají nové album

18. 10. 2018
Obrázek: Amaranthe vydávají nové album

Švédsko- Dánská melodic metalová střela Amaranthe zveřejnila videoklip pro nový singl a už v pátek udeří s novým albem! Severská pop metalová ikona přichází s novým singlem doprovázeným lyric videem k písni "Inferno". Skladba je z novinkového alba Helix.

---

Klávesák Dream Theater Jordan Rudess jede sólo klavírní turné

17. 10. 2018
Obrázek: Klávesák Dream Theater Jordan Rudess jede sólo klavírní turné

Jedná se vlastně o pokračování jeho solového projektu, který přerušil kvůli nahrávání nového materiálu pro Dream Theater. S tím je prý hotov a minulý měsíc opustil studio. Bližší podrobnosti o nové desce Dream Theater zatím neprozradil. Pokračování tour "From Bach To Rock" však potvrdil.

---

Příští rok vyjde kniha o historii Jethro Tull

17. 10. 2018
Obrázek: Příští rok vyjde kniha o historii Jethro Tull

Bude to vůbec první oficiální soubor, který přehledně zmapuje celou padesátiletou kariéry skupiny. Pod rukama Iana Andersona vzniká dílo s názvem “Ballad Of Jethro Tull”. Obsahovat bude kromě obsáhlé textové části také fotogalerii memorabilií, tiskových výstřižků i výtvarných děl rockerů.

---

Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

17. 10. 2018
Obrázek: Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

Něco pro ty, kteří mají rádi nejen Beat, ale také přírodu a turistiku. Vyrazte s námi 20. října opět do hor, tentokrát směrem ke Kramářově chatě. Třeba si odtud kromě zážitku přinesete i něco dalšího…

---

Def Leppard a Stevie Nicks vedou v hlasování do Rock & Roll Hall of Fame

16. 10. 2018
Obrázek: Def Leppard a Stevie Nicks vedou v hlasování do Rock & Roll Hall of Fame

Hlasování bylo spuštěno sotva před týdnem, ale jak Def Leppard, tak Stevie Nicks už nabírají solidní náskok. Spolu s nimi byli letos do Rock & Rollové síně slávy nominováni například The Cure, Todd Rundgren, či The Zombies.

---

Poslední letošní Offroad Trial se pojede nedaleko Starého Města

15. 10. 2018
Obrázek: Poslední letošní Offroad Trial se pojede nedaleko Starého Města

Poslední 7. závod letošní Offroad Trialové sezóny je za dveřmi!!! Proběhne 27. a 28. října 2018 v Boršické pískovně nedaleko Starého Města. Závěr sezóny bude okořeněný spojením s Majstrovstvami Slovenskej republiky v Offroad Trialu.

---

Desetiletý kluk si na koncertě Foo Fighters vysloužil kytaru

15. 10. 2018
Obrázek: Desetiletý kluk si na koncertě Foo Fighters vysloužil kytaru

V pátek koncertovali Foo Fighters v Kansas City a Dave Grohl si během vystoupení pozval na pódium jednoho z diváků. Byl jím desetileý chlapec, který má zážitek na celý život. Na vypůjčenou kytaru si s kapelou zahrál skladbu Enter Sandman od Metallicy.

---
Stránky: 1 2 3 4 189 376 564 751