Beatová síň slávy 2019 – výsledky

4. 3. 2019
Obrázek: Beatová síň slávy 2019 – výsledky

Je dohlasováno!!! 24. května se potkáme v Lokti nad Ohří na Party Radia Beat a spolu se skvělými muzikanty se naladíme na slavnostní ceremoniál Beatové síně slávy, který se bude konat o den později, 25. května. Díky Vašemu hlasování nás opět čeká neopakovatelný večírek. 

---

Představujeme Bea(s)t

29. 1. 2019
Obrázek: Představujeme Bea(s)t

Nic netrvá věčně. Beatový obrněný transporter byl úžasný, čest jeho památce. Výběr nástupce nebyl jednoduchý. Chtěli jsme něco, co nepůjde přehlédnout a myslíme, že se to povedlo. Beatový Dodge Ram vyráží do ulic. To je on!!!

 

---

Steve Perry ve videu jako ze staré školy

22. 3. 2019
Obrázek: Steve Perry ve videu jako ze staré školy

“Starou školou” je myšleno pojetí nejnovějšího videoklipu, který představil někdejší frontman skupiny Journey. Steve Perry vydal v loňském roce své comabackové album s názvem Traces a několik písní z něj už na síti prezentoval, ale vždy šlo jen o nahrávku, doprovázenou buď textem, nebo jen fotkou.

---

Dropkick Murphys se představí v červnu v Tipsport Areně

21. 3. 2019
Obrázek: Dropkick Murphys se představí v červnu v Tipsport Areně

Po beznadějně vyprodaném koncertu v únoru 2018 v Malé sportovní hale se punková kapela Dropkick Murphys vrátí aby odehrála svůj dosud největší samostatný koncert v Česku. Jejich vystoupení se uskuteční 11. června v pražské Tipsport Areně. 

---

Lynyrd Skynyrd o nové desce

20. 3. 2019
Obrázek: Lynyrd Skynyrd o nové desce

Frontman skupiny Lynyrd Skynyrd Johnny Van Zant prozradil v nedávném rozhovoru několik podrobností o plánech. Tak například rockeři směřují k dalším koncertům rozlučkového turné, ze kterého by měl vzniknout koncertní film včetně dokumentu ze zákulisí.

---

Jon Anderson doufá v návrat Yes

20. 3. 2019
Obrázek: Jon Anderson doufá v návrat Yes

Někdejší zpěvák slavné artrockové formace Yes Jon Anderson je podle vlastních slov otevřený návratu a další spolupráci se svými souputníky z dnes už neexistující skupiny. Řekl to v nedávném rozhovoru pro Rolling Stone. Obnovení činnosti Yes tedy není vyloučeno.

---

Zemřel Robert Hlavatý

19. 3. 2019
Obrázek: Zemřel Robert Hlavatý

Ve věku padesáti let zemřel na rakovinu herec, ale hlavně muzikant Robert Hlavatý. Účinkoval například v představení Jesus Christ Superstar, vystupoval se svou skupinou RH Band i dalšími kapelami mimo jiné na Rockování, na Dejvickém létě nebo v rámci akce Pražský majáles.

---

Santana v nové písni s příchutí Afriky

18. 3. 2019
Obrázek: Santana v nové písni s příchutí Afriky

Nový song s názvem  "In Invisibles" je prvním singlem z chystaného alba “Africa Speaks”, na kterém se podílí známý a úspěšný producent Rick Rubin. O bohatou hudební složku se postaral Carlos Santana se svojí osmičlennou kapelou včetně jeho manželky Cindy Backman za bicími.

---

Spoluzakladatel Pink Floyd Nick Mason zahraje v Praze

18. 3. 2019
Obrázek: Spoluzakladatel Pink Floyd Nick Mason zahraje v Praze

Nick Mason, jeden ze zakládajících členů skupiny  Pink Floyd, se představí se svým projektem Saucerful of Secrets i pražskému publiku. Na jeho koncert ve Velkém sále pražské Lucerny se můžeme těšit 25. července

---

Honzovi je 65!

18. 3. 2019
Obrázek: Honzovi je 65!

Minulý týden oslavil půlkulatiny náš kolega a kamarád Honza Hamerník. Na fotce je to ten vpředu a obejmout se ho snaží Kachna. Honzovi gratulujeme a přejeme hodně zdraví i životní energie do dalších mnoha let na Beatu

---
Stránky: 1 2 3 4 193 386 578 770