Publikum a vyznavači folk - skate - punku si přijdou "na své" i při vystoupení irsko-amerických FLOGGING MOLLY, kteří svojí nevídaně energickou show potešili české publikum už vícekrát a jejichž popularita prudce vstoupá.

Pořadatelé festivalu mysleli i na oblíbené ska, které každému festivalu dodá na nespoutané atmosféře a při němž se návštěvníci mohou pořádně roztančit. Ska-punk a reggae v netradiční úpravě nabídne nejlepší makedonská skupina první dekády tohoto století - u nás rovněž dobře zavedení SUPERHIKS, kteří se mezinárodně proslavili ska úpravou rock'n'rollové klasiky Ace Of Spades od Motorhead. Mezi její největší slavné fanoušky patří Manu Chao, který si je nejednou přizval na koncert.

Superhiks však nebudou jediným zástupcem ska. Jelikož se Prague City Festival inspiruje v tom, jak dělat velké mejdany "na západě", rozhodli se jeho organizátoři pro přizvání populárního plzeňského souboru TLESKAČ.

"Potvrzení dalších kapel je na spadnutí, budeme návštěvníky průběžně informovat" sděluje za pořadatelskou agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík.

Brány Prague City festivalu, který si klade za cíl vytvořit v Praze progresivní a dobře zajištěný festival za rozumnou cenu, se otevřou 23.června kolem poledne, kdy se s nástupem prvních kapel rozezní obří scéna umístěná na Bruselské cestě. Po ukončení programu na hlavním pódiu se v pozdních hodinách rozjede party v přilehlých prostorách, především pak v pravém křídle Průmyslového paláce, jež bude končit až nad ránem.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Z limitované edice lístků za 590,- Kč zbývá již posledních pár kusů, po jejich vyprodání se cena zvedne na 790,- Kč. Organizátoři nyní rovněž zahajují předprodeje v Polsku, Maďarsku a Chorvatsku v tamních pobočkách sítě Ticketpro, které je exkluzivním podejcem vstupenek i pro Českou a Slovenskou republiku. Brzy bude následovat ještě spuštění prodejů v Německu a Rakousku. "Rádi bychom byli i prvním českým festivalem, který se aktivně promuje ve Velké Británii. Věříme, že Praha bude v brzké budoucnosti atraktivní festivalou destinací" dodává o plánech týkající se mezinárodního promotion akce Borek Jiřík.

Více informací na:

www.ticketpro.cz

www.cityfestival.cz