Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

12. 10. 2018
Obrázek: Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

Správně bychom měli o skříň, protože je opravdu pořádná a hlavně plná vercajku, který se hodí nejen v profi dílně. Zapojte se do boje a získejte od uni-max jednu takovou. Je to vlastně velmi jednoduché…

---
Jethro Tull: 50 for 50

3CD 1968-2018

Cena: 399 Kč

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Billy Gibbons rozjel vlastní Tour

19. 10. 2018
Obrázek: Billy Gibbons rozjel vlastní Tour

Frontman skupiny ZZ Top se vydal na turné, kterým chce podpořit svojí sólovou desku. Ta vyšla 21. srpna pod názvem “The Big Bad Blues”. Billy Gibbons pro tuné poskládal novou kapelu, jejíž základním kamenem je bývalý bubeník Guns N 'Roses Matt Sorum.

---

Poslechněte si "While My Guitar Gently Weeps" v dosud nezveřejněné verzi

19. 10. 2018
Obrázek: Poslechněte si "While My Guitar Gently Weeps" v dosud nezveřejněné verzi

Padesát let po premiéře vydávají zbylí členové The Beatles speciální, dosud nezveřejněnou verzi písně George Harrisona - "While My Guitar Gently Weeps". Jedná se o akustickou variantu, která má i pozměněný poslední verš.

---

Soutěž o Poctivé letenky od Turkish Airlines

18. 10. 2018
Obrázek: Soutěž o Poctivé letenky od Turkish Airlines

Je libo dvě letenky na dovolenou úplně zdarma? Žádný problém. Radio Beat, Turkish Airlines, portál www.poctiveletenky.cz pro Vás mají nejen dvě letenky, ale i další dárky. Velmi hodnotné dárky. 

---

Série koncertů Rocksymphony 2019 se blíží

18. 10. 2018
Obrázek: Série koncertů Rocksymphony 2019 se blíží

Rocksymphony 2019 je spojení rockových evergreenů a symfonického orchestru. Koncert s názvem Rocksymphony spojuje rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru, pro jeho obrovský úspěch jej již po několikáté předkládáme příznivcům rockové hudby. 

---

Amaranthe vydávají nové album

18. 10. 2018
Obrázek: Amaranthe vydávají nové album

Švédsko- Dánská melodic metalová střela Amaranthe zveřejnila videoklip pro nový singl a už v pátek udeří s novým albem! Severská pop metalová ikona přichází s novým singlem doprovázeným lyric videem k písni "Inferno". Skladba je z novinkového alba Helix.

---

Klávesák Dream Theater Jordan Rudess jede sólo klavírní turné

17. 10. 2018
Obrázek: Klávesák Dream Theater Jordan Rudess jede sólo klavírní turné

Jedná se vlastně o pokračování jeho solového projektu, který přerušil kvůli nahrávání nového materiálu pro Dream Theater. S tím je prý hotov a minulý měsíc opustil studio. Bližší podrobnosti o nové desce Dream Theater zatím neprozradil. Pokračování tour "From Bach To Rock" však potvrdil.

---

Příští rok vyjde kniha o historii Jethro Tull

17. 10. 2018
Obrázek: Příští rok vyjde kniha o historii Jethro Tull

Bude to vůbec první oficiální soubor, který přehledně zmapuje celou padesátiletou kariéry skupiny. Pod rukama Iana Andersona vzniká dílo s názvem “Ballad Of Jethro Tull”. Obsahovat bude kromě obsáhlé textové části také fotogalerii memorabilií, tiskových výstřižků i výtvarných děl rockerů.

---

Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

17. 10. 2018
Obrázek: Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

Něco pro ty, kteří mají rádi nejen Beat, ale také přírodu a turistiku. Vyrazte s námi 20. října opět do hor, tentokrát směrem ke Kramářově chatě. Třeba si odtud kromě zážitku přinesete i něco dalšího…

---
Stránky: 1 2 3 4 189 376 564 751