Beatová síň slávy 2019 – hlasování

31. 1. 2019
Obrázek: Beatová síň slávy 2019 – hlasování

Beatová síň slávy, aneb ocenění za přínos tuzemskému bigbítu se bude letos konat opět v Lokti nad Ohří. Hlasování do 16. ročníku odstartovalo. Beaťáci, zapojte se a rozhodněte, koho letos společně uvedeme mezi legendy.

---
Radio Beat: Bunda vel. M

Černá zimní bunda s logem na rukávu a pravém prsu. Nechybí ani reflexní prvky!

Cena: 3 895 Kč

Představujeme Bea(s)t

29. 1. 2019
Obrázek: Představujeme Bea(s)t

Nic netrvá věčně. Beatový obrněný transporter byl úžasný, čest jeho památce. Výběr nástupce nebyl jednoduchý. Chtěli jsme něco, co nepůjde přehlédnout a myslíme, že se to povedlo. Beatový Dodge Ram vyráží do ulic. To je on!!!

 

---

Chyť si svého Beaťáka

6. 2. 2019
Obrázek: Chyť si svého Beaťáka

… a vyzvedni si dárek. Tak to bude jednoduché. Stačí, když vyrazíte na lyže a budete se dobře dívat kolem sebe. Krom sportovních zážitků si můžete od Beatu, přímo na sjezdovce, odnést nějakou tu drobnost pro lepší náladu.

---

V Amfiteátru Loket vystoupí Kenny Wayne Shepherd

15. 2. 2019
Obrázek: V Amfiteátru Loket vystoupí Kenny Wayne Shepherd

Další parádní koncert si můžete užít poslední červnový den v přírodním amfiteátru v Lokti. Chystá se tam vystoupení americké blues-rockové ikony a jeho doprovodné kapely. Hostem koncertu je Henrik Freischlader Band z Německa.

---

Tobias Sammet v Praze

13. 2. 2019
Obrázek: Tobias Sammet v Praze

Tobias Sammet v pondělí v Praze představil novinářům novou desku Avantasie "Moonglow", která vyjde již tento pátek! Na tiskovce, která k tomu proběhla, nemohl chybět náš kolega moderátor a taky fotoreportér Jira Rogl. Fotky, které pořídil, můžete vidět dole. 

---

Kiss se vrátili do klubu

12. 2. 2019
Obrázek: Kiss se vrátili do klubu

Konkrétně do jednoho z těch nejslavnějších, jakým klub Whiskey a Go Go v Los Angeles bezesporu je. Skupina jede aktuálně End of The Road turné, v jehož rámci zahraje snad na všech velkých stadionech po celém Světě. Se speciální zmenšenou scénou však vystoupí příležitostně i v klubech.

---

Heart se vracejí na pódia

11. 2. 2019
Obrázek: Heart se vracejí na pódia

Po dlouhých třech letech se skupúina sester Wilsonových vrací  na velká pódia. A bude to opravdu velká show. Heart totiž vyrážejí na turné, jehož sespolu s nimi zúčastní také Joan Jett a Sheryl Crow. Vstupenky na koncertní šňůru, která čítá zatím 39 vystoupení, půjdou do prodeje už tento pátek.  

---

Nejlepší je Abbey Road

10. 2. 2019
Obrázek: Nejlepší je Abbey Road

Je to tak a už to není žádným tajemstvím. Hledali jsme ty nejlepší desky z nejlepších a také jsme je našli a přehráli. Do víkendu se jich nakonec vešlo celých dva a dvacet.

---

Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

8. 2. 2019
Obrázek: Podívejte se na nové video skupiny Dream Theater

Píseň s názvem “Paralyzed” je třetím singlem z nové desky skupiny Dream Theater. Album “Distance Over Time” v produkci kytaristy Johna Petrucciho vyjde 22. února a krátce po jeho vydání se skupina vypraví na šestitýdenní turné po Spojených státech.

---

Song Whitesnake vyjde na Valentýna

7. 2. 2019
Obrázek: Song Whitesnake vyjde na Valentýna

Píseň "Shut Up a Kiss Me" bude první vlaštovkou ze zbrusu nové desky skupiny Whitesnake. Album “Flesh & Blood” se na trh dostane až v květnu a Valentýnská píseň bude podle Davida Coverdalea songem, který budete milovat na první dobrou.

---
Stránky: 1 2 3 4 192 384 575 766