Lang v rozhovoru pro Rolling Stone prozradil, že návštěvníky čeká minimálně 40 vystoupení a prolínat se boudou všechny žánry. Nepůjde tedy jen o rockovou muziku. Kromě nových a mladých kapel se na pódiích objeví i některé legendy. Spekulace o tom, že by mohli vystoupit mimo jiné i kompletní Crosby, Stills, Nash & Young ale vyvrátil. Prý mluvil se všemi členy jednotlivě, ale oni už společně vystupovat nechtějí.

Závodní dráha Watkins Glen International je místem, kde v roce 1973 hráli svůj slavný koncert pro 600 000 diváků Allman Brothers Band, Grateful Dead a další kapely.

Místo původního Woodstocku, pro akci takových rozměrů už dnes bohužel není vhodné. Bethel Woods se od té doby stalo kulturním centrem a muzeem a pořádá vlastní akce k připomenutí 50. výročí festivalu. Bohužel kapacita dnes provozovaného areálu je pouhých 15.000 míst a to je podle Langa málo.

Kromě hudebního rozměru, by Lang chtěl festivalu při příležitosti padesátin vrátit i politický rozměr a tak hodlá dát prostor i různým nevládním organizacím, aby se v rámci této akce prezentovaly. Zejména by mělo jít o takové organizace, které se zaměřují na ochranu životního prostředí.

foto-wiki