Katka Kachna Kolínková

 

napiš Kachně

Kapela - která mě přivedla k rocku:

Asi Accept. Přesněji to byl starší bráška, který vylepil plakát Uda Dirkschneidera nad postel. K němu pak přibyli další Němci Helloween a jejich Ride the Sky s předehrou Walls of Jericho jsem považovala za ten největší metááál na světě (větší peklo snad bylo jen Kladivo na čarodějnice od Törru).


Deska - která pořád potěší:

T.N.T. od AC/DC a Deep Purple in Rock

 
 Přiznávám, že mému uchu (a duchu) lahodí i:

Karel Plíhal - mám ráda jeho texty (stejně jako od Ivana Mládka) a baví mě muzikály jako Hair, JChS, Chicago, Evita


Koncert - na který nezapomenu:

 První uvádění do Beatové síně slávy (2004), AC/DC (2009), Peter Gabriel (2004), Genesis (2007) …. a Ozzy Osbourne (2007) - ale na ten nezapomenu, protože jsem nemohla uvěřit svým očím a uším, že je TO možné a pak si pamatuju moc dobře, jak jsem několik hodin jela do Zlína na Coverdalea a půl hodiny před začátkem to bylo zrušeno pro nemoc Davida, ale druhý den zpíval v Praze. Už jsem mu to odpustila.


Koncert - raději pod širým nebem nebo v hale:

Za vlahého letního večera pod oblohou plnou hvězd.


Pořad Beatu - který doporučuju
:

Klenotnice s Vojtěchem Lindaurem, který čerpá i z vlastních zkušeností a zážitků (já mám na ty nejzajímavější léta jen knihy a internet) - každé pondělí po 19. hodině a když je mluvný host, tak doporučuju Uši s Petrem Korálem - středa co středa od sedmi večer.


Jakému nástroji - bych chtěla vládnout: 

Umět zpívat jako Ian Gillan a hrát na klávesy jako Rick Wakeman … a takhle bych mohla pokračovat, ale upřímně - stačilo by mi, kdybych měla úplnou kontrolu nad svým autem.


 Když je ticho - tak:

došla slova a nebo jím.

 
Když dovolená - tak:

Tam kde je má rodina a nebo lidi se kterými je mi dobře … třeba na Zélandu bych asi mohla pár týdnů být i s někým míň příjemným a bylo by to v lednu a pak bych si zaletěla do Austrálie do Melbourne a šla s tátou zafandit na tenisové Australian open.


 Čeho se nikdy nepřejím:

Chleba s máslem


Vlny, které sjíždím:

www.radiobeat.cz

www.itftennis.com

www.idos.cz

záleží, co zrovna hledám a potřebuju

zobrazit celou galerii