Stránky: 1 2 3 4 5 6 185 368 552 735

Zemřel bývalý kytarista Fleetwood Mac Danny Kirwan

11. 6. 2018
Obrázek: Zemřel bývalý kytarista Fleetwood Mac Danny Kirwan

O jeho úmrtí informoval na své oficciální facebookové stránce sám Mick Fleetwood. Dannymu Kirwanovi bylo 68 let. Členem skupiny byl v letech 1968 - 1972, což bylo vlastně zásadní období pro budoucnost kapely jako takové. Podrobnosti o příčině jeho úmrtí zatím nebyly zveřejněny.

---

Queens Of The Stone Age v červnu přijedou do Prahy

8. 6. 2018
Obrázek: Queens Of The Stone Age v červnu přijedou do Prahy

Stovky úžasných koncertů, výpadky paměti, nevysvětlená zranění, rok dlouhá zajížďka s Iggy Popem a pěkná řádka nominací na Grammy. Queens Of The Stone Age se vynořili z pouště nově zjizvení a podivně krásnější na svém šťastném sedmém albu Villains.

---

Mobilní studio rádia Beat už stojí

8. 6. 2018
Obrázek: Mobilní studio rádia Beat už stojí

O tomto víkendu vysíláme z našeho zbrusu nového mobilního studia. Spojili jsme své síly s Legendami a tak se za námi můžete v tom našem stanu zastavit na kus řeči. Hrát budeme přímo odtamtud a co budeme hrát, to už záleží na konzultaci s Vámi - našimi posluchači. Najdete nás v off-road zóně

---

Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

7. 6. 2018
Obrázek: Poslechněte si nový song Johna Fogertyho a Billyho Gibbonse

O spolupráci někdejšího frontmana Creedence Clearwater Revival se zakladatelem, kytaristou a zpěvákem skupiny ZZ Top, jsme už před časem psali. Ta spolupráce je samozřejmě užší. Aktuálně jedou Fogerty a ZZ Top společné turné pod názvem “ Blues and Bayous tour”

---

Rob Halford plánuje spolupráci s Ghost

7. 6. 2018
Obrázek: Rob Halford plánuje spolupráci s Ghost

Tobias Forge, frontman skupiny Ghost se dostal do hledáčku Roba Halforda. Ten se v jednom z rozhovorů zmínil, že jej baví překračovat hranice svého oblíbeného metalu a velmi si užívá příležitostnou spolupráci na projektech, ke kterým ho pozvou i muzikanti ze zcela odlišných žánrů.

---

6.6. Scorpions Ostravar Aréna, Ostrava

7. 6. 2018
Obrázek: 6.6. Scorpions Ostravar Aréna, Ostrava

Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti na nová data. Scorpions se tímto všem omlouvají za komplikace a těší se na setkání s fanoušky v červnu 2018.

---

Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

6. 6. 2018
Obrázek: Dave Grohl si zažertoval před švédským publikem

Téměř přesně tři roky poté, co si Dave Grohl před koncertem Foo Fighters ve švédském Goteborgu zlomil v zákulisí nohu (12.června 2015), hrála skupina na stejném místě. Nažhavené publikum opět, podobně jako před třemi lety, očekávalo příchod svých oblíbenců.

---

Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

6. 6. 2018
Obrázek: Festival Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky

Kompletní hudební program letošního 51. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Návštěvníci se například mohou těšit na Arakain a Lucii Bílou

---

Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

5. 6. 2018
Obrázek: Bývalý frontman Twisted Sister, Dee Snider představil nový singl.

Formou tzv. lyric videa nabídl Dee Snider ochutnávku s názvem “Tomorrow's No Concern” z chystaného alba “For the Love of Metal”. Pustit si ji můžete dole. Produkce desky se ujal zpěvák skupiny Hatebreed, Jamey Jasta. To prý byl zásadní krok k modernímu zvuku. 

---

Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins

5. 6. 2018
Obrázek: Zemřel autor rockových biografií Jerry Hopkins
 Jerry Hopkins, který napsal biografie Jima Morrisona, Davida Bowieho, Elvise Presleyho a řady dalších rockových legend, zemřel 3. června v Bangkoku po dlouhé nemoci. Bylo mu 82 let. Podle vlastních webových stránek vydal Hopkins během svého života 39 knih.
---
Stránky: 1 2 3 4 5 6 185 368 552 735