Pokud bude registrace udělena, pak bude prý chráněno použití právě tohoto slovního spojení pouze pro živá vystoupení skupiny Kiss. Z toho vyplývá, že se Kiss pravděpodobně chystají na své definitivně poslední turné.

Kapela chtěla své působení ukončit už jednou na přelomu roku 2000. Tehdy byli rockeři unaveni neustálými dohady a tahanicemi mezi stávající sestavou a bývalými členy skupiny.

O tom, že je čas pomalu skončit spekuloval v loňském roce i Gene Simmons, když v jednom z rozhovorů mluvil o tom, že Kiss jsou asi nejtěžší kapelou. Myslel tím váhu kostýmů, které se na pódiu opravdu pronesou. “Nosím na sobě více než čtyřicet kilogramů knoflíků, brnění a všeho možného, na botách mám sedmipalcové podpatky a při tom všem blbnu s ohněm, létám vzduchem a dělám spoustu dalších nesmyslů. Těžko to všechno budu dělat i v sedmdesáti letech. Teď je mi už 67, tak si to přeberte. Bylo by mnohem snažší, kdybychom byli U2, nebo Rolling Stones. Vzal bych si tenisky a tričko a mohl bych hrát i po sedmdesátce.”

 

foto-wiki