Stránky: 1 2 3 4 5 192 382 573 763

Lupeny na Parkway Drive

11. 1. 2019
Obrázek: Lupeny na Parkway Drive

Už tuto neděli budete mít šanci získat v pořadu Hard and Heavy exkluzivní lupeny na koncert australských Parkway Drive (18.2. Forum Karlín). Máme jich dost a nejsou to lupeny obyčejné. Sice nejsou kouzelné, ale jsou kouzelně zabaleny do dárkových krabiček. Takže si můžete vyžehlit všechny ty měkké dárky na Vánoce…

---

Woodstock letos oslaví padesátiny

10. 1. 2019
Obrázek: Woodstock letos oslaví padesátiny

Michael Lang, spoluorganizátor slavného festivalu Woodstock Music & Art Festival z roku 1969, představil své plány na oslavu 50. výročí události. Plánuje víkendový festival napříč generacemi. Uskuteční se od 16. do 18 srpna na závodní dráze ve Watkins Glen v New Yorku.

---

Rocksymphony II. zavítá do Ostravy, Brna a Prahy

10. 1. 2019
Obrázek: Rocksymphony II. zavítá do Ostravy, Brna a Prahy

Koncert ROCKSYMPHONY II. spojuje na první pohled neslučitelné. Rockové pecky a evergreeny, které rezonují rádiovým éterem již mnoho let a klasický symfonický orchestr. Když se tyto dva žánry spojí, vzniká unikátní projekt, ve kterém si přijdou na své fanoušci každého hudebního stylu.

---

JCM opět zahrají publiku v Praze

9. 1. 2019
Obrázek: JCM opět zahrají publiku v Praze

JCM v nové sestavě uctí památku Jona Hisemana na koncertním turné „In Memory Of Jon Hiseman. Jednou ze zastávek tohoto turné bude opět i Praha. Skupina bývalých členů legendární formace Colloseum vystoupí 2. května v Lucerna Music Baru.

---

Máme se těšit na zmrtvýchvstání Honeydrippers?

9. 1. 2019
Obrázek: Máme se těšit na zmrtvýchvstání Honeydrippers?

Spekulace o vzkříšení projektu, na kterém se z počátku osmdesátých let podílel Robert Plant spolu s takovými hvězdami, jako jsou Jimmi Page, Jeff Beck, Paul Shaffer, Brian Setzer, Dave Weckl a Nile Rodgers, rozvířil jeden z posledních Plantových Tweetů.  

---

Kalendář Radia Beat na ro©K 2019

9. 1. 2019
Obrázek: Kalendář Radia Beat na ro©K 2019

Jsou hotové, jsou velmi podařené, a jsou také velmi nostalgické. Příští ro(c)k to bude 30 let od revoluce a proto i snímky, které najdete v Beatovém kalendáři jsou 30 let staré a vznikly na výjimečných koncertech. Každý den Vám připomenou, jak moc se toho změnilo. Pomůžou Vám alespoň na chvíli se zastavit a zavzpomínat. Kalendář Beatu 2019 najdete ZDE.

---

Alex Lifeson hostem na nové desce Mute Gods

8. 1. 2019
Obrázek: Alex Lifeson hostem na nové desce Mute Gods

Kytarista dnes už neexistující kapely Rush Alex Lifeson spolupracuje se superskupinou Mute Gods na nahrávce nového alba. Deska s názvem “Atheists and Believers” vyjde oficiálně 22.března a bude na ní deset písní. Půjde už třetí album této formace. 

---

Výstava Davida Bowieho ve Vašem mobilu

8. 1. 2019
Obrázek: Výstava Davida Bowieho ve Vašem mobilu

Už vloni na podzim  bylo oznámeno, že úspěšná výstava "David Bowie Is..." bude k dispozici ve virtuálním světě. Prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu se rázem můžete ocitnout uprostřed všech těch artefaktů, připomínajících velkého hudebníka.

---

Santana vydává nové EP

7. 1. 2019
Obrázek: Santana vydává nové EP

Jedná se o jeho první počin od roku 2017 a EP by měla být předvojem nové velké desky. Pětitrackový set, s názvem “In Search of Mona Lisa” v produkci Ricka Rubina, se na veřejnost dostane 25. ledna a půjde o první Santanovu nahrávku u Concord Records.

---

Ann Wilson vzdala hold Chrisi Cornelovi

4. 1. 2019
Obrázek: Ann Wilson vzdala hold Chrisi Cornelovi

A nejen jemu. Na desce Immortal, která vyšla 14.září minulého roku, byste našli výhradně coververze písní těch, kteří už tu s námi nejsou. Napovídá to už název desky a tak zde zpěvačka skupiny Heart použila písně Leonarda Cohena, Davida Bowieho, či Toma Pettyho.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 192 382 573 763