Uriah Heep a U.D.O. v únoru v Praze

9. 1. 2019
Obrázek: Uriah Heep a U.D.O. v únoru v Praze

Rádio Beat společně s Pragokoncertem pro Vás připravilo na polovinu února fantastický hudební zážitek! Do Prahy přijedou Uriah Heep a spolu s nimi U.D.O. s nestárnoucím matadorem Udo Dirkschneiderem. Buďte si tedy jisti, že 15. února ovládne Forum Karlín nadupaný metal.

---
Robert Plant: Carry Fire

11. album (2017)

Cena: 390 Kč

S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

18. 1. 2019
Obrázek: S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

Deska s názvem "Shine a Light" bude už čtrnáctým studiovým počinem tohoto kanadského skladatele, kytaristy a zpěváka. Dosud posledním albem bylo “Get Up” z roku 2015. Novinku můžeme na trhu očekávat 1. března jak na CD, tak i na vynilu. První ukázku si můžete pustit dole. 

---

Radio Beat našlo Hospodu rocku

18. 1. 2019
Obrázek: Radio Beat našlo Hospodu rocku

Úkol zněl jasně. Ukažte se, představte své restaurační zařízení Beaťákům, vyzdobte ho do „Beatova“ a utkejte se o titul Hospoda rocku. My tady na Beatu smekáme před všemi zúčastněnými. Máme odhlasováno!!!

---

“Master Of Puppets” je nejlepší

17. 1. 2019
Obrázek: “Master Of Puppets” je nejlepší

Takto ohodnotili píseň “Master Of Puppets” příznivci skupiny Metallica v největší anketě, kterou pro své čtenáře zorganizoval časopis Metal Hammer. Z hlasování vzešel žebříček padesáti nejlepších písní skupiny tak, jak jej seřadili právě čtenáři.

---

Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

17. 1. 2019
Obrázek: Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

Bývalý kytarista Kiss Ace Frehley se jako host objevil na nové nahrávce formace Altitudes & Attitude. Tu dali dohromady baskytaristé skupin Megadeth a Anthrax, David Ellefson a Frank Bello. Altitudes & Attitude vydají v pátek 18. ledna svojí první desku s názvem "Get It Out".

---

Debut Keitha Richardse se dočká reedice

16. 1. 2019
Obrázek: Debut Keitha Richardse se dočká reedice

A nebude to jen tak ledajaká reedice. Sólová prvotina tohoto slavného kytaristy “Talk Is Cheap” z roku 1988 vyjde v rozšířeném vydání. Tzv. deluxe box bude doplněn o bohatý bonusový materiál. Mimo jiné v krabici najdeme například 7” singly či knihu fotografií.

---

Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

15. 1. 2019
Obrázek: Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do Roxy

Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich letošního evropského turné vrací na začátku příštího roku do Evropy. Čeští fanoušci se Rival Sons dočkají 20. února, kdy vystoupí v pražském klubu Roxy.

---

Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

14. 1. 2019
Obrázek: Podívejte se na videoklip skupiny “The End Machine”

“The End Machine” je nová formace, kterou dali dohromady hudebníci z Dokken - George Lynch, Jeff Pilson a Mick Brown. Sestavu doplnil zpěvák Robert Mason z Warrant (dříve Lynch Mob). Skupina vydává své debutové eponymní album a na Světě je i první videoklip

---

The Who mají v plánu desku i turné

14. 1. 2019
Obrázek: The Who mají v plánu desku i turné

V letošním roce se po více jak deseti letech dočkáme nového alba skupiny The Who. Prozradil to v rozhovoru pro časopis Rolling Stone kytarista kapely Pete Townshend. Po vydání desky prý skupina varyzí i na turné. To ovšem zatím počítá jen se zastávkami v Americe.

---

Další sběratelská kolekce Bowieho je na obzoru

11. 1. 2019
Obrázek: Další sběratelská kolekce Bowieho je na obzoru

8. ledna jsme si připomněli nedožité dvaasedmdesáté narozeniny zpěváka, herce, hudebního producenta, skladatele a multiinstrumentalisty, Davida Bowieho. Vydavatelství Parlophone při této příležitosti oznámilo, že na jaře vydá nový boxset.

---
Stránky: 1 2 3 4 192 382 573 763