Soutěžíme s uni-max

15. 3. 2019
Obrázek: Soutěžíme s uni-max

Po čase je opět třeba provětrat naši soutěžní adresu vercajk@radiobeat.cz. Zapojte se do boje, napište správnou odpověď a vyhrajte pracovní stanici Triton v hodnotě bezmála 11 tisíc korun. A to si pište, že se Vám bude hodit.

---

Beatová síň slávy 2019 – výsledky

4. 3. 2019
Obrázek: Beatová síň slávy 2019 – výsledky

Je dohlasováno!!! 24. května se potkáme v Lokti nad Ohří na Party Radia Beat a spolu se skvělými muzikanty se naladíme na slavnostní ceremoniál Beatové síně slávy, který se bude konat o den později, 25. května. Díky Vašemu hlasování nás opět čeká neopakovatelný večírek. 

---

Představujeme Bea(s)t

29. 1. 2019
Obrázek: Představujeme Bea(s)t

Nic netrvá věčně. Beatový obrněný transporter byl úžasný, čest jeho památce. Výběr nástupce nebyl jednoduchý. Chtěli jsme něco, co nepůjde přehlédnout a myslíme, že se to povedlo. Beatový Dodge Ram vyráží do ulic. To je on!!!

 

---

Santana v nové písni s příchutí Afriky

18. 3. 2019
Obrázek: Santana v nové písni s příchutí Afriky

Nový song s názvem  "In Invisibles" je prvním singlem z chystaného alba “Africa Speaks”, na kterém se podílí známý a úspěšný producent Rick Rubin. O bohatou hudební složku se postaral Carlos Santana se svojí osmičlennou kapelou včetně jeho manželky Cindy Backman za bicími.

---

Spoluzakladatel Pink Floyd Nick Mason zahraje v Praze

18. 3. 2019
Obrázek: Spoluzakladatel Pink Floyd Nick Mason zahraje v Praze

Nick Mason, jeden ze zakládajících členů skupiny  Pink Floyd, se představí se svým projektem Saucerful of Secrets i pražskému publiku. Na jeho koncert ve Velkém sále pražské Lucerny se můžeme těšit 25. července

---

Honzovi je 65!

18. 3. 2019
Obrázek: Honzovi je 65!

Minulý týden oslavil půlkulatiny náš kolega a kamarád Honza Hamerník. Na fotce je to ten vpředu a obejmout se ho snaží Kachna. Honzovi gratulujeme a přejeme hodně zdraví i životní energie do dalších mnoha let na Beatu

---

Doctor Victor opět středem pozornosti

18. 3. 2019
Obrázek: Doctor Victor opět středem pozornosti

Vojta Bureš z kapely DOCTOR VICTOR uspěl na celosvětové skladatelské soutěži John Lennon Songwriting Contest s pozváním do New Yorku. V porotě byli George Clinton, Sheila E, Bootsy Collins, Fergie z Black Eyed Peace nebo Flea z Red Hot Chilli Peppers.

---

Československý beat-festival pokračuje

15. 3. 2019
Obrázek: Československý beat-festival pokračuje

Odstartoval další ročník soutěže o účast na Československém beat festivalu. Kapely se mohou přihlašovat až do konce dubna poté porota postupně vybere sedm finalistů, o osmém pak rozhodne svým hlasováním veřejnost. Finále soutěže se uskuteční 8. listopadu 2019 v brněnském Sono centru.

---

Jak to vypadalo na samolepkové jízdě?

15. 3. 2019
Obrázek: Jak to vypadalo na samolepkové jízdě?

Petr Moravec ve čtvrtek kopl do vrtule a vyrazil naším novým Beaťáckým vozidlem do České Lípy a do Mladé Boleslavi. Dodge Ram byl napěchovaný nejen samolepkami, ale i spoustou dalších dárků, které Petr rozdával všem, kteří se za ním zastavili.

---

Poslechněte si nový song Whitesnake

14. 3. 2019
Obrázek: Poslechněte si nový song Whitesnake

Singl s názvem „Trouble Is Your Middle Name“, který si můžete poslechnout dola, je předzvěstí vydání nejnovější desky “Flesh and Blood” skupiny Whitesnake. Jde už o druhý singl z tohoto alba. Ten první „Shut Up and Kiss Me“ jsme vám představili už v únoru.

---
Stránky: 1 2 3 4 193 385 577 769