BeatCup 2018

11. 11. 2018
Obrázek: BeatCup 2018

Aneb jen je nechme, ať se perou. O vaši přízeň samozřejmě. Kdo? No přece kapely a interpreti. Od pondělí až do pátku nás čeká nespočet duelů, ve kterých Vy rozhodnete a nakonec také vyberete ty nejoblíbenější kapely.

---

Víkend nad dopisy posluchačů

5. 11. 2018
Obrázek: Víkend nad dopisy posluchačů

Stejně jako Martin Kraus zavzpomínáme, jak to bylo „Za starejch časů“. Vrátíme do doby, kdy nebyly mobily, ani maily a vše jsme spolu vyřizovali rukou psaným písmem. Zapojte se také a napište nám dopis.

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Plastic People v Jablonci

29. 10. 2018
Obrázek: Plastic People v Jablonci

V jabloneckém klubu WOKO v pátek 16. listopadu proslulá kapela Plastic People of the Universe oslaví 50 let existence.

---

Dnešní koncert BSP v Brně nebude

15. 11. 2018
Obrázek: Dnešní koncert BSP v Brně nebude

Z důvodu nemoci člena kapely BSP se dnešní koncert v KC Semilasso přesouvá na 25.11. Vstupenky zůstavají v platnosti.  Za připadné komplikace se kapela omlouvá a veří že si koncert v náhradním termínu užijete!!!

---

Queen jsou opět v žebříčku

14. 11. 2018
Obrázek: Queen jsou opět v žebříčku

A to v tom nejprestižnějším. Píseň “Bohemian Rhapsody” se díky stejnojmennému filmu, který láme rekordy návštěvnosti kin po celém Světě, už potřetí v historii vrátila do Billboard Hot 100. Aktuálně vyskočila ža na 33. pozici a bude zajímavé sledovat, kam až vystoupá.

---

Great White se předvedli s novým zpěvákem

14. 11. 2018
Obrázek: Great White se předvedli s novým zpěvákem

Skupina Great White se v červenci tohoto roku rozloučila se zpěvákem Terry Illousem a na postu frontmana jej nahradil Mitch Malloy. S ním natočili rockeři z Los Angeles sérii nových koncertních klipů 18. srpna při vystoupení v Kentucky Expo Center v Louisville v Kentucky.

---

Nová deska Whitesnake vyjde v květnu

13. 11. 2018
Obrázek: Nová deska Whitesnake vyjde v květnu

Skupina Whitesnake oznámila, že vydání třináctého studiového alba s názvem  "Flesh and Blood" se chystá na květen 2019. Frontman David Coverdale v rozhovoru také zmínil, že se příznivci mohou už brzy těšit na první singl "Shut Up & Kiss Me". Video k němu točili Whitesnake v březnu.

---

Zemřel Aleš Sigmund

13. 11. 2018
Obrázek: Zemřel Aleš Sigmund

Ve středu 7 listopadu ve věku 74 let zemřel při dopravní nehodě český kytarista, hudební aranžér, textař a hudební skladatel Aleš Sigmund. O této tragické události nás informoval jeho blízký přítel Ivan Rössler. Celé jeho vyjádření si přečtěte dole. 

---

Ringo Starr avizuje na příští rok další turné

13. 11. 2018
Obrázek: Ringo Starr avizuje na příští rok další turné

Spolu se svojí kapelou  All Star Band se od jara vypraví na sérii koncertů po Spojených státech a Japonsku. Současně s tím prý vydá i novou knihu. To vše se uskuteční v rámci oslav, kterými si v roce 2019 bude Ringo připomínat  30. výročí prvního turné Ringo Starr & All Star Band.

---
Stránky: 1 2 3 4 190 378 567 755