Stránky: 1 2 3 4 5 193 386 578 770

Doctor Victor opět středem pozornosti

18. 3. 2019
Obrázek: Doctor Victor opět středem pozornosti

Vojta Bureš z kapely DOCTOR VICTOR uspěl na celosvětové skladatelské soutěži John Lennon Songwriting Contest s pozváním do New Yorku. V porotě byli George Clinton, Sheila E, Bootsy Collins, Fergie z Black Eyed Peace nebo Flea z Red Hot Chilli Peppers.

---

Československý beat-festival pokračuje

15. 3. 2019
Obrázek: Československý beat-festival pokračuje

Odstartoval další ročník soutěže o účast na Československém beat festivalu. Kapely se mohou přihlašovat až do konce dubna poté porota postupně vybere sedm finalistů, o osmém pak rozhodne svým hlasováním veřejnost. Finále soutěže se uskuteční 8. listopadu 2019 v brněnském Sono centru.

---

Jak to vypadalo na samolepkové jízdě?

15. 3. 2019
Obrázek: Jak to vypadalo na samolepkové jízdě?

Petr Moravec ve čtvrtek kopl do vrtule a vyrazil naším novým Beaťáckým vozidlem do České Lípy a do Mladé Boleslavi. Dodge Ram byl napěchovaný nejen samolepkami, ale i spoustou dalších dárků, které Petr rozdával všem, kteří se za ním zastavili.

---

Poslechněte si nový song Whitesnake

14. 3. 2019
Obrázek: Poslechněte si nový song Whitesnake

Singl s názvem „Trouble Is Your Middle Name“, který si můžete poslechnout dola, je předzvěstí vydání nejnovější desky “Flesh and Blood” skupiny Whitesnake. Jde už o druhý singl z tohoto alba. Ten první „Shut Up and Kiss Me“ jsme vám představili už v únoru.

---

Adam Bomb vystoupí v Modré Vopici

14. 3. 2019
Obrázek: Adam Bomb vystoupí v Modré Vopici

V rámci svého aktuálního evropského turné 2019, se newyorská klubová legenda  - zpěvák a kytarista ADAM BOMB zastaví v pražském klubu Modrá Vopice,  se svou dynamickou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů. 

---

Jiří Schelinger & František Ringo Čech na cestě od bubble-gumu k rachotu

13. 3. 2019
Obrázek: Jiří Schelinger & František Ringo Čech na cestě od bubble-gumu k rachotu

Vychází reedice alb Nemám hlas jako zvon a Báječní muži. Tři roky po vydání reedice alb Hrr na ně...nám se líbí..., kterou Supraphon připomněl nedožité 65. narozeniny Jiřího Schelingera, vychází opět v zajímavě vybavené 2CD reedici alba Báječní muži / Nemám hlas jako zvon.

---

Demo původní nahrávky písně “Starman” jde do dražby

12. 3. 2019
Obrázek: Demo původní nahrávky písně “Starman” jde do dražby

Původní nahrávku songu “Starman” Davida Bowieho objevil po mnoha letech její současný majitel Kevin Hutchinson. Ten dostal pásek, který byl nahrán v roce 1971 od svého kamaráda Micka Ronsona když mu bylo pouhých 16 let.

---

Fotbalový klenot na Beatu

12. 3. 2019
Obrázek: Fotbalový klenot na Beatu

Vejvoďákovi je malý a tak jsme ho uhlídali. Ten dres. Vejvoďák se uhlídat nedá. Nový, nepoužitý, nenošený, ale zato podepsaný dres AC Milán byl doručen z centrály Emirates až do Beatu. A může být Váš. Už tento pátek ho někdo z Beaťáků může získat do sbírky.

---

Velká kniha o skupině Rush

12. 3. 2019
Obrázek: Velká kniha o skupině Rush

Kniha s názvem “Wandering the Face of the Earth” bude asi nejobsáhlejším dokumentárním materiálem, mapujícím koncertní dráhu skupiny. Od skromných začátků kapely z Toronta, kde hráli jako středoškolská kapela na gymnáziu, až po zaplněné stadiony po celém Světě.

---

Alice Cooper chystá novinku

11. 3. 2019
Obrázek: Alice Cooper chystá novinku

Zatím prý půjde o pouhé EP, které vyjde v letošním roce, ale Alice Cooper se s tím nehodlá spokojit. Chystá materiál pro velkou desku, která podle jeho slov bude následovat. Kompletní album prý spatří světlo Sveta v příštím roce a nahrávat se bude v jeho rodném Detroitu.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 193 386 578 770