Stránky: 1 2 3 4 5 190 379 567 756

Nová deska Whitesnake vyjde v květnu

13. 11. 2018
Obrázek: Nová deska Whitesnake vyjde v květnu

Skupina Whitesnake oznámila, že vydání třináctého studiového alba s názvem  "Flesh and Blood" se chystá na květen 2019. Frontman David Coverdale v rozhovoru také zmínil, že se příznivci mohou už brzy těšit na první singl "Shut Up & Kiss Me". Video k němu točili Whitesnake v březnu.

---

Zemřel Aleš Sigmund

13. 11. 2018
Obrázek: Zemřel Aleš Sigmund

Ve středu 7 listopadu ve věku 74 let zemřel při dopravní nehodě český kytarista, hudební aranžér, textař a hudební skladatel Aleš Sigmund. O této tragické události nás informoval jeho blízký přítel Ivan Rössler. Celé jeho vyjádření si přečtěte dole. 

---

Ringo Starr avizuje na příští rok další turné

13. 11. 2018
Obrázek: Ringo Starr avizuje na příští rok další turné

Spolu se svojí kapelou  All Star Band se od jara vypraví na sérii koncertů po Spojených státech a Japonsku. Současně s tím prý vydá i novou knihu. To vše se uskuteční v rámci oslav, kterými si v roce 2019 bude Ringo připomínat  30. výročí prvního turné Ringo Starr & All Star Band.

---

Bonfire & Friends tour zrušeno kvůli nemoci!

12. 11. 2018
Obrázek: Bonfire & Friends tour zrušeno kvůli nemoci!

Bohužel musíme oznámit, že zbytek turné Bonfire & Friends musí být zrušen po koncertě v Ingolstadtu dne 10.11.2018. Manažer, kytarista a hudební ředitel projektu Bonfire & Friends již několik dní bojuje s příznaky sydromu vyhoření. 

---

Středeční koncert Michaela Schenkera bude v Roxy

12. 11. 2018
Obrázek: Středeční koncert Michaela Schenkera bude v Roxy

Michael Schenker Fest, ve kterém heavymetalová ikona Michael Schenker 14. listopadu přiveze do Prahy superskupinu se čtyřmi zpěváky, se z provozních důvodů přesouvá z Kongresového centra do pražského klubu Roxy na Dlouhé třídě.

---

Plastici oslaví padesátiny koncertem v Paláci Akropolis

12. 11. 2018
Obrázek: Plastici oslaví padesátiny koncertem v Paláci Akropolis

Legendární skupina The Plastic People of the Universe, významný představitel československé undergroundové hudební scény, letos slaví 50 let od svého založení. A v sobotu 1. prosince budou slavit koncertem v Paláci Akropolis. Můžete u toho být i Vy. 

---

The Rebels a Matadors po padesáti letech na CD i Vinylu

8. 11. 2018
Obrázek: The Rebels a Matadors po padesáti letech na CD i Vinylu

Uplynulo padesát let od vzniku dvou legendárních beatových alb české hudební historie – The Rebels: Šípková Růženka a eponymního alba The Matadors. Vydavatelství Supraphon je připomíná vydáním v nové remasterované úpravě na CD i vinylu a s bonusovými materiály.

---

Smashing Pumpkins zveřejnili další novinku

8. 11. 2018
Obrázek: Smashing Pumpkins zveřejnili další novinku

Na 16. listopad přichystali rockeři z Chicaga premiéru nové desky s dlouhým názvem “Shiny and Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun.” Ještě před vydáním vypustili do Světa tři singly a ten třetí je k dispozici teprve od tohoto úterka. Má název Knights of Malta a pustit si ho můžete dole

---

Muzeum Woodstocku ukázalo stovky nových snímků

8. 11. 2018
Obrázek: Muzeum Woodstocku ukázalo stovky nových snímků

V pátek se na wwebových stránkách muzea Woodstocku objevilo hned několik stovek dosud nezveřejněných  a neznámých fotografií a také pár videí, dokumentujících dění na této legendární akci. Woodstock je bezesporu nejznámějším rockovým festivalem všech dob.

---

Rockové legendy vystoupí exkluzivně i v České republice

7. 11. 2018
Obrázek: Rockové legendy vystoupí exkluzivně i v České republice

Ojedinělá a originální sestava legendárních zpěváků, které na společné turné po Německu s přesným názvem Rock Legends Bonfire & Friends zavítá exclusívně 18. listopadu i do Plzně. Bonfire pozvali některé legendární zpěváky na fantastické turné, které uvítají příznivci hard rocku a metalu.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 190 379 567 756