Zahradní slavnost na Klamovce

13. 12. 2018
Obrázek: Zahradní slavnost na Klamovce

… bude krutá. Již po sedmé se letos na silvestra potkáme v zahradní restauraci Klamovka. Poklábosíme o bigbítu, pozřeme nějaké ty zabíjačkové speciality a vychutnáme si taky nekompromisní Krucipusk!

---

Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

7. 12. 2018
Obrázek: Dejte si lístky na BeatFest pod stromeček

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilo na polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem. Buďte si tedy jisti, že 15. února ovládne Forum Karlín nadupaný metal.

---

Kalendář Radia Beat na příští ro©k

27. 11. 2018
Obrázek: Kalendář Radia Beat na příští ro©k

Jsou hotové, jsou velmi podařené, a jsou také velmi nostalgické. Příští ro(c)k to bude 30 let od revoluce a proto i snímky, které najdete v Beatovém kalendáři jsou 30 let staré a vznikly na výjimečných koncertech. Každý den Vám připomenou, jak moc se toho změnilo. Pomůžou Vám alespoň na chvíli se zastavit a zavzpomínat. Kalendář Beatu 2019 najdete ZDE.

---

Československý beat-festival - Koncert legend

6. 12. 2018
Obrázek: Československý beat-festival - Koncert legend

Po velkém úspěchu loňského koncertu Československý beat-festival po 50 letech se tento projekt do Lucerny vrací natrvalo, tentokrát jako dvoudenní festival. Oba koncerty se uskuteční tradičně v pražské Lucerně a opět budou nabité domácími rockovými legendami.

---

Je to nezmar a dnes je mu 75!

18. 12. 2018
Obrázek: Je to nezmar a dnes je mu 75!

Ano už je to tak. Zakládající člen Rolling Stones, skvělý kytarista, ale také muž, kterému mnozí předpovídali brzký a ne zrovna pěkný konec, dnes slaví pětasedmdesátiny. A jak jsme mohli i my na vlastní oči vidět v létě v pražských Letňanech, sil má pořád dost.

---

Nové album Rammstein na obzoru

17. 12. 2018
Obrázek: Nové album Rammstein na obzoru

Zatím poslední studiovou řadovku s názvem "Liebe Ist Für Alle Da" vydali Rammstein v roce 2009. Nyní, po téměř deseti letech, to tedy konečně vypadá, že bude vyslyšena početná komunita příznivců této industriálně metalové formace a skupina na jaře přijde s novinkou.

---

RockOpera Praha uvede na Silvestra šokujícího Frankensteina

17. 12. 2018
Obrázek: RockOpera Praha uvede na Silvestra šokujícího Frankensteina

RockOpera Praha oslaví Silvestra koncertní premiérou své nové opery. Tentokrát adaptovala slavný román Mary Shelleyové Frankenstein. Dílo je zároveň pokračováním hororové série divadla, která začala populárním Vymítačem.

---

Zemřel basák Joe Osborn

17. 12. 2018
Obrázek: Zemřel basák Joe Osborn

14. prosince zemřel ve věku jednaosmdesáti let vynikající hráč na basovou kytaru, Joe Osborn. Rodák z Louisiany spolupracoval jako studiový hráč s takovými hvězdami, jakými jsou Neil Young, Paul Simon & Art Garfunkel, nebo Billy Joel. Příčinou úmrtí byla rakovina, se kterou bojoval už delší dobu.

---

Kdy se vrátí Van Halen na pódia?

14. 12. 2018
Obrázek: Kdy se vrátí Van Halen na pódia?

Otázka kdy a jestli vůbec, vrtá hlavou příznivcům kapely už od konce roku 2015, kdy se skupina po skončení turné odmlčela. Poslední sérii koncertů absolvovali Van Halen od července do října 2015 napříč Spojenými státy. Zpěvák David Lee Roth však nyní naznačil, že se opět něco chystá.

---

Pražský výběr exkluzivně pro Metronome Festival Prague 2019

13. 12. 2018
Obrázek: Pražský výběr exkluzivně pro Metronome Festival Prague 2019

Kultovní kapela Pražský výběr odehraje v roce 2019 svůj jediný open-air koncert v Praze. Ten se uskuteční na Metronome Festivalu Prague 2019 konaném ve dnech 21. a 22. června na holešovickém Výstavišti a při té příležitosti exkluzivně představí speciální repertoár i hosty.

---
Stránky: 1 2 3 4 191 381 570 760