Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

25. 9. 2018
Obrázek: Zdolej Kramářovu chatu s Radiem Beat

Něco pro ty, kteří mají rádi nejen Beat, ale také přírodu a turistiku. Vyrazte s námi 20. října opět do hor, tentokrát směrem ke Kramářově chatě. Třeba si odtud kromě zážitku přinesete i něco dalšího…

---

Hledá se Hospoda ro(c)ku

24. 7. 2018
Obrázek: Hledá se Hospoda ro(c)ku

Hospody a restaurační zařízení byly odnepaměti skvělým místem, kde se potkat s přáteli, a podebatovat o smyslu života ( tedy např. obnovení Led Zeppelin), o koncertech a třeba i nové muzice. Ukažte nám, jak vypadá ta Vaše…

---

Def Leppard a Stevie Nicks vedou v hlasování do Rock & Roll Hall of Fame

16. 10. 2018
Obrázek: Def Leppard a Stevie Nicks vedou v hlasování do Rock & Roll Hall of Fame

Hlasování bylo spuštěno sotva před týdnem, ale jak Def Leppard, tak Stevie Nicks už nabírají solidní náskok. Spolu s nimi byli letos do Rock & Rollové síně slávy nominováni například The Cure, Todd Rundgren, či The Zombies.

---

Poslední letošní Offroad Trial se pojede nedaleko Starého Města

15. 10. 2018
Obrázek: Poslední letošní Offroad Trial se pojede nedaleko Starého Města

Poslední 7. závod letošní Offroad Trialové sezóny je za dveřmi!!! Proběhne 27. a 28. října 2018 v Boršické pískovně nedaleko Starého Města. Závěr sezóny bude okořeněný spojením s Majstrovstvami Slovenskej republiky v Offroad Trialu.

---

Desetiletý kluk si na koncertě Foo Fighters vysloužil kytaru

15. 10. 2018
Obrázek: Desetiletý kluk si na koncertě Foo Fighters vysloužil kytaru

V pátek koncertovali Foo Fighters v Kansas City a Dave Grohl si během vystoupení pozval na pódium jednoho z diváků. Byl jím desetileý chlapec, který má zážitek na celý život. Na vypůjčenou kytaru si s kapelou zahrál skladbu Enter Sandman od Metallicy.

---

Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

12. 10. 2018
Obrázek: Soutěž o skříňku s nářadím od uni-max

Správně bychom měli o skříň, protože je opravdu pořádná a hlavně plná vercajku, který se hodí nejen v profi dílně. Zapojte se do boje a získejte od uni-max jednu takovou. Je to vlastně velmi jednoduché…

---

Neal Schon, Joe Satriani, Steve Vai hostují na albu Jasona Beckera

12. 10. 2018
Obrázek: Neal Schon, Joe Satriani, Steve Vai hostují na albu Jasona Beckera

Skladatel Jason Becker vydá desku “Triumphant Hearts” 7. prosince. Na nahrávkáách čtrnácti písní se podílela celá řada významných rockových veličin, včetně Neala Schona, Joe Satrianiho, Steva Vaie, Paula Gilberta, Guse G či Trevora Rabina

---

Skupina The Residents se vrací do Prahy

12. 10. 2018
Obrázek: Skupina The Residents se vrací do Prahy

The Residents jsou zpět! 9.února 2019 vystoupí v pražské Akropoli. Skupina, která se proslavila experimentálním a inovátorským přístupem na svých jedinečných deskách, ale i experimenty s novými medii. The Residents jsou označováni za autory prvního videoklipu v dějinách hudby.

---

Joe Perry ohlásil koncertní šňůru

11. 10. 2018
Obrázek: Joe Perry ohlásil koncertní šňůru

Poté ,co letos vydal kytarista skupiny Aerosmith - Joe Perry své poslední album s názvem “Sweetzerland Manifesto”, oznámil nyní, že se chystá na sérii koncertů. Poskládal si na to vlastní kapelu, ve které figurují také kolega z Aerosmith Brad Whitford a frontman Extreme Gary Cherone.

---

Sabaton ozdobí svým koncertem Slavnosti svobody v Plzni!

11. 10. 2018
Obrázek: Sabaton ozdobí svým koncertem Slavnosti svobody v Plzni!

Kapela, která vzdala poctu maršálovi Janouškovi, přijede vzdát poctu místnímu odboji a americkým osvoboditelům. Švédský SABATON s frontmanem Joakimem Brodenem, který je hrdý na své České občanství, připravil pro fanoušky u nás další koncertní lahůdku.

---
Stránky: 1 2 3 4 189 376 564 751