Poznej kozy na Beatu a vyhraj Playboy

10. 12. 2018
Obrázek: Poznej kozy na Beatu a vyhraj Playboy

Svět je plný koz. Jsou malé, velké, tlusté, tenké. Je s nimi opravdu zábava. Není nikdo, kdo by netušil jak kozy vypadají a k čemu jsou dobré. Vám navíc můžou přinést výhru - Playboy na celý rok.

---

Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

7. 12. 2018
Obrázek: Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilona polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem. Buďte si tedy jisti, že 15. února ovládne Forum Karlín nadupaný metal.

---

Kalendář Radia Beat na příští ro©k

27. 11. 2018
Obrázek: Kalendář Radia Beat na příští ro©k

Jsou hotové, jsou velmi podařené, a jsou také velmi nostalgické. Příští ro(c)k to bude 30 let od revoluce a proto i snímky, které najdete v Beatovém kalendáři jsou 30 let staré a vznikly na výjimečných koncertech. Každý den Vám připomenou, jak moc se toho změnilo. Pomůžou Vám alespoň na chvíli se zastavit a zavzpomínat. Kalendář Beatu 2019 najdete ZDE.

---

Československý beat-festival - Koncert legend

6. 12. 2018
Obrázek: Československý beat-festival - Koncert legend

Po velkém úspěchu loňského koncertu Československý beat-festival po 50 letech se tento projekt do Lucerny vrací natrvalo, tentokrát jako dvoudenní festival. Oba koncerty se uskuteční tradičně v pražské Lucerně a opět budou nabité domácími rockovými legendami.

---

Carl Palmer´s ELP Legacy zahrají v Jablonci

12. 12. 2018
Obrázek: Carl Palmer´s ELP Legacy zahrají v Jablonci

Carl Palmer, jeden z nejproslulejších bubeníků, zakládající člen superskupin ELP a Asia, se svou skupinou ELP Legacy vyráží na poslední sérii koncertů v rámci turné EMERSON LAKE & PALMER LIVES ON! Během ledna a února 2019 vystoupí 23 místech v Evropě, včetně Česka.

---

Co se dělo ve "Zpovědnici" na Beatu

11. 12. 2018
Obrázek: Co se dělo ve "Zpovědnici" na Beatu

V úterý večer k nám do Zpovědnice za Honzou Hamerníkem dorazili vzácní hosté. Viktor Sodoma, Sváťa Čech a Michael Prostějovský aby v živém přenosu pokřtili dvě zásadní desky rockové historie, které u Supraphonu vycházejí v reedici po padesáti letech. 

---

"David Bowie - Génius proměn" - kniha pro všechny vyznavače Bowieho

11. 12. 2018
Obrázek: "David Bowie - Génius proměn" - kniha pro všechny vyznavače Bowieho

Na předvánoční trh se dostává kniha, která mapuje celou uměleckou i životní dráhu excentrického umělce. David Bowie jako  inovátor, transcendentní zpěvák, psychedelický skladatel, herec, producent, módní ikona, buddhista, saxofonista, mim, tanečník i výtvarník…

---

Nová nahrávka Guns N’ Roses zatím s otazníkem

10. 12. 2018
Obrázek: Nová nahrávka Guns N’ Roses zatím s otazníkem

Na každém šprochu, pravdy trochu...je to zatím s velkým otazníkem a nikdo nechce zprávu potvrdit, ale Guns N’ Roses prý natočili vlastní verzi slavného hitu Marca Bolana “Children Of The Revolution”. Píseň by se měla objevit na nové kompilaci, věnované právě písním T-Rex.

---

Matadoři a Rebelové na Beatu!

10. 12. 2018
Obrázek: Matadoři a Rebelové na Beatu!

V úterý 11.12. se na Beatu setkají, bohužel už ne v kompletní sestavě, členové dvou legendárních skupin České rockové historie. Uplynulo totiž padesát let od vzniku dvou legendárních beatových alb české hudební historie – The Rebels: Šípková Růženka a eponymního alba The Matadors.

---

Arch Enemy “Reason To Believe” - video které musíte vidět!

9. 12. 2018
Obrázek: Arch Enemy “Reason To Believe” - video které musíte vidět!

Švédská deathmetalová formace Arch Enemy v pátek představila zbrusu nový, skvělý videoklip. K překvapení všech příznivců kapely je nová píseň balada. Video samotné musíte vidět už proto, že bylo natočeno při vystoupení v Česku a na první dobrou to taky poznáte.

---
Stránky: 1 2 3 4 191 380 570 759