Deska vyjde 16. března

Intenzivní koncertní činnost kapely ukazuje, že se rozrůstají řady příznivců a nazrál opět čas k vydání něčeho nového. Album obsahuje deset písní s texty Jana Sahary Hedla (kromě jedné vyjímky, kde je spoluautorkou Blanka Šrůmová) a výrazné melodie vzniklé spoluprací obou hudebních partnerů, legendárních hudebních osobností z devadesátých let (Tichá dohoda, Precedens).
Deska působí svěže, oproti prvnímu albu se posunula chvílemi rockovějším směrem a chvílemi experimentuje s novými polohami až do stylu country. Pestrost není nuda a dva typické, prolínající se hlasy se již staly snadno poznatelnou známkou této české formace zvané Něžná noc.
Písně jako Jasnej den, Aleje, rockové Já už tu nebydlím a Dějiny chlastu nebo píseň jako střiženou do Radia Country s názvem Tak se věci mají, posuďte sami při poslechu. Největší sílu ale mají živá vystoupení.
Turné Něžná noc, mediální partner: Rádio Beat 

5.4. Ostrava-Zábřeh, Akord 

6.4. Opava,Music Club 13 

7.4. Olomouc, Bounty

14.4. Louny, klub Za zdí

28.4. Kroměříž, Stará Masna

10.5. Praha, Rock Café 

5.6. Sedlčany, KD 

9.6. Hradec Králové, U Letců 

Kapela hraje ve složení: Jan Sahara Hedl (voc, acoustic guit), Blanka Šrůmová (voc, keyb), Ivan Kadaňka (ds), Martin Schneider (bg) a Ondřej Ekrt (guit).

Dění okolo skupiny můžete sledovat na www.blankasahara.cz a také na FB stránkách https://www.facebook.com/neznanoc/ .
Album vydává Galén Praha.