BEATALLICA má zelenou

Obrázek: BEATALLICA má zelenou
18. 6. 2007

Šest let trvající spor okolo kapely mixující Metallicu s Beatles je u konce. Vydavatelé, chránící vydavatelská práva hudebního katalogu skupiny Beatles a Metalliky dali bláznivé čtyřce požehnání. Zpěvák Jaymz Lennfield, kytarista Grg Hammetson, basák Kliff McBurtney a bubeník Ringo Larz (skutečnými jmény Michael Tierney, Jeff Salzman, Paul Terrien a Ryan Charles) mají konečně na oficiálním trhu desku Sgt. Hetfield's Motorbreath Pub Band (skladby jako: Leper Madonna, Helvester of Skeltern nebo A Garage Dayz Nite) a právě jednou turné po USA s názvem Twist & Mosh 2007.

zpět
---

Komentáře

Přidat komentář
odpovědět Re: Re: Beatallica
No a třeba se dostanou i do playlistu rádia beat...
---
odpovědět Re: Beatallica
CDčko už je venku - je to masakr, akorát škoda, že je to převážně(krom asi 4 songů) mix dvou předchozích (A garage dayz nite-2001 a Beatallica-2004). Ale jinak fakt supr:-)
---
odpovědět Beatallica
Úžasná sranda a nářez, z jejich webu jsem slyšel obě dvě jejich quazi beatles-metallica alba a dostalo mě to stejně jako kdysi monty-pythonovští The Rutles - All You Need Is Cash. MP3 jsou sice hezké, ale pokud to bude v prodeji jako oficiální CD, s nákupem vůbec neváhám!
---