Stránky: 1 2 3 4 5 6 186 372 557 742

Geddy Lee je spisovatelem!

3. 8. 2018
Obrázek: Geddy Lee je spisovatelem!

Tedy ne, že by se skvělý basák skupiny Rush dal na psaní beletrie. Žádný román nechystá. Ale kniha mu skutečně vyjde a bude to ještě letos. Konkrétně 4. prosince vydává Geddy Lee velkou knihu o historii basové kytary. Sám je skutečně špičkovým basákem a také sběratelem basových kytar.

---

Festival Trnkobraní oznamuje kompletní program

3. 8. 2018
Obrázek: Festival Trnkobraní oznamuje kompletní program

Kompletní program letošního 51. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Těšit se můžete třeba na na Arakain nebo Wohnouty

---

Robert Plant v Pardubicích

2. 8. 2018
Obrázek: Robert Plant v Pardubicích

Poslední červencový večer pardubickou Tipsport Arénu zaplnily tisíce příznivců rockové muziky. Jak taky jinak! Dorazil totiž Robert Plant se svým bandem. Jeho skupina "Sensational Space Shifters" i on na postu frontmana, podali skvělý výkon a objektivem jejich koncert zachytil Jirka Rogl. 

---

Yes feat. Anderson Rabin Wakeman vydávají nový singl

31. 7. 2018
Obrázek: Yes feat. Anderson Rabin Wakeman vydávají nový singl

Nová píseň s již kdysi dávno použitým názvem. Tak by se dal charakterizovat song, který vydala formace Yes feat. Anderson Rabin Wakeman. Název Fragile už jednou Yes použili. Bylo to v roce 1972 a jmenovalo se tak dokonce celé album. Píseň “Fragile” si můžete pustit dole.

---

Toto nahráli hit skupiny Weezer

31. 7. 2018
Obrázek: Toto nahráli hit skupiny Weezer

Tedy ona to vlastně je tak trochu půljčka za oplátku. Zatímco Weezer natočili a taky celkém s úspěchem odprezentovali velký hit Africa, Toto si od nich vypůjčili jejich  "Hash Pipe". No a jak už to tak bývá, chválou se nešetří ani na jedné straně.

---

Další překvapivý host Foo Fighters

31. 7. 2018
Obrázek: Další překvapivý host Foo Fighters

Foo Fighters s Davem Grohlem jedou aktuálně turné “Concrete and Gold”.  Stalo se už takovým milým zvykem, že na svých vystoupeních překvapují diváky tím, že si zvou různé, zajímavé hosty aby si s nimi zajamovali. Tentokrát byl takovým hostem Rick Nielsen, kytarista Chep Trick.

---

“Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

31. 7. 2018
Obrázek: “Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

Ukončení kariéry a odchod do důchodu oznámil Neil Diamond letos v lednu. Postupující Parkinsonova choroba mu prý už nedovoluje naplno koncertovat. Nezabránila mu ale v mimořádném vystoupení pro hasiče v Coloradu. Ti už měsíc bojují s požáry v oblasti “Lake Christine”

---

Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

30. 7. 2018
Obrázek: Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

Ztracené a znovu nalezené živé nahrávky Neila Youngy a Joni Mitchell budou  konečně vydány. Jedná se o záznamy vystoupení z let 1968 a 1969 kdy se odehrálo několik koncertů v Canterbury House na Michiganské univerzitě.

---

Už brzy vyjde živák Alice Coopera

26. 7. 2018
Obrázek: Už brzy vyjde živák Alice Coopera

Už je to rok, co Alice Cooper vydal své 27. album “Paranormal”. Vydání desky doprovodil Cooper sérií povedených koncertních vystoupení. Jedním z nich byl i koncert 7. prosince v pařížské Olympii a právě z něj byl pořízen záznam, který nyní vyjde na CD i na vinylu.

---

Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

26. 7. 2018
Obrázek: Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

Není to tak dávno, co Lenny kravitz slušně naplnil a skvěle pobavil pražskou O2 Arénu. Příznivců má i u nás dost a všechny nejspíš potěší informace, že 7. září vyjde jeho nové album. Ponese název “Raise Vibration” a první z dvanácti písňové kolekce si můžete pustit dole.

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 186 372 557 742