Stránky: 1 2 3 4 5 187 372 558 743

Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

15. 8. 2018
Obrázek: Nová deska Steva Perryho je na obzoru.

“Vím, že to je opravdu dlouhá doba”. Zdánlivě nic neříkající věta se před časem objevila na účtu, jehož majitelem je na sociální síti Steve Perry. Ten z hudebn ího Světa prakticky zmizel koncem devadesátých let a až do roku 2014 o sobě nedával znát. Nyní je tedy skutečně zpět.

---

Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

14. 8. 2018
Obrázek: Chcete ji? Kytara George Harrisona je na prodej.

Nástroj Maton Mastersound MS-500 George Harisson odehrál v roce 1963 poslední vystoupení The Beatles v liverpoolském klubu The Carven Club, jde do dražby. Jeho vlastní kytara značky Gretsch musela v době onoho vystoupení do opravy a tak si musel půjčit MS pětistovku.

---

Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

13. 8. 2018
Obrázek: Eric Clapton podpořil svého spoluhráče

Kytarista Doyle Bramhall II hrával v letech 2004 - 2009 druhou kytaru v doprovodné skupině Erica Claptona. 5. října mu vyjde už v pořadí pátá vlastní deska a v písni “Everything You Need” si s ním zahrál i zazpíval jako host právě Eric Clapton. Song si můžete pustit dole.

---

Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

13. 8. 2018
Obrázek: Billy Gibbons vyrazí na podzimní sólo tour

Krátce po vydání druhého sólového alba "Big Bad Blues" (vyjde 21.září), si zakladatel ZZ Top Billy Gibbons sbaalí fidlátka a rozjede turné po USA. Čeká ho čtyřiadvacet vystoupení a setlist bude obsahovat jak novinky, tak i pár kousků z první sólovky Perfectamundo.

---

Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

10. 8. 2018
Obrázek: Dave Grohl hraje 23 minut dlouhou instrumentálku

To musíte vidět! Ne jeden, ale rovnou šestice Grohlů v jednom studiu. Každý si bere jeden nástroj a společně pak hrají jako naprosto fantasticky sehraná kapela. Tak vypadá video, které si můžete celé pustit dole. Podle producentů jde o dvoudílný mini-dokument režiséra Dave Grohla.

---

Ace Frehley představil nový singl

9. 8. 2018
Obrázek: Ace Frehley představil nový singl

Píseň s názvem "Rockin 'With The Boys" je druhým singlem z nové sólové desky Ace Frehleyho, která vyjde na podzim. Datum vydání alba bylo stanovano na 19. října a ponese název “Spaceman”. Singl "Bronx Boy", který zveřejnil už koncem dubna, stejně jako novinku, si můžete pustit dole.

---

Paul McCartney v Carpool Karaoke

9. 8. 2018
Obrázek: Paul McCartney v Carpool Karaoke

Podívejte se jak obstál Paul McCartney v pořadu Carpool Karaoke, který vysílá televizní stanice CBS. Formát pořadu nabízí hudební osobnosti v netradiční situaci. moderátor pořadu James Corden vždy se svým hostem projíždí známými i neznámými místy a kromě rozhovoru si s nimi také zazpívá.

---

Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

8. 8. 2018
Obrázek: Projekt "Nick Mason’s Saucerful of Secrets" boduje

Když bývalý bubeník skupiny Pink Floyd Nick Mason v květnu tohoto roku zakládal formaci “Nick Mason’s Saucerful of Secrets”, bral to spíš jako poctu Sydu Barretovi a vzpomínku a počátky skupiny. Nepředpokládal, že by odehráli víc než pár koncertů.

---

Chystá se něco kolem AC/DC?

8. 8. 2018
Obrázek: Chystá se něco kolem AC/DC?

Jde o ryzí spekulaci, nebo je na drbech, které se šíří, něco pravdy? Na to si budeme muset počkat. Příčinu ke spekulacím ohledně najaké formy návratu AC/DC zavdal fakt, že ve Vancouveru byli spolu viděni Stevie Young a Phil Rudd. Samo o sobě by to asi nestačilo, ale své k tomu řekl...

---

Nová kniha o Deep Purple vyjde na podzim.

7. 8. 2018
Obrázek: Nová kniha o Deep Purple vyjde na podzim.

Autorem knihy s názvem “Time To Kill” není opět nikdo jiný než ten, kdo o historii kapely i jednotlivých členů sepsal celou řadu knih - Jerry Bloom. “Time To Kill” je kniha, která podrobně mapuje období před a po definitivně posledním rozchodu Ritchie Blackmorea s kapelou.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 187 372 558 743