Stránky: 1 2 3 4 5 185 370 554 738

Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

11. 7. 2018
Obrázek: Průřez tvorbou Toma Pettyho vyjde v září

Rok po smrti zpěváka, kytaristy a hudebního skladatele - Toma Pettyho, vyjde reprezentativní kolekce šedesáti písní, mapujících jeho hudební dráhu. Půjde o průřez celo kariérou tohoto výjimečného umělce a rockera. Přesný termín vydání boxu byl stanoven na 28.září

---

Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

10. 7. 2018
Obrázek: Eric Clapton zahrál v Hyde Parku

Na šedesát tisíc fanoušků bylo svědky nedělního koncertu Erica Claptona v londýnském Hyde Parku. Vystoupení bylo jedním z mála koncertů, který Clapton letos absolvuje a úžasnou atmosféru dokresloval i fakt, že anglická fotbalová reprezentace v sobotu postoupila do semifinále MS.

---

Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

9. 7. 2018
Obrázek: Kiss odehráli první koncert letošního roku v Barceloně

Skupina Kiss se po loňském turné odmlčela, ale o uplynulém víkendu o sobě opět dala znát. Kissáci zahráli v sobotu večer na Rock Festu ve španělské Barceloně. Videa z jejich vystoupení si můžete pustit dole. Další opravdu velké Světové turné chystá kapela na příští rok.

---

Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

9. 7. 2018
Obrázek: Bývalý člen Sex Pistols Glen Matlock vydá solo album

Glen Matlock byl členem legendární punkové formace v letech 1975 - 1977. Nyní oznámil, že jeho sólovka vyjde 24. srpna tohoto roku a ponese název “Good to Go”. Slovy samotného hudebníka jde o velmi jednoduchý druh muziky. Sám by ji prý nazval “loud skiffle”.

---

Wimbledonská Fortuna

8. 7. 2018
Obrázek: Wimbledonská Fortuna

Fotbalový šampionát skončil a sportovní fandové, včetně naší Kačí, sledují teď ten tenisový. Celý tento týden nás čeká Wimbledonská soutěž na Beatu. Tak pozorně poslouchat!!!

---

Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

6. 7. 2018
Obrázek: Podívejte se na fotogalerii z koncertu Rolling Stones

Asi největší rocková hudební událost posledních let u nás, se odehrála ve středu večer na velké ploše letiště v Letňanech. Opět po dlouhých letech k nám zavítali Rolling Stones. Jejich koncert byl velkým svátkem pro spoustu bíťáků a chybět na něm nemohl ani náš kolega Jirka Rogl. 

---

Poslechněte si novinku Dee Snidera

4. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku Dee Snidera

Dee Snider, frontman skupiny Twisted Sister vydává sólové album pod názvem “For The Love Of Metal”. Na pulty se deska dostane 27. července a k dispozici je už první singl, který bude uvedení na trh doprovázet. Píseň “Become The Storm” si můžete pustit dole.

---

Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

4. 7. 2018
Obrázek: Den "D" je tady! Jak to bude v Letňanech?

Dlouho očekávaná událost je tady a Rolling Stones dnes zahrají v rámci svého "No Filter Tour" v pražských Letňanech. Ptáte se nás na harmonogram dnešního odpoledne a večera. Přinášíme Vám tedy ty nejdůležitější časové údaje ve čtyřech stručných bodech. 

---

Přípravy na koncert Rolling Stones vrcholí

3. 7. 2018
Obrázek: Přípravy na koncert Rolling Stones vrcholí

Den před očekávaným pražským koncertem Rolling Stones měli zástupci médií možnost navštívit a prohlédnout si areál v pražských Leňanech, kde již téměř stojí obří pódium, tribuny a všechny, pro konání takové události, potřebné propriety. 

---

Wolfgang Van Halen dokončuje své sólové album

3. 7. 2018
Obrázek: Wolfgang Van Halen dokončuje své sólové album

Syn Eddie Van Halena, Wolfgang, finišuje se svojí vlastní prvotinou. Na projektu pracuje multiinstrumentalista už několik let. Údajně si nahrává všechny nástroje i vokály sám. O produkci se mu postaral Michael “Elvis” Baskette, známý ze spolupráce se Slashem a Alter Bridge.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 185 370 554 738