Stránky: 1 2 3 4 5 6 186 372 557 742

Yes feat. Anderson Rabin Wakeman vydávají nový singl

31. 7. 2018
Obrázek: Yes feat. Anderson Rabin Wakeman vydávají nový singl

Nová píseň s již kdysi dávno použitým názvem. Tak by se dal charakterizovat song, který vydala formace Yes feat. Anderson Rabin Wakeman. Název Fragile už jednou Yes použili. Bylo to v roce 1972 a jmenovalo se tak dokonce celé album. Píseň “Fragile” si můžete pustit dole.

---

Toto nahráli hit skupiny Weezer

31. 7. 2018
Obrázek: Toto nahráli hit skupiny Weezer

Tedy ona to vlastně je tak trochu půljčka za oplátku. Zatímco Weezer natočili a taky celkém s úspěchem odprezentovali velký hit Africa, Toto si od nich vypůjčili jejich  "Hash Pipe". No a jak už to tak bývá, chválou se nešetří ani na jedné straně.

---

Další překvapivý host Foo Fighters

31. 7. 2018
Obrázek: Další překvapivý host Foo Fighters

Foo Fighters s Davem Grohlem jedou aktuálně turné “Concrete and Gold”.  Stalo se už takovým milým zvykem, že na svých vystoupeních překvapují diváky tím, že si zvou různé, zajímavé hosty aby si s nimi zajamovali. Tentokrát byl takovým hostem Rick Nielsen, kytarista Chep Trick.

---

“Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

31. 7. 2018
Obrázek: “Důchodce” Neil Diamond zahrál hasičům

Ukončení kariéry a odchod do důchodu oznámil Neil Diamond letos v lednu. Postupující Parkinsonova choroba mu prý už nedovoluje naplno koncertovat. Nezabránila mu ale v mimořádném vystoupení pro hasiče v Coloradu. Ti už měsíc bojují s požáry v oblasti “Lake Christine”

---

Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

30. 7. 2018
Obrázek: Unikátní nahrávky Neila Younga a Joni Mitchell

Ztracené a znovu nalezené živé nahrávky Neila Youngy a Joni Mitchell budou  konečně vydány. Jedná se o záznamy vystoupení z let 1968 a 1969 kdy se odehrálo několik koncertů v Canterbury House na Michiganské univerzitě.

---

Už brzy vyjde živák Alice Coopera

26. 7. 2018
Obrázek: Už brzy vyjde živák Alice Coopera

Už je to rok, co Alice Cooper vydal své 27. album “Paranormal”. Vydání desky doprovodil Cooper sérií povedených koncertních vystoupení. Jedním z nich byl i koncert 7. prosince v pařížské Olympii a právě z něj byl pořízen záznam, který nyní vyjde na CD i na vinylu.

---

Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

26. 7. 2018
Obrázek: Nový song z chystané desky představil i Lenny Kravitz

Není to tak dávno, co Lenny kravitz slušně naplnil a skvěle pobavil pražskou O2 Arénu. Příznivců má i u nás dost a všechny nejspíš potěší informace, že 7. září vyjde jeho nové album. Ponese název “Raise Vibration” a první z dvanácti písňové kolekce si můžete pustit dole.

---

Poslechněte si novinku od Slashe

25. 7. 2018
Obrázek: Poslechněte si novinku od Slashe

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators představili první singl z nového alba “Living the Dream”. Deska samotná vyjde 21. září a že je na co se těšit, to si můžete poslechnout dole. Kytarista na písních z této desky pracoval už od roku 2014.

---

Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

25. 7. 2018
Obrázek: Na pulty míří autobiografie Rogera Daltreyho

Kniha pamětí zpěváka skupiny The Who je hotova a jvyjde 18.října v Anglii, o pět dnů později v USA. V knize s názvem “Thanks a Lot, Mr. Kibblewight” se Roger Daltrey ohlíží za svojí bohatou, padesátiletou hudební dráhou. Psal ji celé tři roky a jak sám uvádí, psal ji s velkou pokorou.

---

Judas Priest mají nový videoklip

24. 7. 2018
Obrázek: Judas Priest mají nový videoklip

Skupina Judas Priest vydala 9. března album Firepower a v zápětí se vypravila na cesty, aby svými koncerty desku podpořila. Nabitý koncertní program ale rockerům nebrání v dalších aktivitách. Nyní tedy Judas představili zbrusu nový videoklip k písni “No Surrender”

---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 186 372 557 742