84 Arrhythmia

1. 4. 2016

Kapela ARRHYTHMIA vznikla před téměř deseti lety jako projekt tří žáků- violoncellistů (Břeťa Vybíral, Lukáš Man, Míša Jančaříková) pod vedením jejich učitele Ondry Kratochvíla. Kapela se ve svých počátcích zaměřovala zejména na skladby kapely Apocalyptica a filmové melodie. V roce 2008 vystřídal Míšu Jančaříkovou Martin Přemyslovský a následně se ke kapele přidal bubeník Radek Hrůza. V tomto složení hraje kapele až do dnes.

Změna složení znamenala pro kapelu zásadní změnu v kariéře i tvorbě. Skupina se oprostila nálepky revivalu kapely Apocalyptica a přišla s vlastními covery písní známých rockových, metalových ale i popových kapel a zpěváků. Díky tomu se etablovala na domácí scéně a postupem času si vydobyla své místo na festivalech po celé České republice.

V roce 2013 se kapela úspěšně zúčastnila show „Česko Slovensko má talent“ a v témže roce vydala své debutové album Resuscitation.

V současné době kapela vydává své druhé album jménem Uncovered, koncertuje po celé České republice a spolupracuje na hudebních projektech s dalšími známými českými hudebníky. Svým složením a pojetím hudby je kapela jedinečná nejen v České republice ale celé střední Evropě.

Arrhythmia - Web

Arrhythmia - Facebook

---