74 Nasty Heaven

1. 4. 2016

Nasty Heaven (Zkráceně NH) je Mezinárodní klasicky zaměřená rocková kapela zrozená v Praze, v České republice vytvořena v roce 2014. Lushian Larroa, producent, textař, a instrumentalista je právě on hlavním zakladatelem této kapely.
První debutové album, “The World is an illusion”, bylo nahrané v Pražském známém studiu Faust Records. Nasty Heaven se pyšní neuvěřitelným hlasem v podání dynamické a sexy zpěvačky Moniky Infernalis, nejlepší rockové zpěvačky v České republice. Společně dokonale vytváří pravou tvář Nasty Heaven. Super rify se skvělými soly prezentované Lushianem, vše dohromady se spojuje v divoký fusion s elektronickým úderem a syntetickou strukturou.


Nasty Heaven koncerty a více.
Nasty Heaven vystupovalo na několika podiích v České republice, přesněji v hlavním městě Praha.
Výborným krokem bylo přijmutí pozvání na letní Koza Fest, který se konal v ČR. Jejich současný a dynamický set, zahrnuje jejich první studiové album The World is an illusion. Dále jejich hudební program disponuje dalším novým hudebním materiálem v podobě pěti nových, zatím nevydaných písní z budoucího alba s názvem “You don’t buy me, I buy you”. Avšak podstatnou informací je, že Lushian a Monika Infernalis mají velikou zkušenost s vystupováním na velkých podiích.

Lushian a jeho hudební cesta:
Lushian působil v divadlech v Mexico city, kde byl zaměřen na klasickou hudbu. Od svých 17let se podílel na vystoupeních v podobě hudebních karnevalů,místních klubech a festivalech s několika rockovýma kapelama. Od roku 2016 se soustředí na působení převážně mezinarodní urovni. Např. Swiss Festival Diesseits vom Jenseits in Basel, Stadt. Od roku 2009 se  Lushian věnuje hraním různě po klubech a různých jiných hudebních příležitostí v Praze, ČR. Take nelze opomenout Lushianovo dokonalé Electro Flamenco album, které je velice žádané.
Lushian je s tímto projektem velice originální a od roku 2013 hraje toto album ve vip klubech, lodích a ruzných místech.


Monika Infernalis:
Monika byla přijata na Státní Baletní konzervatoř, kde studovala klasický tanec "Balet", hru na klavír a ve svém volném studijním čase navštěvovala hodiny operního zpěvu pod vedením Marty Cihelníkové. Začala se věnovat rockovému zpěvu, který se ji vryl do srdce. Spolupracuje s významnými muzikanty v čechách i zahraničí. Monika má za sebou nespočet živých vystoupení od nejmenších podií až po největší. Monika má za sebou nejen velká podia, ale také intezivní turné,dále nezapomenutelné vystoupení Red Baron Band společně s kapelou Vanilla Fudge (USA) a vystoupení před rockovou legendou z kapely Nazareth Danem McCaffertym.


Nasty Heaven Filozofie a Kultura
Název kapely znázorňuje odraz reality světa ve kterém žijem. Určité náboženství, kultury a starověké civilizace sní a hovoří o nebi, které přijde po odchodu z tohoto světa, avšak nebe o kterém hovoří je zde na této planetě,bohužel lidmi opomenuto. Ty jsi Já, Já jsem Ty, Nasty Heaven.

Nasty Heaven - Web

---