Peníze v pohodě

25. 1. 2018

 

Informací z finančního světa je nespočet, ale kdo se v tom má orientovat. Jak už zpíval Jan Werich - ten umí to a ten zas tohle, i do této oblasti musíme zabrousit s profesionálem. A proto se budeme pravidelně každý čtvrtek na rádiu Beat setkávat v rubrice "Peníze v pohodě" s finančními poradci společnosti Partners. Jednotlivé díly rubriky "Peníze v pohodě" najdete po odvysílání na webu rádia Beat.

 

22.2. David Kučera - Jak zhodnocovat peníze i v době nízkých úrokových sazeb

David Kučera působí v Partners jako finanční poradce a konzultant od roku 2007. V roce 2011 se stal, jako jeden z prvních v České republice, držitelem prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. 

 

CELÝ POŘAD - JAK ZHODNOCOVAT I DOBĚ NÍZKÝCH ÚROKOVÝCH SAZEB SI POSLECHNĚTE ZDE

 

15.2. Václav Valášek - Jak investovat do nemovitostí

Václav Valášek působí v Partners jako finanční poradce a konzultant od roku 2007. V roce 2011 se stal, jako jeden z prvních v České republice, držitelem prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. 

 

CELÝ POŘAD - JAK INVESTOVAT DO NEMOVITOSTÍ SI POSLECHNĚTE ZDE

 

8.2. Jaroslav Gall - Jak překonat inflaci a vydělat

Finanční kouč a poradce v oblasti finančního plánování. Mým hlavním posláním je předávání zkušeností a know-how nejen klientům, ale i studentům a žákům škol. 

 

CELÝ POŘAD - JAK PŘEKONAT INFLACI A VYDĚAT SI POSLECHNĚTE ZDE

 

1.2. Jiří Kubík - Jak se připravit na stáří a penzi

Jiří Kubík je je VIP poradcem společnosti Partners, v oboru je již osmým rokem a působí v Praze. Kromě dlouholetých zkušeností získal také mezinárodně uznávaný certifikát €FA.


CELÝ POŘAD - JAK SE PŘIPRAVIT NA STÁŘÍ A PENZI SI POSLECHNĚTE ZDE

 

25.1. Vladimír Weiss - Jak tvořit rezervy

Vladimír Weiss působí ve společnosti Partners od jejího založení v roce 2007 jako finanční poradce, lektor a konzultant. Poradenskou a lektorskou činnost provozuje nejčastěji v Praze a okolí. 

CELÝ POŘAD - JAK TVOŘIT REZERVY SI POSLECHNĚTE ZDE

---