Brněnský Beatfest - vzpomínka na Oldu Veselého

18. 2. 2019
Obrázek: Brněnský Beatfest - vzpomínka na Oldu Veselého

Na legendu domácího rocku Oldřicha Veselého, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s brněnskými skupinami Synkopy 61 a Synkopy, ale také s pražským M.Efektem Radima Hladíka přijdou zavzpomínat jeho přátelé, spoluhráči a spolupracovníci.

---

Beatová síň slávy 2019 – hlasování

31. 1. 2019
Obrázek: Beatová síň slávy 2019 – hlasování

Beatová síň slávy, aneb ocenění za přínos tuzemskému bigbítu se bude letos konat opět v Lokti nad Ohří. Hlasování do 16. ročníku odstartovalo. Beaťáci, zapojte se a rozhodněte, koho letos společně uvedeme mezi legendy.

---

Představujeme Bea(s)t

29. 1. 2019
Obrázek: Představujeme Bea(s)t

Nic netrvá věčně. Beatový obrněný transporter byl úžasný, čest jeho památce. Výběr nástupce nebyl jednoduchý. Chtěli jsme něco, co nepůjde přehlédnout a myslíme, že se to povedlo. Beatový Dodge Ram vyráží do ulic. To je on!!!

 

---

Mötley Crüe propagují svůj film “The Dirt”

22. 2. 2019
Obrázek: Mötley Crüe propagují svůj film “The Dirt”

Po traileru k novému filmu vypustili Mötley Crüe do Světa další ochutnávku. Tentokrát v podobně minutové ukázky nového songu, který natočili speciálně pro tento snímek. Píseň “Dirt” je jedním ze čtveřice zcela nových songů, které ve filmu zazní. Pustit si jej můžete dole.

---

Jizerky Fest 2019

22. 2. 2019
Obrázek: Jizerky Fest 2019

Už čtvrtý ročník festivalu JIZERKY FEST 2019, se bude konat v sobotu 11.května ve  WOKO klubu, Jablonec nad Nisou. Festival bude bezesporu největší klubovou událostí v České republice. Tak si to napište do kalendáře. Start je 11.5. v 17.00 hodin

---

ZAZ opět ZAZářila v Praze

22. 2. 2019
Obrázek: ZAZ opět ZAZářila v Praze

I když doménou pravděpodobně nejpopulárnější francouzské zpěvačky současnosti, která si říká jednoduše ZAZ, není klasický rock, přeci jenom její energická a podmanivá muzika už párkrát zazněla i u nás na Beatu. Svůj díl na tom má náš kolega moderátor a také fotograf Jirka Rogl.

---

Viktor Hait vystavuje v Jablonci

21. 2. 2019
Obrázek: Viktor Hait vystavuje v Jablonci

Respektive bude vystavovat v Jablonci, v galerii OC Centrál. Výstava obrazů, koláží a výtvorů undergroundového literáta Viktora Haita, uměleckého směru „Vodezdikezdizmus“ bude doplněna netradičními portrétními fotografiemi Romana Posselta.

---

Great White chystají novinku na DVD

20. 2. 2019
Obrázek: Great White chystají novinku na DVD

Tou novinkou bude záznam srpnového koncertu skupiny na “Kentucky State Fair”, kde kromě svých největších hitů, zahráli rockeři z Los Angeles i tři novinky. Kytarista a klávesák Michael Lardie to prozradil v rozhovoru pro rozhlasovou stanici K-97.

---

Paul Rodgers opět s Bad Company

19. 2. 2019
Obrázek: Paul Rodgers opět s Bad Company

Někdejší frontman skupiny Bad Company Paul Rodgers v nedávném rozhovoru naznačil, že má určité plány se svojí bývalaou kapelou Bad Company. Je to už čtvrt století, od posledního společného studiového počinu. Deska “Rough Diamonds” vyšla v srpnu 1982.

---

Mötley Crüe zvou na film

19. 2. 2019
Obrázek: Mötley Crüe zvou na film

Pokud patříte mezi fanoušky skupiny Mötley Crüe, tak máte v letošním roce o důvod víc k radosti. Do kin se chystá film “The Dirt”, mapující historii této divoké metalové party. Premiérově bude film k vidění na Netflixu 22. března, ale na krátký Trailer se můžete podívat už teď.

---
Stránky: 1 2 3 4 193 384 576 767